Autíčko traktor

Kluci mají rádi závodní autíčka a auta fascinující – třeba složité pracovní stroje se spoustou doplňků a příslušenství. Autíčko traktor je ona fascinující hračka.

AUTÍČKO TRAKTOR

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Na traktoru buď jedeš pomalu jako želva. Nebo zařadíš vyšší rychlost a „letíš“ jako zajíc. Ale rychlost u traktorů vůbec není pro kluky důležitá. Kluci jsou rádi, že za svůj traktor mohou zapřáhnout valník, vlečku, přívěs, cisternu, pluh nebo žací stroj. Před traktor připojit sněhovou frézu nebo radlici na sníh (tedy odhrnovač sněhu) nebo jiné důmyslné zařízení. Příslušenství, kterým se dají traktory vylepšit, existuje spousta. A každý nový díl k traktoru přinese do dětské hry s touto hračkou další porci zábavy a dobrodružství.

Autíčka typu traktor – cena hračky

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 99 do 9590 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 670 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Každé dítě touží po šlapacím autíčku. Šlapací autíčko v podobě traktoru s vlečkou je snem každého kluka. A pro ty nejmenší děti jsou tady různé traktůrky v podobě odstrkovadla.

ŠLAPACÍ TRAKTOR A TRAKTŮREK JAKO ODSTRKOVADLO

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Popis hračky, recenze, srovnání, tipy…

Stručné informace o této hračce v několika bodech. Jaké má tato hračka výhody a klady, ale také případné nevýhody a zápory.

  • existuje nepřeberné množství různých traktorů = opravdu velký výběr
  • traktory na zpětné natažení, na setrvačník, na klíček
  • RC traktor (traktor na dálkové ovládaní) nabídne spoustu zábavy dítěti i tatínkovi
  • velké množství příslušenství jako vlečky, radlice, přívěsy atd.
  • vytvoří vztah k zemědělství a venkovu: dítě si může postavit doma farmu z kostek a díky traktoru se o ni starat
  • traktor je nejznámějším pojízdným pracovním strojem

Hrát si s traktorem je jedna věc. Postavit si sám vlastní traktor, to je ovšem už jiná disciplína. Na výběr děti mají věrné modely různých typů traktorů. Šroubovací stavebnice z kovu, modely na lepení, skládací plastové stavebnice, dřevěné stavebnice… Jen je důležité se koupi rozhodovat podle věku dítěte, protože stavebnice jsou různě náročné a některé jsou určené pro opravdu zkušenější stavitelé, skládače a modeláře.

MODELY A STAVEBNICE TRAKTORŮ

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Traktor a další zemědělská auta nestačí. Bez zemědělského statku, JZD nebo farmy a farmářů čili figurek zemědělců, bez hospodářských zvířat jako jsou krávy, koně, prasata, slepice by byla hra s traktůrkem poloviční. Naštěstí se dají koupit i tyto hračky.

FIGURKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ K TRAKTORŮM

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka autíčko traktor je vhodná pro:
  • kluky
Věk dítěte:
  • od cca 3 let

Je traktor zábavná hračka?

Jak by tuto hračku v průměru hodnotily děti.

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 93%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 230 do 1969 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 490 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Pohádky s traktorem

Každý by čekal, že nejpopulárnější pohádkou, kde vystupuje traktor, bude Bořek Stavitel. Ovšem aktuálně asi nejznámější pohádka pro děti o traktoru je Červený traktůrek.

05. 12. 2020, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: