Facebook icon RSS icon YouTube icon

Voňavé panenky Moxie Girlz

MGA Entertainment přichází s novou sadou tří panenek Moxie Girlz, které voní. Ano, slyšíte dobře. Pro malé slečny, fintilky a parádnice jsou k dostání voňavé panenky.

O panenkách Moxie Girlz jsme psali již dříve.

Holky si mohou vybrat vůni, kterou zbožňujou. Každá panenka voní jinak. Na výběr je jahodové, citrusové nebo vanilkové aroma. Zmiňované panenky Moxie Girlz se jmenují Avery, Sophina a Lexa a vzhledově i charakterově se odlišují. Jedno ale mají společné, a to dlouhé barevné a voňavé vlasy.

Voňavé panenky Moxie Girlz

Avery má růžové vlasy a voní po jahodách. Sophina se pyšní fialovými vlásky s citrusovou vůní. A Lexa dává na obdiv své modré vlasy vonící po vanilkové zmrzlině. Pro větší spokojenost dívek je součástí každého balení prstýnek a hřeben.

Výrobci předpokládali, že pokryli ty tři nejkrásnější vůně, které holky milují. Třeba mojí dceři se trefili do chuti, líbí se jí jahodová vůně a růžová barva, takže ta už si vybrala…

Nestačím se divit, co ti dnešní výrobci hraček všechno nevymyslí, a děkuji za to, že je ještě nenapadlo panenky napustit nějakým nepříliš příjemným odérem (např. potem), protože pak by si teprve celá domácnost užila :)

Voňavé panenky Moxie Girlz
Voňavé panenky Moxie Girlz
Seriál: Moxie Girlz
Vhodné pro: Předškoláky, Školáky

Komentáře

Přidat komentář