Facebook icon RSS icon YouTube icon

Panenka Pinkie Pie ze série My Little Pony Equestria girls

Panenky My Little Pony Equestria girls
Panenka Pinkie Pie My Little Pony Equestria girls
Od: Hasbro
Cena: 283 Kč
Vhodné pro: Předškoláky, Školáky

Pinkie Pie je panenka s dlouhými růžovými vlasy, vysokými botami a moderním oblečením, která byla původně malým poníkem, ale díky kouzelnému zrcadlu se proměnila v krásnou dívku.

Panenky My Little Pony Equestria girls
Panenky My Little Pony Equestria girls

Když ji moje tříletá dcera vidí v reklamě, začne kolem televize tančit (doslova i jančit) a ptá se, jestli jí tuto hračku koupíme k narozeninám. Nestačí jí vysvětlení, že panenek má celou řadu (když uklízím její pokoj, přijde mi, že neuklízím nic jiného než panenky Barbie, Monster High a Winx), jestli by si nechtěla vybrat něco jiného. Ba ne, stojí si pevně za svým a je odhodlaná panenku si vybojovat (rodiče holčiček vědí, o čem mluvím).

Série panenek My Little Pony Equestria girls

Panenka Pinkie Pie patří do sady figurek My Little Pony Equestria girls. Panenek je celkem sedm a každá je jinak barevná a má různě barevné vlasy. Jejich názvy a charakteristické rysy jsou: Applejack (žlutá s blonďatými vlasy), Rainbow Dash (modrá s duhovými vlasy), Fluttershy (žlutá s růžovými vlasy), Twilight Sparkle (fialová s fialovými vlasy), Sunset Shimmer (růžovo-žlutá s oranžovo-žlutými vlasy), Rarity (růžová s tmavě fialovými vlasy) a Pinkie Pie (růžová s růžovými vlasy).

Komu jsou určeny My Little Pony Equestria girls

Panenky jsou určeny dívkám od 5 let, ale moje tříletá dcera je z nich naprosto unešená, takže si s nimi vyhrají i tříleté slečny. Panenky jsou vysoké 22 cm a nejsou nijak těžké, proto si s nimi mohou hrát i mladší holky.

Společnost Hasbro

Figurky na trh dodává společnost Hasbro, což je druhá největší mezinárodní společnost specializující se na výrobu hraček. Firma Hasbro byla založena v roce 1923 v USA a ve Spojených státech dodnes sídlí. Se sérií malých barevných poníků přišla na trh již v roce 1983 a od té doby s ní slaví úspěch po celém světě.

Každých pár let firma Hasbro své sady s malými poníky rozšíří a obnoví. Po výrobě velmi úspěšných figurek malých poníčků firma spustila seriál My Little Pony a sledovala, zda má seriál sledovanost a zda by byl zájem i o jiné hračky ze seriálu než o figurky poníků. Podle velké úspěšnosti seriálu začala společnost vyrábět panenky, které jsou pokračováním známého příběhu o malých ponících.  

Film My Little Pony Equestria girls

V roce 2013 byl v kinech uveden film My Little Pony Equestria girls. Zajímavý a napínavý příběh vypráví o tom, jak Twilight Sparkle odchází do lidského světa najít kouzelnou korunu poté, co je ukradena zatrpklou Sunset Shimmer. Poník na sebe pomocí kouzelného zrcadla vezme lidskou podobu a octne se ve světě lidí jako dívka. Na střední škole nachází kamarády a zažívá spoustu různých dobrodružství, když se učí jak se chovat mezi lidmi. I v tomto příběhu najdete zlo a dobro, spoustu dobrodružných zážitků a šťastný konec.

Zvláštnosti panenek My Little Pony Equestria girls

Panenky jsou pohyblivé. Ruce, nohy i hlavu figurek lze snadno otočit na každou stranu. Když sundáte boty, místo nohou najdete pouze kuličky připomínající malá kopýtka. Další zvláštností je, že každá postava má na hlavě poníkovské uši a ve vlasech jeden prodloužený pramen symbolizující poníkovský ocas.

Co obsahuje balení panenek My Little Pony Equestria girls

Každá postava Equestria Girls má na sobě super módní oblečení a hrací set obsahuje hřeben a sluneční brýle, popř. vlasové doplňky (doplňky se liší od figurky), dále identifikační kartu, knížku s dalšími poníky z kolekce a samolepky.

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář