Facebook icon RSS icon YouTube icon

5 tipů na vozíky pro děti (vozík na hračky a jako chodítko)

Všichni, kdo mají doma malé děti, které začínají teprve chodit (věkové rozmezí přibližně od 10–14 měsíců), znají ten pocit, kdy dítě musí neustále hlídat a chodit za ním, aby se mu něco nestalo, a ačkoli se tomu snaží předcházet, kolikrát to ani nepomůže (u nás byly pravidlem pády do zárubní dveří a po nich hrozivě vypadající boule na hlavě, které hrály všemi barvami).

Vozík hroch I am Toy
Vozík hroch I am Toy

Právě pro tyto urputně se snažící začínající „chodce“ jsou určeny všelijaké podpěry a opěry, kterých se může dítě přidržovat na své cestě za poznáním bytu, domu, zahrady, hřiště, pískoviště apod. Jednou z nich může být dětský vozík.

Dětské vozíky mají tu výhodu, že jsou multifunkční:

a) dítě se jich může při chůzi přidržovat, aby nespadlo (poskytují opěru již při prvních krůčcích dítěte)

b) dítě může přenášet, resp. převážet hračky z místa na místo, aniž by je muselo nosit po jedné

c) dítě se o vozíky může opřít, když si potřebuje odpočinout a nabrat síly k dalším krokům

A protože každé dítě je jiné a každému se líbí jiné motivy, najdete zde přehled 5 dětských vozíků jinak barevných a s jinačími motivy. Jedno však mají tyto dětské vozíčky společné: jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných přírodních materiálů za použití kvalitních barev a laků a mají dřevěné rukojeti. Jejich výrobcem je značka I am Toy (dceřiná společnost firmy Bino Europe, k. s.).

1. Vozík myší rodina

Vozík myší rodinky je vozík ve tvaru velké myšky a k vozíku jsou připojeny ještě dvě malé myšky. Vozík obsahuje i odkládací látkovou plochu, která je snímatelná a omyvatelná. Tato dřevěná myš na kolečkách bude dobře sloužit jako opora při prvních krůčcích vaší malé myšky (tedy vašeho dítěte).

Vozík myší rodina I am Toy
Vozík myší rodina I am Toy

2. Vozík hroch

Dětský vozík připomínající tvar hrocha. Je vyroben v sytě zelené barvě. Ocení děti, které milují zvířata v jakékoli podobě. A jelikož je hroch velké a silné zvíře, tak hroši se čtyřmi kolečky místo nohou určitě velmi rádi vozí plyšáky, panenky a všechny ostatní hračky, které se vašemu dítku podaří do pojízdného hrošíka „narvat“.

Vozík hroch I am Toy
Vozík hroch I am Toy

3. Vozík žirafa

Dětský vozík ve tvaru žirafy. Je vyroben v sytě žluté barvě s hnědými skvrnami na kůži žirafy (madlo je v barvě zelené). Ocení děti, které milují zvířata v jakékoli podobě.

Vozík žirafa I am Toy
Vozík žirafa I am Toy

4. Vozík hasiči

Dětský vozík je vyroben ve tvaru hasičského auta. Správným hasičům samozřejmě nechybí požární žebřík, a tak madlo vozíku je zde řešeno jako hasičský žebřík. Vozík je v sytě červené barvě. Jasná volba pro všechny malé kluky.

Vozík hasiči I am Toy
Vozík hasiči I am Toy

5. Vozík pro panenky

Naopak naprostá nutnost pro všechna děvčátka je mít kočárek. Dětský vozík pro panenky připomíná starodávný dřevěný vozíček - kočár. Kromě přírodních materiálů jsou použity i přírodní barvy. Součástí vozíku je měkká textilní poduška, která zaručuje pohodlí všem panenkám, které malé slečny přepravují.

Vozík pro panenky I am Toy
Vozík pro panenky I am Toy
Vozík hroch I am Toy
5 tipů na vozíky pro děti (vozík na hračky a jako chodítko)
Od: I am Toy
Vhodné pro: 0 - 3 let

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář