Facebook icon RSS icon YouTube icon

Plyšový medvěd s šátkem

Nedávno jsem sháněla obyčejného plyšového medvídka, který bude hebký a roztomilý, ale nebude to žádný interaktivní medvěd ani značkový plyšák (nechtěla jsem ani Medvěda Pú, ani medvídka Balú, ani žádného medvídka ME TO YOU). Prostě jsem chtěla koupit normální plyšovou hračku, s kterou by si mohlo malé dítě hrát, než jde do postele, nebo která by byla příjemná na dotek a dítě hračku mohlo žmoulat v rukou, když usíná.

Plyšový medvěd s šátkem
Plyšový medvěd s šátkem

Už jsem byla zoufalá, když jsem narazila na medvídka se šátkem, který naprosto splňoval mé představy. Je to 36 cm vysoký plyšák vhodný na mazlení, který má kolem krku omotaný pruhovaný šátek. Je vyrobený z polyesteru (vnější materiál i výplň). Jeho výplní jsou drobné kuličky.

Když ho naše malá dostala, byla nadšená. Říkala medvídkovi, že je roztomilý a heboučký a že je to její milánek. Od té doby mu neřekne jinak než Milan, museli jsme mu pořídit postýlku a ušít pokrývku a polštář, protože pokaždé, když jde naše holčička spát, nejprve dá Milanovi pusinku na dobrou noc a uloží ho do jeho postýlky.

Je to neopakovatelný zážitek, když vidíte, jak se dítě učí pečovat o druhého (i když je to jenom plyšová hračka). A já jsem ráda, že naší malé dceři se medvídek se šátkem líbí.

Roztomilá hračka medvídek, pro děti i dospělé.

Materiál: 100% polyester mikrovlákno, výplň 100% polyester.

Rozměry: výška cca 36 cm

Plyšový medvěd s šátkem
Plyšový medvěd s šátkem

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář