Facebook icon RSS icon YouTube icon

Interaktivní skřítek Yano

Interaktivního skřítka Yana znáte nejspíše z reklam, které nás v předvánočním čase bombardují ze všech stran. Každý výrobce a dodavatel hraček tlačí našemu dítěti do hlavy, co právě u dětí frčí a co je in, o co nesmíme své děti ošidit. Tak je tomu i u skřítka Yana, který naši dceru doslova uhranul. A proto se mu budu věnovat blíže.

Výrobce EP Line

Interaktivní skřítek Yano
Interaktivní skřítek Yano

Na trh skřítka Yana uvedla společnost EP Line, která věří, že před Vánoci se o něj strhne velký zájem, a která se s ním snaží konkurovat barevným a interaktivním Furbíkům. A proč by jim plán nemohl vyjít, že? Interaktivní skřítek Yano je určen dětem od 3 let na rozdíl od Furbyho, který je zaměřen na děti starší šesti let.

Společnost dosáhla moderní hračky díky interaktivnímu profilu hračky, která nepostrádá nic z podstaty hračky – hračka je roztomilá, dá se hladit, dítě se s ní může pomazlit (na bříšku a hlavě je hebká plyš). Interaktivní skřítek Yano jde navíc s dobou, protože ho lze připojit také k chytrému telefonu, tabletu či televizi. K dispozici jsou i originál Yano aplikace.

Co je skřítek?

Proč EP Line sáhla zrovna po hračce skřítka? Skřítek je mytologická bytost původně pocházející ze severské mytologie. Jedná se o bytost malého vzrůstu – asi stopu vysokou (cca 31 cm), příbuznou vílám, trpaslíkům nebo některým druhům elfů. Skřítci mohou být hodní i zlí. Skřítek jako tradiční pohádková postava osloví velké i malé děti.

Funkce interaktivního skřítka Yana

Skřítek Yano patří do skupiny hodných skřítků. Přichází k dětem z pohádkové země, aby jim vyprávěl tajemné příběhy.

Skřítek Yano hýbe ústy a ušima, otvírá a zavírá oči. Obsahuje dva příběhy, o jejichž vývoji rozhodnou sami děti. Yano se jich během vyprávění zeptá, co se má v následujícím okamžiku stát, a děti samy rozhodnou, jakým směrem se bude příběh ubírat.

Čím se vyznačuje interaktivní hračka?

Interaktivní hračka je hračka, která kromě toho, že vydává zvuky a sama se pohybuje, vybízí dítě k další činnosti, motivuje ho k nějaké aktivitě, a tím se podílí na jeho psychickém či motorickém rozvoji.

Výhody skřítka Yana

Když pořídíte svým dětem magického skřítka Yana, který rád povídá různé pohádky, můžete si být jistí, že usínání se pro ně stane příjemnější. Interaktivní skřítek Yano může dětem vyprávět různé příběhy nejen při usínání, ale také když jsou nemocní, nebo když je třeba je něčím zabavit, třeba při jízdě v autě. Protože skřítek Yano měří pouhých 32 cm, děti si ho mohou vzít všude s sebou, k babičce a k dědovi, k příbuzným, ke kamarádům a i na dovolenou.

Co obsahuje skřítek Yano

Balení obsahuje skřítka Yana podle typu provedení (hnědá či bílá barva), propojovací kabel a návod. Baterie nejsou součástí balení.

Rozměry skřítka Yana

Rozměry: 31,8 cm x 25 cm x 17,9 cm

Interaktivní skřítek Yano
Interaktivní skřítek Yano
Od: EP Line
Vhodné pro: 0 - 3 let, Předškoláky

Kategorie: 

Komentáře

Zdravím,chci se zeptat máme

Zdravím,chci se zeptat máme yana doma a nějak nám nefunguje tlačítko přání.Bylo mi receno ,ze kdykoliv během vyprávění můžete stisknout tlačítko prani a Yano vas vyzve,aby jste si něco přály a pote vám odpoví,zda se přání výplní.Já když tlačítko zmáčknutí,tak se ma Yano akorát zeptá,zda chci ukončit vyprávějící příběh,ale žádne přání si prát nemohu.Tak nevím jetly to poslat na reklamách jako vadu výrobků,nebo to tak ma byt?Prosím za odpověď dekuji

Přidat komentář