Postýlky pro panenky

Podívej se na úžasné postýlky pro panenky. Dřevěné postýlky. Cestovní. S nebesy. Kolébky. Nechej se inspirovat při výběru oblíbené hračky pro holky.

Postýlky pro panenky a doplňky

Na úvod jsme vybrali ty nejkrásnější malé i velké postýlky pro panenky a k tomu řadu roztomilých doplňků, hracích sad a herních setů. Např. postýlka i s miminkem. Nočník pro panenku, lahvička na jídlo pro panenky, přebalovací pult, vanička na koupání a mnoho dalších nápaditých doplňků, které se budou holčičkám při jejich hrách na maminku a děťátko náramně hodit.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Cestovní postýlky pro panenku

I na cestách je potřeba se postarat o panenku. Kde bude spinkat? Přece v cestovní postýlce.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Kolébky pro panenky

„Spinkej, moje miminko, houpy houp,“ říká holčička chlácholivým hlasem a opatrně houpe panenku v malé kolébce pro panenky. Vzpomnělo si při tom na svou oblíbenou říkanku Houpy, houpy, kočka snědla kroupy a hned si tu básničku také sama nahlas odříkala.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Jen si to představte, je na to dítě, jak si hraje, hezký pohled, že? Obvyklý scénář oblíbené hry malých děvčátek. Také to určitě dobře znáte. Tedy pokud máte doma dcerušku nebo třeba vnučku, prostě nějakou tu holku.

Dřevěné postýlky pro panenky

Dřevo je voňavý materiál a když se vzduchem line hezká a příjemná vůně, hned se lépe spí. Dřevěná postýlka pro panenky se postará o to, aby i panenka v postýlce dobře spinkala. Pozor: neplést si to s postýlkou ze dřeva, ve které spí upíři!

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Postýlky pro panenky s nebesy

Nebesa neboli baldachýn chrání miminko před okolními ruchy a vlivy. A především postýlka s nebesy vypadá čarokrásně. Jako z pohádky. Jako postel, na které spí princezna.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Pro koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
Věk dítěte:
  • od 3 let
  • do cca 12 let

Hra na maminku a miminko, co nechce spinkat

Návod.

Návod?

Návod tady snad ani není nutné psát, ne? Jen si to shrňme. Ke hře na maminku a miminko, které nemůže usnout, je potřeba:

  • 1 holčička čili maminka
  • 1 panenka neboli miminko (miminek může být i více, pokud se o ně dokáže holčička-maminka dobře postarat)
  • 1 houpací postýlka pro panenky

Holčička čili máma opatrně položí svoje miminko neboli panenku do houpací postýlky čili kolébky. Kolíbkou maminka lehce pohupuje čili kolébá děťátko. Při kolébání se doporučuje tichým hlasem zpívat ukolébavky nebo vyprávět pohádky. Pokud děťátko v kolébce nemůže usnout, zrychlíme houpání. Pokud ani potom nezabere, zjišťujeme, zda náhodou nemá miminko hlad nebo něco v plíně. Hru hrajeme tak dlouho, dokud miminko neusne. Intenzitu houpání se doporučuje držet v míře takové, aby miminko z kolébky nevypadlo.

Které jsou nejlepší kolébky pro panenky?

Velmi oblíbené jsou kolébky pro panenky, které jsou vyrobené ze dřeva. Je to hlavně proto, že nám dřevěné kolíbky připomínají naše opravdové kolébky z dětství. No řekněte sami, cožpak se nějaké dítě někdy kolébalo v plastové postýlce? Na druhou stranu si musíme přiznat, že plast má oproti dřevu také svoje výhody. Plastová kolébka pro panenky sice tak dobře nevypadá jako ta dřevěná a možná nenavodí takovou hezkou, opravdovou atmosféru, ale zato se snadno udržuje v čistém stavu a hlavně je lacinější.

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

05. 02. 2020, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: