Facebook icon RSS icon YouTube icon

Mickeyho klubík: Halloween

Myšák Mickey Mouse má svůj klubík, ve kterém vznikají animované pohádky pro nejmenší děti předškolního věku. Mickeyho klubík (Mickey Mouse Clubhouse) tvoří myška Mickey spolu s dalšími kreslenými postavičkami z produkce Walta Disneye: Kačerem Donaldem, Goofym, myškou Minnie, kačenou Daisy, Petem, psem Plutem a pomocníkem Ouškem, který vždy disponuje nějakou kouzelnou Myška věcí. V této epizodě se hrdinové z klubu myšáka Mickeyho Mouse převlékli do masek a vydali se slavit Halloween

Online video je plné interaktivních prvků, na které mohou děti reagovat. Nejmenší děti se tak dozvídají o zajímavých věcech, aktivně se učí rozpoznávat předměty a zjišťují, k čemu dané předměty slouží. Tentokrát s tematikou amerického svátku Halloween. V Česku místo bujarého Halloweenu připomínajícího maškarní ples sice slavíme mnohem konzervativnější, smutnější a metafyzičtější svátek Den všech svatých či jiným slovem Dušičky, nicméně největším tahákem na tomto díle jsou pro děti převleky a masky, které si naši hrdinové z Miskeyho klubíku připravili a do kterých se oblékly.

Halloween jako takový je ale pouze pozadím celého tohoto dílu z Mickeyho klubíku. Zápletka vzniká v momentě, kdy kocour Pete pozve ostatní na oslavu Halloweenu k sobě do strašidelné věže. Jenže na oslavy kocoura Peta zpravidla nikdo nechodí. Jak to dopadne tentokrát? Postará se Mickey Mouse a jeho přátelé, aby se Petova oslava ve strašidelné věži povedla?

Toto videol Mickeyho klubíku je nadabován česky. V češtině se tento díl jmenuje Mickeyho Halloween, v originále ho ale najdeme pod názvem Mickey's Treat, což přeloženo do češtiny znamená Mickey je dáreček.

Takže všichni: Myška, muška, Mickey Mouse!

Kategorie: