Facebook icon RSS icon YouTube icon

Nejvydařenější realistické RC modely aut Jamara

Německá společnost Jamara je jedním z největších velkoobchodů s RC modely na světě. V jejich skladech najdete RC autíčka, vrtulníky, helikoptéry, lodě a další nejrůznější dopravní prostředky. Dohromady nabízejí přes šest a půl tisíce typů rádiem řízených hraček a příslušenství, mnoho modelů vyrábí přímo značka Jamara. V tomto článku se podíváme na nejvydařenější realistické modely aut na vysílačku, které Jamara nabízí.

RC auto FIAT 500L
RC auto FIAT 500L

Věrné modely jsou oblíbené nejen mezi kluky, ale také je mají rádi i tatínci a dědečkové. Kdo by ostatně nechtěl alespoň na chvíli řídit nějaké krutopřísně nabouchané fáro za nějaký ten miliónek Korun, že? Většině z nás se to reálně ale bohužel splní jen málokdy, proto ale máme tak rádi realistické kopie (modely) aut. Můžeme si je projet, řídit je – a co na tom, že jsou trochu menší, například v měřítku 1:24. Zábava je s nimi i tak!

Vybral jsem několik realistických RC modelů aut, které si ze svým větším předobrazem v ničem nezadají a svého řidiče určitě nezklamou. RC modely aut Jamara patří totiž ke špičce ve svém oboru a vyrábějí automobilové modely v oficiální licenci výrobců aut.

RC auto FIAT 500L

FIAT 500L 1:24 27MHz je autíčko na dálkové ovládání od výrobce Jamara, oficiální licence. Řízení vpřed/vzad, vlevo/vpravo, stop. Balení obsahuje: model auta, dálkové ovládání a manuál. Rozměry 180 x 86 x 60mm, váha 160g.

RC autíčko Audi Q7

Audi nechybí v žádné klukovské garáži, ať jde o hračku na setrvačník nebo vysílačku. Audi Q7 v měřítku 1:24 bílé barvy je autíčko na dálkové ovládání, které Jamara vyrábí v oficiální licenci. Řízení je vpřed/vzad, vlevo/vpravo, stop. Balení obsahuje: model auta, dálkové ovládání a manuál. Rozměry 210 x 82 x 65mm, váha 200g.

RC auto Audi Q7 1:24 White
RC auto Audi Q7 1:24 White

JAMARA Porsche Cayenne Turbo (auto na vysílačku)

Porsche Cayenne Turbo Forklift je dvoukanálové autíčko v měřítku 1:24 na dálkové ovládání od výrobce Jamara. Možno používat venku i v uzavřených prostorech. Řízení vpřed/vzad, vlevo/vpravo, stop. Balení obsahuje: model auta, dálkové ovládání a manuál. Rozměry 202 x 81 x 71 mm, váha 203 g.

JAMARA Porsche Cayenne
JAMARA Porsche Cayenne

Červený VW Golf VI GTI

VW Golf VI GTI 1:12 Red: VW Golf VI GTI 112 Red je autíčko na dálkové ovládání od výrobce Jamara. Řízení vpřed a vzad, vlevo a vpravo, stop. Balení obsahuje model auta, dálkové ovládání a manuál. Rozměry 352 x 172 x 124mm. Cena? Necelých devět set Korun.

Červený VW Golf VI GTI
Červený VW Golf VI GTI

JAMARA Mini Cooper S

Luxusní mini kára červené barvy za 699 Kč. Mini Cooper S 1:14 Red: Mini Cooper S 114 Red je autíčko na dálkové ovládání od výrobce Jamara. Řízení vpřed a vzad, vlevo a vpravo, stop. Balení obsahuje model auta, dálkové ovládání a manuál. Rozměry 265 x 120 x 105mm. 

JAMARA Mini Cooper S
JAMARA Mini Cooper S

Hipisácký autobus VW Classic Bus

A na závěr něco, s čím si budou hrát především rodiče a nebo spíše dokonce prarodiče. Dědeček s babičkou v tomto autě možná v šedesátých letech jezdili od hudebního festivalu k festivalu ...a nebo o tom přinejmenším snili. Ne nejde o Volkswagen Beetle čili brouk, ale VW classic Bus. VW Classic Bus 1:16 1962: Klasický mikrobus Hippies VW z roku 1962 na vysílačku, v měřítku 116. Krásně zpracovaný, detailní interiér na Vás dýchne nostalgií. Jízda vřed, vzad, vlevo, vpravo, stop. Balení obsahuje Mikrobus VW, dálkové ovládání, český manuál a jako i u všech předchozích RC autíček nejsou součástí balení baterie, které je nutné dokoupit zvlášť.

Hipisácký autobus VW Classic Bus
Hipisácký autobus VW Classic Bus
RC auto FIAT 500L
RC modely aut značky Jamara
Od: Jamara

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář