Facebook icon RSS icon YouTube icon

Shnooks

Vánoce se kvapem blíží, jenže Vy netušíte, co pořídit dětem pod stromeček? Ano, není úplně jednoduché zorientovat se v tom obrovském množství hraček, kterými jsou zaplavené obchody a e-shopy. Rozhodli jsme se proto, že Vám budeme přinášet tipy na dárečky, po nichž děti momentálně touží. Tento předvánoční mini seriál s tipy na dětské hračky, které jsou v současné době v kurzu, začínáme právě dnes.

Jako první tady máme velmi módní hračku, která je určena pro holky ve věku 3–6 let. 

Shnooks 2

Aktualizace: Nejnovější řada plyšáků Shnooks je Shnooks 4.

Shnook je jednoduše řečeno střapatá figurka jakéhosi skřítka, ovšem skřítka ženského rodu. A protože nejde pouze o jednu figurku, mluví se o této hračce jako o Shnooks (tedy množné číslo; počeštěně Šnukové či Šnuci, chcete-li). Jedná se o šest různých postaviček s odlišnými vlastnostmi, které ale spolu kamarádí a každá z nich bude navíc nejlepší kamarádkou vaší holčičky.

V současné době je v prodeji druhá série této hračky nazvaná jednoduše Shnooks 2. Do edice postaviček Shnooks 2 patří tyto charaktery:

Oogadoo je vodní skřítek, který se rád baví a stará se o zábavu svých kamarádů. Pečuje o vše, co souvisí s vodou (říčky, potůčky, jezera, oceány) a snaží se, aby se všem vodním organismům dobře dařilo.

Blizz je víla, která umí měnit počasí. Když je kamarádům velká zima, vykouzlí teplo, když se chce v létě skřítkům bruslit, zmrazí rybník. Kamarádi jsou jí nadevše a udělá pro ně první poslední.

Kookajoo je veselý smíšek, který vždy krásně voní. Její kouzelný zelený prstík dokáže všude vypěstovat krásné rostliny a květiny, ze kterých Kookajoo umí vyrábět ty nejúžasnější voňavky.

Teeki je lesní víla, která ovládá řeč stromů a zvířat a chrání vše živé.

Zazee je sluneční víla, kterou stejně jako slunce obklopuje hřejivé teplo. Zazee dokáže všechny potěšit a povzbudit, když je to třeba.

Wawikki miluje pohyb, nikdy se nezastaví a neustále vymýšlí nové aktivity. Dokáže ovládat vítr a cuchá vlásky svým kamarádkám. Miluje písničky a hudbu.

Vaše malá holčička může postavičkám Shnooks česat vlásky, zdobit jim vlásky sponkami, vázat jim šátečky do vlásů apod. Když s nimi zatřepe, vlasy nabudou na objemu a hra na česání může začít nanovo.

Shnooks
Shnooks
Od: Mac Toys
Vhodné pro: Předškoláky, Školáky
Štítky: Vánoce

Komentáře

Přidat komentář