Usínáček muchláček

Usínáček, hajánek, muchláček. Ať už tomu říkáte jakkoliv, je to ta roztomilá věc, která miminku dělá příjemnou společnost při usínání.

USÍNÁČEK

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Usínáček miminka tak ráda žmoulají prstíky při usínání, usínáčky a žmouláčky pomáhají dětem usnout. Klasícký muchláček nebo hajánek je ušitý s látky, která je velice příjemná na dotek. Proto tuto hračku dětské prstíky rády drží a cítí se s ní v bezpečí.

Kromě látkových nebo plyšových usínáčků existují také interaktivní usínáčci na baterie, které dítěti umí např. vyprávět pohádky, hrají příjemné melodie jako ukolébavky a jinak reagují na dotek. Zajímavé funkce je například vydávání zvuku, který simuluje tep srdce. Miminko je z bříška od své maminky na tlukot srdce zvyklé, a proto se v blízkosti hajáčka s tlukoucím srdíčkem cítí v bezpečí.

Usínáčky často mívají podobu zvířátka. Tělo plyšového zvířátka ale bývá „hubené“, aby se dítěti dobře „muchlalo“ a „žmoulalo“ jeho malými prsty. Někteří plyšáci na usínání však mají běžný „vycpaný“ tvar, ale navíc v tlapce drží přidělaný kapesníček, který slouží ke žmoulání.

A proč miminko při usínání tak rádo něco šmudlá prstíky? Protože ho to uklidňuje. A kdo by svému miminku nechtěl dopřát klidný spánek, že?

Komu koupit usínáček?

Hračka je vhodná pro:
  • miminka kluky
  • miminka holky
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 100%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 183 do 2869 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 680 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


15. 09. 2020, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: