Hračky Zhu Zhu pets mini – křeček v sáčku

Malé sběratelské figurky křečků, nejoblíbenější hračka 2010

Nedávno jsem zde psala o malých titěrných věcičkách, které vyhledávají malé sběratelky. Dalším takovým sběratelským nápadem, který mou malou dceru ohromil, je Zhu Zhu pets mini – sáček, který obsahuje postavičku křečka, jednu kartičku s jeho názvem a jedno leporelo, na němž jsou vyobrazeni všichni křečci, které je možné v této sadě sesbírat.

Na leporelu jich je zobrazeno celkem 10 různých. Někteří křečci se na leporelu opakují, ale vždy mají jinou výbavu, např. křeček Nugget jede jednou na vodních lyžích, jindy drží kytičku. Křečice Jilly jednou tančí havajský tanec, jindy zase salsu. Každý křeček má vytetovaný znak na zádech, který je jedinečný a typický právě pro daného křečka.

My jsme si s dcerou zakoupily sáček, v němž byl křeček Yo Yo. Je to plyšová figurka křečka-malíře na plastovém podstavci, který drží v jedné pacce paletu s barvami, ve druhé tlapce malířský štětec a snaží se malovat na plátno, které je taktéž součástí balení. YoYovým znamením je Jin-Jang symbol.

Moje malá dcerka už se rozhodla, co bude nyní sbírat. A co vaše dítě? Už si z nepřeberného množství sáčků ukrývajících překvapení v podobě malých hraček vybralo?

24. 09. 2013, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: