5 panenek, které si holky přejí k Vánocům

Tipy na oblíbené panenky pro holky

Každá holka si ráda hraje s panenkami. Obléká je a převléká, češe a maluje, voní je a jinak zkrášluje a vydává se s nimi na pomyslné výlety, do obchodů, které si s rodiči doma postaví, s kamarádkami panenkami vyjíždějí za dobrodružstvím (které se je může potkat třeba při cestě z dětského pokoje do ložnice), navštěvují kosmetické a masážní salony, kadeřnictví, které jim šikovný tatínek vyrobí třeba z kostek či z různých dílků stavebnic, vyrážejí posedět do imaginárních kaváren apod. Tedy alespoň u nás tomu tak je.

Moxie Girlz Třpytivá víla
Moxie Girlz Třpytivá víla

A protože Vánoce už skoro ťukají na dveře, je třeba se poohlédnout po dárku pod stromeček pro naši malou slečnu. A protože s panenkami si opravdu vyhraje, naše volba je jasná – Ježíšek jí letos nadělí pod stromeček panenku. Jenže teď přichází kámen úrazu, se kterým si mnoho „Ježíšků“ nemusí vědět rady, a to je – jakou panenku v tom obrovském množství panenek vlastně vybrat?

Pro všechny „Ježíšky“ a jejich poradce a rádce jsem připravila 5 aktuálních tipů na panenky, které si holky přejí k Vánocům (alespoň já tyto tipy nyní slýchám každodenně z úst naší malé princezny). Tak snad Vám budou k užitku...

Barbie Svíticí mořská panna

Barbie Svíticí mořská panna je dlouhovlasá panenka Barbie, která má místo nohou ploutev. Ta se rozsvítí po stisknutí náhrdelníku. Panenka je na baterie, které jsou součástí balení, a je voděodolná. Je určena pro holky od 3 let.

Vybrat si je možné z více druhů panenek – blondýna, hnědovláska, černovláska, všechny mají ve vlasech doplňky. Výrobcem Barbie Svíticí mořské panny je Mattel. Prodávají se ale také "obyčejné" nesvítící Barbie Mořské panny.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Podívejte se také na další panenky a doplňky Barbie.

Monster High

Monster High (věnovala jsem se jim v jednom ze svých předchozích článků) jsou příšerky ze střední školy Monster High. Jsou to děti slavných monster, které zažívají všední trable středoškoláků. A protože to jsou potomci příšer, upírů, bubáků, mořských nestvůr, Yetiho, Drákuly, Frankensteina aj., odpovídá tomu i jejich vzhled – mrtvolná a bledá pleť, upíří zuby, stehy na obličeji. Panenky Monster High jsou určeny holkám od 6 let.

Vybrat si lze z velkého množství druhů – každá panenka má své jméno: Draculaura, Clawdeen, Lagoona Blue, Abbey, Frankie Stein a další. Výrobcem panenek Monster High je americká firma Mattel.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Podívejte se také na ostatní panenky Monster High.

Bratzillaz

Bratzillaz jsou sestřenice panenek Bratz, jsou to malé čarodějnice, které v den svých 16. narozenin objevily, že mají čarodějnické schopnosti! Nosí ty nejoriginálnější čarodějnické modely. Panenky mají pohyblivé klouby a skleněné oči. Jsou určeny dívkám od 6 let.

Vybrat si lze podle jména panenky: Meygana Broomstix, Jade J’Adore, Yasmina Clairvoya, Sashabella Paws a další. Výrobcem Bratzillas je MGA Entertainment.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější bratzillaz se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Moxie Girlz Třpytivá víla

Moxie Girlz Třpytivá víla je panenka s křídly. Při stisknutí tlačítka na zádech víly se křidélka roztřepotají a ve vlasech se panence rozsvítí motýlek. Panenky mají ohebná kolena a kotníky a jsou určeny dívkám od 3 let.

Vybrat si lze ze tří druhů panenek (Sophina, Avery, Lexa). Výrobcem Moxie Girlz je MGA Entertainment.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější moxie se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Winx

Panenky Winx jsou víly, které bojují společně proti zlu, kouzelníkům a čarodějnicím. Jsou obdarovány výjimečnými schopnostmi. Každá umí vykouzlit něco jiného, čímž se od sebe vzájemně liší, nicméně dohromady jsou nepřemožitelné.

Slovo winx je slovní hříčka, která vznikla ze slova wings, které se vyslovuje stejně. V překladu toto slovo znamená křídla, což je také hlavní poznávací znamení těchto víl. Hračky motivované pohádkou Winx Club se prodávají jak pod označením Winx, tak Wings.

Vybrat si lze z šesti panenek – víl: Layla, Tecna, Bloom, Stella, Flora a Musa. Panenky jsou určeny dívkám od 6 let.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější winx se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Podívejte se také na další panenky Winx.

red | 19. 11. 2013
Štítky: