Facebook icon RSS icon YouTube icon

Knížky o vílách z Winx Clubu

Mají vaše děti rády postavy z Winx Clubu? Zbožňují-li vše, co se týče víl a postav z Winx Club, ať už jde o seriál v telce nebo hračky apod., určitě je zaujme i nová série 4 knížek o vílách z Winx Clubu.

4. díl Winx Magic series Klíč k harmonii
4. díl Winx Magic series Klíč k harmonii

Pražské vydavatelství CooBoo vydalo v letech 2014–2015 všechny čtyři díly magické série Winx Club:

  1. Magie přírody
  2. Hvězdná kariéra
  3. Kouzlo přátelství
  4. Klíč k harmonii

Všechny čtyři brožované publikace mají stejný formát, jsou přeloženy z italského originálu, obsahují 7 kapitol a jejich rozsah činí 62–64 stran. Všem čtyřem dílům Winx Club Magic series jsou společné krásné, bohaté a barevné ilustrace.

Magickou knižní sérií Winx Club čtenáře a čtenářky provází pevné přátelství, které spojuje BloomFloruStelluMusuTecnu a Laylu. Žijí jedna pro druhou, jako jedna parta. Jejich upřímné přátelství jim dodává sílu a odvahu, díky kterým jsou ve svých neuvěřitelných dobrodružstvích neporazitelné.

V prvním díle Magie přírody je hlavní hrdinkou Flora, která se snaží zachránit Arktidu, která se octne v nebezpečí! Nečekaný příval znečištění zničil přírodní rovnováhu v moři a děsuplné zmutované příšery ohrožují tamní živočichy...

Druhý díl Hvězdná kariéra představuje Stellu, která se stane úspěšnou módní návrhářkou a rozhodne se opustit Winx Club! Její vílí kamarádky nechápou, co se s ní děje. Obávají se, že za jejím úspěchem stojí temné síly…

V třetím díle Kouzlo přátelství přichází Bloom o veškerou kouzelnou moc! Co se mohlo stát? Zdá se, že víla ohně si přestala důvěřovat. Kdo na ni jen seslal tuhle ošklivou kletbu?

Ve čtvrtém díle Klíč k harmonii odvál čarodějný vichr hudbu a přeměnil ji v nesnesitelný randál! Za pomoci Meastra Cis a úžasných víl Winx ale na naší planetě opět zavládne harmonie!

Mají-li vaše děti rády vílí dobrodružství, tak knižní série Winx Club Magic series je rozhodně nezklame. Navíc se knížky skvěle hodí pro začínající čtenáře, tomu je přizpůsobena i velikost písma.

4. díl Winx Magic series Klíč k harmonii
Winx Club Magic series
Od: CooBoo
Rok vydání: 2015
Cena: 134 Kč
Postavy: víly Winx Club
Vhodné pro: Předškoláky, Školáky

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář