Facebook icon RSS icon YouTube icon

Panenka Pinkie Pie ze série My Little Pony Equestria girls

Pinkie Pie je panenka s dlouhými růžovými vlasy, vysokými botami a moderním oblečením, která byla původně malým poníkem, ale díky kouzelnému zrcadlu se proměnila v krásnou dívku.

Panenky My Little Pony Equestria girls
Panenky My Little Pony Equestria girls

Když ji moje tříletá dcera vidí v reklamě, začne kolem televize tančit (doslova i jančit) a ptá se, jestli jí tuto hračku koupíme k narozeninám. Nestačí jí vysvětlení, že panenek má celou řadu (když uklízím její pokoj, přijde mi, že neuklízím nic jiného než panenky Barbie, Monster High a Winx), jestli by si nechtěla vybrat něco jiného. Ba ne, stojí si pevně za svým a je odhodlaná panenku si vybojovat (rodiče holčiček vědí, o čem mluvím).

Série panenek My Little Pony Equestria girls

Panenka Pinkie Pie patří do sady figurek My Little Pony Equestria girls. Panenek je celkem sedm a každá je jinak barevná a má různě barevné vlasy. Jejich názvy a charakteristické rysy jsou: Applejack (žlutá s blonďatými vlasy), Rainbow Dash (modrá s duhovými vlasy), Fluttershy (žlutá s růžovými vlasy), Twilight Sparkle (fialová s fialovými vlasy), Sunset Shimmer (růžovo-žlutá s oranžovo-žlutými vlasy), Rarity (růžová s tmavě fialovými vlasy) a Pinkie Pie (růžová s růžovými vlasy).

Komu jsou určeny My Little Pony Equestria girls

Panenky jsou určeny dívkám od 5 let, ale moje tříletá dcera je z nich naprosto unešená, takže si s nimi vyhrají i tříleté slečny. Panenky jsou vysoké 22 cm a nejsou nijak těžké, proto si s nimi mohou hrát i mladší holky.

Společnost Hasbro

Figurky na trh dodává společnost Hasbro, což je druhá největší mezinárodní společnost specializující se na výrobu hraček. Firma Hasbro byla založena v roce 1923 v USA a ve Spojených státech dodnes sídlí. Se sérií malých barevných poníků přišla na trh již v roce 1983 a od té doby s ní slaví úspěch po celém světě.

Každých pár let firma Hasbro své sady s malými poníky rozšíří a obnoví. Po výrobě velmi úspěšných figurek malých poníčků firma spustila seriál My Little Pony a sledovala, zda má seriál sledovanost a zda by byl zájem i o jiné hračky ze seriálu než o figurky poníků. Podle velké úspěšnosti seriálu začala společnost vyrábět panenky, které jsou pokračováním známého příběhu o malých ponících.  

Film My Little Pony Equestria girls

V roce 2013 byl v kinech uveden film My Little Pony Equestria girls. Zajímavý a napínavý příběh vypráví o tom, jak Twilight Sparkle odchází do lidského světa najít kouzelnou korunu poté, co je ukradena zatrpklou Sunset Shimmer. Poník na sebe pomocí kouzelného zrcadla vezme lidskou podobu a octne se ve světě lidí jako dívka. Na střední škole nachází kamarády a zažívá spoustu různých dobrodružství, když se učí jak se chovat mezi lidmi. I v tomto příběhu najdete zlo a dobro, spoustu dobrodružných zážitků a šťastný konec.

Zvláštnosti panenek My Little Pony Equestria girls

Panenky jsou pohyblivé. Ruce, nohy i hlavu figurek lze snadno otočit na každou stranu. Když sundáte boty, místo nohou najdete pouze kuličky připomínající malá kopýtka. Další zvláštností je, že každá postava má na hlavě poníkovské uši a ve vlasech jeden prodloužený pramen symbolizující poníkovský ocas.

Co obsahuje balení panenek My Little Pony Equestria girls

Každá postava Equestria Girls má na sobě super módní oblečení a hrací set obsahuje hřeben a sluneční brýle, popř. vlasové doplňky (doplňky se liší od figurky), dále identifikační kartu, knížku s dalšími poníky z kolekce a samolepky.

Panenky My Little Pony Equestria girls
Panenka Pinkie Pie My Little Pony Equestria girls
Od: Hasbro
Cena: 283 Kč
Vhodné pro: Předškoláky, Školáky

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář