Facebook icon RSS icon YouTube icon

Katalog Svět Tchibo: Kreativní týden

V nabídce nejnovějšího katalogu zásilkového obchodu Tchibo se objevilo mnoho zajímavých a inspirativních produktů pro tvoření s dětmi. Pokud jste s dětmi rádi kreativní, můžete nahlédnout do výběru z katalogu Svět Tchibo Kreativní týden. A celý katalog najdete tady.

Velkou výhodnou nabídky v tomto vydání katalogu Světa Tchibo, který má podtitul "Kreativitě se meze nekladou", je ucelenost a doslova kompletnost, tzn. že pro vše, co se vám vybaví, když se řekne tvoření s dětmi, najdete v tomto katalogu potřebný materiál a nutné pomůcky. Navíc možná narazíte na spousty věcí a nápadů, které jste neznali a které vás mohou inspirovat při vymýšlení kreativní zábavy pro vaše děti. Další nezanedbatelnou výhodou je cena produktů v tomto katalogu, která je takříkajíc akční, a proto často velmi výhodná.

Jelikož je zboží v tomto novém vydání katalogu tematicky zaměřeno na kreativní děti a jejich rodiče, najdete zde nejrůznější nástroje, pracovní pomůcky, materiál a další šikovné věcičky, pomocí kterých může vaše dítě spolu s vámi vyrábět rozmanité výrobky a rukodělné výtvory. A pokud vás vždy nenapadá, co byste s dětmi moli vyrábět a tvořit, můžete se nechat inspirovat také naším seriálem Tvoření s Barborkou, který pravidelně na tomto webu vychází.

Kreativní týden ze Světa Tchibo

V katalogu Svět Tchibo Kreativní týden můžete vybírat především z mnoha různých předpřipravených sad, které jsou určeny pro konkrétní tvůrčí činnosti dětí.

Například je zde vše potřebné na razítkování: sada razítek, sada velikonočních razítek a dokonce také sada razidel a nebo fixy s razítkem.

Nechybí sady s plastelínou (modelínou), fotokarton, efektní fólie, sada látek, nejrůznější barevný papír, řezací pravítko nebo sada na origami.

Pokud nemáme vše potřebné pro malování, můžete si zde pořídit za výhodnou cenu např. akvarelové pastelky, olejové pastelové křídy, malířské plátno, štětce, malířský stojan, pastelky, třpytivé fixy, barvy na textil, gelová pera... A chybět nemůže ani dětská zástěra na malování nebo podložka na malování, stříhání a různé kutění.

Pro činnosti náročnější na zručnost dítěte je zde sada s tkacím rámem na korálky, sada nýtů k dekoraci, sada na tvoření leporela s fotkami, dekorační textilní stuhy, nažehlovací fólie, ozdobné nůžky, sada ozdobných děrovaček, sada šablon, dekorační knoflíky, kleště na šperky, děrovací a nýtovací kleště nebo třeba sada jehel a špendlíků.

A jelikož se blíží Velikonoce, v nabídce katalogu je zastoupených také několik originálních produktů, které vám poslouží k vyrábění velikonočních vajíček a různých velikonočních dekorací.

Celý katalog si můžete prohlédnou přímo na stránkách Tchibo, kde si můžete toto zboží případně také zakoupit.

Katalog Svět Tchibo: Kreativní týden
Katalog Svět Tchibo: Kreativní týden
Katalog Svět Tchibo: Kreativní týden
Katalog Svět Tchibo: Kreativní týden
Vhodné pro: Předškoláky, Školáky

Komentáře

Přidat komentář