Hračka do vody: loď od Fisher-Price

Hračka pro nejmenší děti do vany

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, co pořídit do vany na hraní malému tříletému klukovi. Dát mu do koupele malé plastové kachničky či gumová zvířátka mi přijde nudné (a přinejmenším trochu zženštilé), a tak jsem hledala, co by bylo vhodné. Pak jsem konečně narazila na to pravé – plastová loď kapitána Jaka! Balení obsahuje loď, figurku, člun a krokodýla. Vše je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu a je vhodné pro děti od 3 let.

Plastová Jakova loď Bucky do vany z kolekce Fisher-Price je určena všem klukům, kteří si při koupání rádi hrají. S Jakovou lodí zažijí spoustu zábavy a dobrodružství. A pokud máte kluka, který koupání příliš nevyhledává, budete mile překvapeni, co s ním taková plastová loďka udělá! Koupání se pro něj stane další radostí, na kterou se bude celý den těšit.

Designově je loď přizpůsobena tak, aby oslovila malé děti a upoutala jejich pozornost. Loď hýří sytými barvami (ačkoli převažuje barva hnědá, své místo zde zaujímá i barva červená, žlutá, zelená a modrá). Tato plastová loď navíc obsahuje přísavky, takže se dá přichytit k vaně a dítě si může hrát s malými figurkami (ať už se jedná o kapitána Jaka, nebo malého krokodýla) či s drobnými součástmi lodi (člunem), aniž by muselo držet velkou loď. Součástí lodi je i skluzavka, po které se mohou kapitán Jake a jeho krokodýl klouzat.

Firma Fisher-Price je na trhu už přes 80 let. Je to dceřiná společnost americké firmy Mattel, Inc, která se zabývá výrobou textilních, plastových i dřevěných hraček. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, odolných a zdravotně nezávadných materiálů. Firma Fisher-Price se specializuje na interaktivní hračky, jakými jsou například hudební nebo mluvící hračky.

Fisher-Price nabízí obrovské množství hraček, z nichž není jednoduché si vybrat, protože všechny mají své kouzlo. Ale já už jsem si vybrala. Co Vy?

27. 11. 2013, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: