Facebook icon RSS icon YouTube icon

Baby Tablet

Máte malé dítě, které by si chtělo hrát s vašim chytrým mobilním telefonem nebo tabletem, protože na něm máte dětské aplikace, ale bojíte se mu ho půjčit, protože by ho neopatrným zacházením mohlo poškodit?

S Baby Tabletem strach mít nebudete!

Baby Tablet

Baby Tablet je dětský tablet. Není to pouze nefunkční napodobenina skutečného tabletu (i když vzhled má jednoznačně okopírovaný od Apple iPadu), ale plnohodnotná interaktivní hračka pro malé děti.

Baby Tablet dokáže přehrát různé melodie, dokonce se umí proměnit i v piano.

Dle sdělení výrobce je Baby Tablet vhodný pro děti od 3 let. Pod bedlivým dohledem rodičů si s tímto tabletem užijí spousty zábavy ale i menší děti. A naopak ty sofistikovanější funkce tabletu jako je hledání písmenek, hledání slov a hledání číslic využijí až starší děti předškolního věku či dokonce prvňáčci.

Baby Tablet pracuje v českém nebo anglickém jazyce, takže dopře poslouží i k výuce cizího jazyka. Bohužel výslovnost někdy nebývá příliš srozumitelná, jde především o české hlásky ď, ť, ň, ř apod.

Stále více na popularitě získávají chytré mobilní telefony a tablety. Už dávno nejde o pouhé pracovní nástroje nebo hračky pro zábavu. Pro tablety existuje mnoho výukových aplikací, které mají za cíl vzdělávat, a jsou tak cíleny na děti. S Baby Tabletem sice tyto aplikace, které jsou určeny pro iPad, iPhone nebo zařízení běžící na Androidu apod., nevyužijete, protože je na Baby Tabletu nespustíte, nicméně Baby tablet je ideálním předstupněm k opravdovému tabletu s pokročilejšími chytrými aplikacemi a vzdělávacími hrami pro děti. Navíc Baby Tablet koupíte za zlomkovou cenu skutečného tabletu.

Baby Tablet

 

Dětský tablet Baby Tablet dodává do ČR společnost Mac Toys. Jde o stejného distributora hraček, který nabízí také velmi oblíbené postavičky Shnooks.

Baby Tablet je dodáván v bílé nebo černé barvě. Jeho rozměry jsou 24,3 x 19 x 5 cm. Tablet pohání 3 ks tužkové baterie AA 1,5 V (baterie nejsou součástí balení).

Baby Tablet
Baby Tablet
Od: Mac Toys
Vhodné pro: 0 - 3 let, Předškoláky
Štítky: Vánoce

Komentáře

Přidat komentář