Facebook icon RSS icon YouTube icon

Poník Kopýtko – interaktivní hračka pro děti, které milují koně

Uvažujete, co koupit pod stromeček svému dítěti, které sice miluje všechna zvířata, ale jeho největšími oblíbenci jsou koníci, poníci, koně a koníčci? Co takhle pořídit svému synovi nebo dceři hračku koně, ale ne ledajakého, nýbrž malého interaktivního poníka od Alltoys? Interaktivní hračka má tu výhodu, že kromě toho, že vydává zvuky a sama se pohybuje, vybízí dítě k další činnosti, motivuje ho k nějaké aktivitě, a tím se podílí na jeho psychickém či motorickém rozvoji.

Kopýtko interaktivní poník
Kopýtko interaktivní poník

A že jste o této hračce ještě neslyšeli? Nevadí, zde se dočtete všechny potřebné informace.

Co je interaktivní poník Kopýtko?

Poník Kopýtko je malý plyšový poník, který vypadá jako živý. Má hebkou hnědou nebo bílou srst (podle typu modelu), nepoddajnou hřívu, bílou (nebo hnědou) skvrnu na čele a to, co je u koní to nejkrásnější – hluboké, podmanivé a nevinné oříškové oči.

Proč koupit interaktivního poníka Kopýtko od Alltoys?

Protože interaktivního poníka Kopýtko můžete:

  • krmit (součástí balení je mrkev)
  • česat a kartáčovat (součástí balení je kartáč)
  • hladit a mazlit se s ním
  • utěšovat a konejšit ho
  • nosit ho v náručí (sám nechodí)

Proč nekoupit interaktivního poníka Kopýtko od Alltoys?

Důvody jsou prosté:

  • nemáte rádi koně
  • nemůžete ho brát na procházku (protože nestojí ani nechodí, pouze leží) ani vodit za sebou
  • nemůžete ho prát a mýt

O poníka Kopýtko od Alltoys se musíte starat!

Protože poník Kopýtko od Alltoys je interaktivní hračka a interaktivní hračky mohou mít i emoce, o koníka je třeba se starat.

Kůň se hýbe, chroupá mrkev, vydává zvuky (hýká a řehtá), kýve hlavou, přivírá oči, pohybuje ušima i čumákem. Když mu bude dítě věnovat péči, bude ho česat kartáčem, hladit, odměnou mu bude to, že se s ním kůň pomazlí.

Kopýtko je jako skutečný poník, který potřebuje lásku a péči svého páníčka (v tomto případě vašeho dítěte). Rád se chová a mazlí. Pozor, když se lekne, musí se o něj váš prcek postarat (přitisknout ho k sobě a utěšit)! Koníčka je možné vzít kamkoli, ale musíte ho nosit v náručí (sice nechodí, ale aspoň máte jistotu, že se mu neušpiní kopýtka).

Pro koho je interaktivní poník Kopýtko určen?

Kůň je určen dětem ve věkové kategorii 3–12 let. Je na čtyři tužkové baterie, které nejsou součástí balení. Jeho rozměry jsou 48 cm x 23 cm x 41 cm.

Interaktivní hračka poník Kopýtko je vhodným dárkem nejen pro milovníky koní, ale také pro děti, které touží po nějakém tom domácím mazlíčkovi. Tak se naučí nejen zodpovědnosti a povinnostem, ale vy také uvidíte, zda se dokážou o domácího mazlíčka postarat a jak jim to jde.

Kopýtko interaktivní poník
Kopýtko interaktivní poník
Od: Alltoys
Vhodné pro: Předškoláky, Školáky

Kategorie: 

Komentáře

Přidat komentář