Facebook icon RSS icon YouTube icon

Polly Pocket Domečky na zeď

Každá máma, která má doma malou holčičku, ví, co to jsou panenky Polly Pocket. Jsou to drobné gumové panenky se jménem Polly, které se vejdou do kapsy (odtud také název panenek) a které vyrábí společnost Mattel. V českých hračkářství jsou dostupné už hezkých pár let, takže žádná novinka.

Polly Pocket Ovocný bar
Polly Pocket Ovocný bar

Když jsem o panenkách Polly Pocket poprvé uslyšela, nijak mě panenky nezaujaly. Říkala jsem si, že další panenky, které bude moje dcera očekávat k narozeninám, Vánocům, svátku či Dni dětí.

Specifikum panenek Polly Pocket

Hračka Polly Pocket mě však mile překvapila. Přece jen je na této hračce něco nové, speciální, co tuto hračku odlišuje od těch ostatních. A to je, že se s ní nehraje na zemi, ale na zdi! Polly Pocket přináší domečky pro panenky, které se připevní na zeď, a tak nemusíte řešit, kam další domeček s panenkami uskladníte.

Polly Pocket domečky na zeď jsou ideální pro ty z vás, kteří se děsíte dalších narozenin svých ratolestí, neb už nemáte místo v pokoji pro další „holčičí skvosty“. Pro ty z vás, u kterých se doma v dětském pokoji hromadí obrovské kupy panenek, oblečků, doplňků, malých věciček, které ačkoli sesbíráte do různých škatulí, krabic, košíků, boxů, plastových přihrádek apod., stále se objevují jinde nebo další nové...

Polly Pocket Ovocný bar

Svojí malé dceři jsem pořídila Polly Pocket Ovocný bar a také Kemp. Této hračce jsem propadla a s chutí sbíráme další a další domečky, které se dají jednoduše pomocí lepicích proužků, které jsou součástí balení, přilepit na zeď, takže to zvládne i něžná polovička (pevná ženská ruka:-).

Typy dalších domečků na zeď jsou např. létající balon, módní butik, stromečkový dům, obchoďák, kavárna, salon krásy, park aj. Domečky Polly Pocket se k sobě dají připevnit díky tyčce, která představuje lano. Takže si vaše holka může vyrobit na zdi celé městečko Polly Pocket.

Balení jednotlivých domečků obsahuje vždy panenku, domeček na zeď s houpačkou nebo skluzavkou a jedinečné prvky, které odlišují sady (Ovocný bar – sada pohárů, koktejlů a židliček; kemp – ohníček, buřtíky a marshmallowy na klacku a kytara apod.). Všechny malé součásti mají přísavky, aby dobře držely.

Polly Pocket hrací domečky na zeď jsou perfektní dárky nejen pro malé slečny, ale i pro jejich rodiče.

Polly Pocket Ovocný bar
Polly Pocket Ovocný bar
Od: Mattel
Vhodné pro: Předškoláky, Školáky

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář