Facebook icon RSS icon YouTube icon

Barbie: Příběh mořské panny 2

Pokračování animované 3D pohádky s postavičkou Barbie v roli mořské panny. Pokud jste viděli video Barbie Příběh mořské panny 1, pak si jistě nenechte ujít ani toto video, které je také inspirováno oblíbenou panenkou pro holky Barbie od firmy Mattel.

V druhém pokračování Příběhu mořské panny se opět setkáme s krásnou dívkou Merliah, která není tak docela obyčejnou dívkou, jelikož se ve vodě cítí doslova jako ryba. Merliah výborně surfuje na moři, mění se v mořskou pannu a je takovou princeznou oceánu. Další dobrodružství panenky Barbie vtělené do Merliah je opět velmi napínavé. Pohádka je v češtině a trvá přes hodinu. Zhlédnout ji můžete zdarma.

Tip: podívej se na výběr panenek Barbie.

Panenka Barbie Mořská panna

Jak již bylo uvedeno, tato pohádka pro dívky je inspirována panenkou Barbie, konkrétně edicí Barbie Mořská panna. Pohádka byla natočena na podporu a propagaci této panenky. V poslední době se tento postup stal docela běžný. Podobně známe příběhy, ve kterých "vystupují" kostičky Lego.

Barbie Mořská panna

Barbie Mořská panna je krásná panenka, která navíc je obdařena svítící ploutví neboli svítícím rybím ocasem. Po ponoření do vody se panence navíc objeví tetování.

Barbie: Příběh mořské panny 2
Od: Mattel
Rok vydání: 2012
Postavy: Barbie
Seriál: Barbie

Kategorie: