Facebook icon RSS icon YouTube icon

Další oblíbené hračky: VIP PETS

Všimla jsem si, že s tím, jak mé dcerce přibývají vlásky na hlavě, stále víc a víc si hraje s panenkami, figurkami, zvířátky a postavičkami, které mají dlouhé vlásky a které může česat, zdobit, stříhat (podotýkám, že jen „jako“) či jinak zkrášlovat.

VIP PETS
VIP PETS

Když byla dcera ještě dočista bez vlásků, milovala malé „petšopáčky“, jak jim s oblibou říká a které zbožňuje dodnes. Kdo si teď rychle nedokáže vybavit, co to jsou Littlest Pet Shop, ráda vám to připomenu. Jsou to gumová zvířátka s malým tělíčkem a hlavou, která je v poměru k tělu opravdu obrovská, stejně jako jejich vypoulená očiska. A rozhodně vám nebudu lhát – na první pohled mne tedy tato zvířata příliš neokouzlila.

Momentálně ale touhu po „petšopácích“ přebila touha po postavičkách Vip Pets. Čekám, kdy mě dcera ukecá, abych jí tyhle parádivé psíky koupila. Takže, milé maminky, pokud nevíte, co to jsou VIP Pets, čtěte dál.

VIP Pets jsou 11centimetroví pejsci (spíše fenečky:) s barevnými a dlouhými vlasy. Sadu tvoří 6 kamarádek, charakterově i vzhledově zcela odlišných. Každá psí slečna s sebou do výbavy dostane nějaký ten módní doplněk, aby ji šťastná dětská majitelka mohla česat, zdobit sponkami a čelenkami i jinými ozdůbkami, sepínat jí vlasy do gumiček, navlékat jí náušnice či brýle apod. Navíc má každé zvířátko VIP Pets svůj designově jedinečný obojek, který je sundavatelný.

Psí přítelkyně se jmenují Alex (rozená umělkyně s oranžovými vlásky a červeným oblečkem, miluje divadlo, film, knihy, umění, fotografování, doplňky: sponka, čelenka, brýle, hřebínek), Gwen (rokerka s bílou hřívou, v níž má zvýrazněné růžové pramínky, miluje hudbu, doplňky: hřebínek, náušnice, čelenka), Lady Gigi (pařmenka s červenofialovou hlavou, miluje hudbu, zábavu, tanec, párty, doplňky: brýle, jehlice do vlasů, hřebínek, náušnice, sponka), Taylor (sportovkyně tělem i duší s modrými vlasy, oceňuje přátelství, doplňky: gumičky, sluchátka na uši), Juliet (zavilá romantička s oranžovými vlásky a růžovým oblečením, doplňky: hřebínek, natáčky, náramek, čelenka s mašlí), Nyla (vyrovnaná hippiesačka, bohémka s klidem v duši, má hnědé vlasy a žluté oblečení, doplňky: náušnice, čelenka). A jejich úkolem je přesvědčit své malé budoucí páníčky, aby si je osvojily (resp. aby jim je rodiče zakoupili a nejlépe po více kusech, aby psím holkám nebylo smutno:(

Vždycky jsem tvrdila, že na „petšopáky“ si nikdy nezvyknu, připadali mi odporní, říkala jsem, že přes práh mi prostě nepůjdou! Nakonec jsem dospěla do stadia, kdy je považuju za roztomilá zvířátka a sama je dceři kupuju.

Co myslíte, čeká mě to stejné i u VIP Pets?

VIP PETS
Další oblíbené hračky: VIP PETS
Vhodné pro: Předškoláky, Školáky

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář