Facebook icon RSS icon YouTube icon

Magická plyšová beruška (svíticí lampička)

Také jste vždy snili o tom usínat pod hvězdnou oblohou? Tento romantický zážitek si spolu se svým dítětem můžete díky jedné moc hezké hračce dopřát každý den. Tou technickou vychytávkou či hračkou, která vám zpříjemní usínání, je magická beruška.

Hvězdná beruška je ideální pro dítě, které se bojí usínat ve tmě, protože mu pomáhá překonávat strach. Díky tomu, že má beruška plyšovou hlavu, nožky a břicho, s ní může dítě usínat v náručí a cítit se s ní v bezpečí.

Rozměry této magické berušky jsou 36 cm (délka) x 14 cm (výška). Krovky berušky jsou z pevného lesklého červeného plastu, v němž jsou vyříznuty malé tvary hvězd a měsíce.

Do spodní části slunéčka sedmitečného se vkládají 2 AAA baterie. Beruška projektuje na zeď či stěny pokoje noční hvězdnou oblohu ve třech různých barvách – rubínově červené, safírově modré a smaragdově zelené.

Beruška promítá měsíc a hvězdy se 7 skutečnými souhvězdími (příručka je součástí balení) a dále je možno vybrat si nastavení barev – svítí buď jedna barva nebo dvě či všechny tři současně. Zvolit si můžete také statický obraz (hvězdná obloha je projektována na stropě v jedné či více barvách a nehýbe se), nebo dynamický, kdy se barvy střídají a mění.

Výhodu spatřuji v tom, že se lampička po 45 minutách automaticky vypne (a usne-li dítě dříve, má také funkci okamžitého vypnutí).
Naše dcera dostala tuto noční hvězdnou lampičku jako dárek k narozeninám a jak ona, tak my si tento dárek nemůžeme vynachválit. Chcete-li pomoci svému klukovi či holce usínat bez strachu ze tmy, magická svíticí beruška je dobrá volba.

Magická plyšová beruška (svíticí lampička)
Magická plyšová beruška (svíticí lampička)
Magická plyšová beruška (svíticí lampička)
Magická plyšová beruška (svíticí lampička)

Komentáře

Přidat komentář