Facebook icon RSS icon YouTube icon

Pat a Mat: Výlet

Pat a Mat se vydávají trampovat na výlet do přírody. Sbalí si krosny, nezapomenou na batohy a kytaru, nasadí klobouky, zavazadla nahází do auta, sami nasednou do auta a může se vyrazit!

Může? Může, jenže to nejde. Auto nejede, nejde nastartovat. Podaří se kutilům Patovi a Matovi auto spravit? Nebuďte naivní :D.

Ale naši dva chytráci se výletu vzdát nechtějí. Něco jistě vymyslí! Což takhle si doma postavit les, opravdový les - vánoční stromeček vytažený z komory je jen začátek... nápaditosti se meze nekladou: Na zeď tapety s motivem lesa. Do oken nalepit hvězdnou oblohu. Do koberce vmontovat houby a kytičky. A do rohu místnosti postavit stan... však se podívejte na epizodu Výlet ze seriálu A je to v tomto online videu.

 

Hračky a další předměty s motivem Pat a Mat

Pokud jsou vám postavičky kutilů Pata a Mata sympatičtí, můžete své přátelé obdarovat jednou z mnoha věcí s motivem Pata a Mata. Zdaleka se nejedná jen o hračky a DVD s videi. Seznam aktuálně nabízených dárků s motivem kutilů Pat a Mat najdete třeba na Heurece tady nebo třeba přímo v e-shopu Kasa tady.

Pat a Mat

Kategorie: