5 panenek, které si holky přejí k Vánocům

Tipy na oblíbené panenky pro holky

Každá holka si ráda hraje s panenkami. Obléká je a převléká, češe a maluje, voní je a jinak zkrášluje a vydává se s nimi na pomyslné výlety, do obchodů, které si s rodiči doma postaví, s kamarádkami panenkami vyjíždějí za dobrodružstvím (které se je může potkat třeba při cestě z dětského pokoje do ložnice), navštěvují kosmetické a masážní salony, kadeřnictví, které jim šikovný tatínek vyrobí třeba z kostek či z různých dílků stavebnic, vyrážejí posedět do imaginárních kaváren apod. Tedy alespoň u nás tomu tak je.

Moxie Girlz Třpytivá víla
Moxie Girlz Třpytivá víla

A protože Vánoce už skoro ťukají na dveře, je třeba se poohlédnout po dárku pod stromeček pro naši malou slečnu. A protože s panenkami si opravdu vyhraje, naše volba je jasná – Ježíšek jí letos nadělí pod stromeček panenku. Jenže teď přichází kámen úrazu, se kterým si mnoho „Ježíšků“ nemusí vědět rady, a to je – jakou panenku v tom obrovském množství panenek vlastně vybrat?

Pro všechny „Ježíšky“ a jejich poradce a rádce jsem připravila 5 aktuálních tipů na panenky, které si holky přejí k Vánocům (alespoň já tyto tipy nyní slýchám každodenně z úst naší malé princezny). Tak snad Vám budou k užitku...

Barbie Svíticí mořská panna

Barbie Svíticí mořská panna je dlouhovlasá panenka Barbie, která má místo nohou ploutev. Ta se rozsvítí po stisknutí náhrdelníku. Panenka je na baterie, které jsou součástí balení, a je voděodolná. Je určena pro holky od 3 let.

Vybrat si je možné z více druhů panenek – blondýna, hnědovláska, černovláska, všechny mají ve vlasech doplňky. Výrobcem Barbie Svíticí mořské panny je Mattel. Prodávají se ale také "obyčejné" nesvítící Barbie Mořské panny.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Barbie mořská víla a třpytivý sliz

za 599 Kč na Hračky 4kids.cz
Panenka Barbie jako mořská víla z Dreamtopie, má světlé bohaté vlasy, splývající přes celá záda. Obleček je laděný do růžové barvy, zdobený drahými kameny. Ploutev je bílé barvy a je měkká, dá se mačkat. Slouží jako úložný prostor pro sliz, který mají holčičky jako bonus přibalen v balení společně s panenkou. Hrají si s ním samostatně, až si dohrají uloží po odpojení, do ocasní ploutve. Funkčnost: oddělení ploutve zmáčknutím tlačítka na zádech panenky Obsah balení: panenka Barbie mořská panna 2 sáčky pestrobarevného třpytivého slizu Kupte dětem panenku Barbie mořskou pannu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, sliz Rozměr balení: 33 x 23 x 6 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Barbie mořská panna s dlouhými vlasy

za 569 Kč na Hračky 4kids.cz
Barbie z pohádkové Dreamtopie, tentokrát s nádhernou ocasní ploutví a výraznými dlouhými vlasy, zdobenými čelenkou. Ploutev i vlasy jsou laděny do růžové, světle modré a fialové barvy. Její vlasy jsou dvoubarevné, z jedné strany fialové a z druhé strany světle modré. Holčičky mohou panence její vlasy kartáčovat a zdobit sponkami. Poté si mohou s panenkou přehrát pohádkový dobrodružný příběh. Obsah balení: panenka Barbie mořská panna s čelenkou Potěšte holčičky Barbie mořskou pannou! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 30 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Barbie duhová mořská panna

za 549 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Barbie Mořská panna Barbie z pohádkové Dreamtopie, tentokrát s duhovou ocasní ploutví i duhovými vlasy, zdobenými čelenkou. Funkčnost: transformace barev vlasů, živůtku i ocasu ponořením do teplé vody proměna zpět do původního neonově jasného vzhledu ponořením do studené vody panenka neplave Potěšte holčičky Barbie mořskou pannou! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 30 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Podívejte se také na další panenky a doplňky Barbie.

Monster High

Monster High (věnovala jsem se jim v jednom ze svých předchozích článků) jsou příšerky ze střední školy Monster High. Jsou to děti slavných monster, které zažívají všední trable středoškoláků. A protože to jsou potomci příšer, upírů, bubáků, mořských nestvůr, Yetiho, Drákuly, Frankensteina aj., odpovídá tomu i jejich vzhled – mrtvolná a bledá pleť, upíří zuby, stehy na obličeji. Panenky Monster High jsou určeny holkám od 6 let.

Vybrat si lze z velkého množství druhů – každá panenka má své jméno: Draculaura, Clawdeen, Lagoona Blue, Abbey, Frankie Stein a další. Výrobcem panenek Monster High je americká firma Mattel.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější monster se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Podívejte se také na ostatní panenky Monster High.

Bratzillaz

Bratzillaz jsou sestřenice panenek Bratz, jsou to malé čarodějnice, které v den svých 16. narozenin objevily, že mají čarodějnické schopnosti! Nosí ty nejoriginálnější čarodějnické modely. Panenky mají pohyblivé klouby a skleněné oči. Jsou určeny dívkám od 6 let.

Vybrat si lze podle jména panenky: Meygana Broomstix, Jade J’Adore, Yasmina Clairvoya, Sashabella Paws a další. Výrobcem Bratzillas je MGA Entertainment.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější bratzillaz se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Moxie Girlz Třpytivá víla

Moxie Girlz Třpytivá víla je panenka s křídly. Při stisknutí tlačítka na zádech víly se křidélka roztřepotají a ve vlasech se panence rozsvítí motýlek. Panenky mají ohebná kolena a kotníky a jsou určeny dívkám od 3 let.

Vybrat si lze ze tří druhů panenek (Sophina, Avery, Lexa). Výrobcem Moxie Girlz je MGA Entertainment.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější moxie se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Winx

Panenky Winx jsou víly, které bojují společně proti zlu, kouzelníkům a čarodějnicím. Jsou obdarovány výjimečnými schopnostmi. Každá umí vykouzlit něco jiného, čímž se od sebe vzájemně liší, nicméně dohromady jsou nepřemožitelné.

Slovo winx je slovní hříčka, která vznikla ze slova wings, které se vyslovuje stejně. V překladu toto slovo znamená křídla, což je také hlavní poznávací znamení těchto víl. Hračky motivované pohádkou Winx Club se prodávají jak pod označením Winx, tak Wings.

Vybrat si lze z šesti panenek – víl: Layla, Tecna, Bloom, Stella, Flora a Musa. Panenky jsou určeny dívkám od 6 let.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Winx Panenka Tynix Fairy - Bloom

za 549 Kč na Hračky 4kids.cz
Winx Panenka Tynix Fairy Víla Winx Tynix Bloom má krásné šaty a pohyblivá křídla. Bloom, stejně jako její kamarádky Flora, Stella, Musa, Tecna a Layla, oplývá magickými schopnostmi. Tyto schopnosti mohou víly uplatnit ve škole, volném čase, ale hlavně v nečekaných situacích, kdy proti nim stojí závistivá čarodějka. Ta nepřeje jejich kamarádství a ráda by jim ho narušila. Víly ale překonáváním nástrah svoje kamarádství naopak potvrzují a upevňují. Bloom je víla Dračího ohně , která ve svém nitru tento oheň udržuje. Tím je strážkyní největší síly Magické dimenze. Proto je velmi silnou a má možnost zlou čarodějnici porazit. Pochází ze ztracené planety Domino. Je odhodlaná, statečná ale zároveň veselá. Obsah balení: panenka s křídly, hřebínek ozdobný doplněk Kupte svým dětem chytrou vílu Bloom, vůdkyni Winx Clubu! Vhodné pro děti od 3 let Výška: 26 cm
Výrobce (značka): Rainbow
Do obchodu

Podívejte se také na další panenky Winx.

red | 19. 11. 2013 Facebook icoE-mail ico
Štítky: