Facebook icon RSS icon YouTube icon

Panenka Moxie Girlz Barevné jaro, na kterou se dá psát fixem

V neděli 1. června (na Mezinárodní den dětí) jsme společně s manželem naší dceři koupili panenku Moxie Girlz s názvem Barevné jaro. Musím se přiznat, že hračka mne zaujala už v reklamě, ale na druhou stranu nejsme žádní reklamoví šílenci, kteří dětem pořídí kdejakou vymoženost, na niž běží upoutávka v televizi.

Moxie Girlz Barevné jaro: Avery, Sophina, Bryten
Moxie Girlz Barevné jaro: Avery, Sophina, Bryten

Hračku jsme dcerce pořídili na popud naší kamarádky, která panenku koupila své neteři. A protože ji Barborka u holčičky viděla, moc si přála ji také mít. I já sama jsem byla zvědavá, jak vypadá jiná panenka v této sérii, protože panenky jsou opravdu moc pěkné a vydařené.

Tři druhy panenek Moxie Girlz Barevné jaro

Panenky Moxie Girlz Barevné jaro jsou panenky vysoké 26 cm a jsou vyrobeny ve 3 druzích. Jedná se o blondýnku Avery, která má fialové holínky, fialový deštník a červený puntíkatý kabátek. Hnědovlásku Bryten zdobí růžové holínky, růžové paraplíčko a fialový pruhovaný kabátek. Poslední v řadě je černovlasá panenka Sophina, která má žluté holínky a žlutý deštník, její kabátek je v barvě zelené a je potištěný květinami.

Příslušenství panenek Moxie Girlz Barevné jaro

Každá panenka je vybavena příslušenstvím, do něhož patří gumové holínky, deštník, kabátek a fix, s kterým lze kabátek pěkně vyzdobit a popsat. Když se pak obrázky holkám už nelíbí, stačí kabátek přetřít vlhkým hadříkem a ony zmizí. Také na deštník lze kreslit obrázky pomocí přiloženého fixu.

Panenka Bryten ze série Moxie Girlz Barevné jaro
Panenka Bryten ze série Moxie Girlz Barevné jaro

Plusy a minusy panenek Moxie Girlz Barevné jaro

Panenky jsou určeny dívkám od 3 let a vyrábí je společnost MGA Entertainment. Panenky jsou skvělé nejen v tom, že si s nimi holky opravdu vyhrají, ale také pro to, že výrobce myslel právě na holky, které jsou rády kreativní. A pro naši malou princeznu, která se chce stát módní návrhářkou, jsou perfektní.

Jen jednu nevýhodu bych ráda zmínila, a té jsem si dříve nevšimla. Když panence Moxie Girlz sundáte gumáčky, místo chodidel má nevzhlednou kuličku, která se zasouvá na docvaknutí do gumových holínek. Tudíž panence není možné obouvat žádné jiné botky, stejně tak holínky nelze půjčit jiným panenkám. A to považuji za velkou škodu, nicméně pokud je panenka obutá do svých holínek, tato vada na její kráse je rychle zapomenuta.

Moxie Girlz Barevné jaro: Avery, Sophina, Bryten
Moxie Girlz Barevné jaro
Vhodné pro: Předškoláky, Školáky

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář