Facebook icon RSS icon YouTube icon

Podlehnete a pořídíte svým dětem pod stromeček štěňátko?

Každý rodič si musí projít obdobím, kdy ho děti (nejspíš to sami znáte) přemlouvají k pořízení malého roztomilého štěněte. Hlášky typu: „Maminko, tobě by se malé štěňátko nelíbilo?“ „Tatínku, ty nemáš rád malá štěňátka?“ slýcháme dennodenně z úst našich dětí, které na nás dělají velké smutné oči a naléhají jakýmkoli způsobem, který uznají za vhodný k dosažení svého přání. Žádosti našich dětí se stávají aktuálnějšími v období Vánoc.

Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends
Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends

Nezbývá nám nic jiného než a) zarytě mlčet a přání dítěte ignorovat, b) oponovat mu a přesvědčivě argumentovat, proč takového domácího miláčka nepořídit, c) souhlasit s pořízením či d) nějakým zázrakem přechytračit naše vychytralé potomky.

Pokud jste na tom jako já a přesvědčujete se, že roztomilost a hravost je jedna věc, ale co praktická stránka věci? Kdo bude ráno vstávat, aby vašeho nového rodinného mazlíka vyvenčil? A kdo se o něj bude pravidelně starat? Ani granule či veterinář nepatří zrovna k levným záležitostem...

Jak z této zapeklité situace ven? Řešením může být Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends od Hasbro. Vypadá jako živé štěně a má tu výhodu, že neroste, není třeba ho venčit a nemusíte si dělat starosti s krmením apod.

Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends si vaše holky a kluci oblíbí. Holčičky navíc mohou malé štěňátko česat a zdobit. Díky jeho dlouhým chlupům mu mohou zaplétat třpytivé pramínky. Malým slečnám udělá radost i fialovorůžové třpytivé vodítko. Děti se budou těšit na procházku se svým malým čtyřnožcem. Bude vrtět ocáskem, kňučet a štěkat stejně jako opravdové štěně.

Tato jednorázová investice se vám rozhodně vyplatí nejen po finanční stránce, ale překvapíte a uspokojíte své nejmenší krásným dárkem pod stromeček. Pořiďte svým dětem malého chlupatého kamaráda a prožijte s nimi radostné chvíle.

Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends
Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends
Od: Hasbro
Vhodné pro: Předškoláky, Školáky

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář