Tip na dárek: realistický model auta Škoda

Detailní kovové modely aut Škoda, RC autíčka a stavebnice škodovek. Hračky pro kluky / dárky pro tatínka, sběratelé autíček a všechny fanoušky značky Škoda auto.

Modely aut Škoda

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Auto welly škoda octavia 11cm 1:34 stříbrná

za 169 Kč na Hračky 4kids.cz
Škoda Octavia je vyrobená jako model v měřítku 1 : 34, a to ve čtyřech barvách. Tentokrát mají fanoušci a sběratelé v nabídce stříbrnou variantu. Skladba a funkčnost: věrná identická kola a nárazníky přední dveře otevíravé Kupte dětem auto Škoda Octavia! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Rozměr auta: 11 cm Rozměr balení: 15 x 7 x 7 cm
Výrobce (značka): Dromader
Do obchodu

Auto welly škoda favorit 11cm 1:34 červený

za 169 Kč na Hračky 4kids.cz
Automobil Škoda Favorit je vyrobený jako retro model v měřítku 1 : 34, a to ve čtyřech barvách. Tentokrát mají fanoušci a sběratelé v nabídce červenou variantu. Skladba a funkčnost: věrná identická kola a nárazníky přední dveře otevíravé Kupte dětem retro autíčko! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Rozměr auta: 11 cm Rozměr balení: 15 x 7 x 7 cm
Výrobce (značka): Dromader
Do obchodu

Auto welly škoda 100 11cm 1:34 zelené

za 169 Kč na Hračky 4kids.cz
Automobil Škoda 100 je vyrobený jako retro model v měřítku 1 : 34, a to ve čtyřech barvách. Tentokrát mají fanoušci a sběratelé v nabídce zelenou variantu. Skladba a funkčnost: věrná identická kola a nárazníky přední dveře otevíravé Kupte dětem retro autíčko! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Rozměr auta: 11 cm Rozměr balení: 15 x 7 x 7 cm
Výrobce (značka): Dromader
Do obchodu

Auto welly trabant 601 klasic 11cm 1:34 béžový

za 169 Kč na Hračky 4kids.cz
Škoda Trabant je vyrobený jako retro model v měřítku 1 : 34, a to ve čtyřech barvách. Tentokrát mají fanoušci a sběratelé v nabídce béžovou variantu. Skladba a funkčnost: věrná identická kola a nárazníky přední dveře otevíravé Kupte dětem retro autíčko! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Rozměr auta: 11 cm Rozměr balení: 15 x 7 x 7 cm
Výrobce (značka): Dromader
Do obchodu

Na první podívání jen další obyčejné autíčko pro kluky. Ale vykládejte to hrdému fanouškovi značky Škoda auto. To neskrývané nadšení z realistického modelu škodovky! To zaujetí každým propracovaným detailem na autíčku! Pro někoho sběratelský skvost do sbírky autíček. Pro jiného zmenšená replika fanaticky zbožňovaného auta, kterým jezdí. Pro ty ostatní skvělý tip na dárek.

Proč koupit?

Proč koupit realistický model auta Škoda? Proč se nespokojit s obyčejným autíčkem „nějaké“ značky? Detailní modely aut člověk nekupuje pouze dítěti na hraní. Důležitým aspektem je nadšení z věrného zpracování automobilu. A to ocení nejen kluci, ale především automobiloví znalci, tedy tatínci a sběratelé autíček.

Co dítěti tatínkovi hračka přinese?

 • je to hračka na hraní a zároveň i model na výstavku třeba do vitríny
 • pro fanouška škodovek nesmírné potěšení
 • ukojení sběratelské vášně
 • příjemná pozornost pro majitele opravdového vozu značky Škoda

Modely aut Škoda – o co jde?

Modely aut jsou věrné (někdy více, někdy méně) zmenšené napodobeniny skutečných aut značky Škoda. Model auta Škoda je vyroben podle konkrétního skutečného modelu automobilu. Proto by každá taková hračka měla být z právního hlediska vyrobená pod licencí samotné automobilky, ale praxe je taková, že na trhu se objevují i napodobeniny, které licencované nejsou.

Základní popis hračky:
 • věrný vzhled podle skutečného modelu škodovky
 • detailní zpracování
 • kvalitní materiál, kovové nebo plastové díly
 • mívají pohyblivé části, tj. otevírací dveře a kapota

Předlohou pro modely autíček mohou být auta z aktuální modelové řady výrobce, ale velmi oblíbená jsou také historická auta, ať už jde vyloženě o veterány nebo jen motorová retro vozidla z doby nedávné.

Modely aut se vyrábějí v různých měřítkách. V případě autíček Škoda například 1:14, 1:24, 1:28 1:35 a 1:43.

V zásadě existují dva druhy modelů:

 • hračky kompletně sestavené již z výroby
 • stavebnice auta, které je potřeba poskládat

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 169 do 169 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 170 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Pro koho je hračka určená?

Jsou hračky, které kupujeme dětem. Těch je většina. A vedle toho existuje několik speciálních hraček, po kterých touží mnohem více dospěláci než děti; v tomto konkrétním případě hlavně tatínci.

Hračka (model autíčka Škoda) je vhodná pro:
 • kluky - malé i ty hodně velké (dospělé)
 • všechny příznivce automobilové značky Škoda
 • majitele skutečné škodovky
 • sběratele autíček
 • pro kohokoliv z uvedených jako dárek
Věk dítěte věčného kluka, kterému model škodovky udělá radost:
 • od 3 let
 • do 99+ let

Početnou skupinou lidí, které modely autíček Škoda zaujmou, jsou fanoušci této značky. Automobily Škoda jsou neodmyslitelně spojené s historií Česka a Československa. Říká se, že je to naše rodinné stříbro (co na tom, že už to tak úplně „naše“ není). Škodovky každého českého motoristu provázely a provází od dětských let. Pro mnohé z nás to byl první vůz, který jsme řídili. Škodovka je zkrátka srdeční záležitost celého našeho národa. Hezký model škodovky udělá příznivci značky velikou radost. Může to být také vhodný dárek pro řidiče, který ve škodovce ročně najezdí tisíce kilometrů, nebo pamětníka, který za volantem škodovky strávil spousty let (snad bez nehody!).

Někteří motoristé se ke svému vozidlu chovají doslova jako k živému tvoru. Milují své auto jako nějakého domácího mazlíčka. Neustále ho leští, opečovávají a dopřávají mu jen ten nejlepší benzín a olej. Zmenšené modely aut různých značek si často pořizují právě takovíto majitelé skutečných „velkých“ vozů. Možná se řídí heslem:

Co v garáži, to na čestném místě v obýváku.

A právě tento typ lidí bude mít ze zmenšeného modelu jejich milovaného auta, co jim stojí před domem a říká pane, tu největší a nefalšovanou radost.

Je to zábavná hračka?

Hodnocení – z pohledu zaujatého fanouška značky Škoda auto

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky. Nakolik dokáže hračka dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.
★★★★★

Využití hračky

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce vrací, když už pro něj hračka není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 100%

RC autíčka Škoda

Když chcete něco speciální, s čím si může vydatně vyhrát otec i syn, s čím si užijete parádní jízdu, pořiďte si auto na dálkové ovládání. RC autíčka modelů aut značky Škoda asi nebudou tím nejvhodnějším RC autem na ztřeštěnou jízdu terénem ani nejspíše nebudou lámat rychlostní rekordy na asfaltovém okruhu, ale naprvní pohled připoutají pozornost svým vzhledem, který je pro všechny důvěrně známý.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější škoda se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Stavebnice škodovek

Oproti hotovým replikám aut mají stavebnice autíček tu výhodu, že žádný jejich detail nemůže uniknout pozornosti. Stavitel stavebnice musí brát do rukou dílek po dílku, které navrhl konstruktér. Pečlivým okem si nejprve dílek prohlédnout a až pak umístit na správné místo skládanky. Tento postup však pochopitelně nezvládne každé dítě. Před koupí stavebnice se proto nezapomeňte seznámit s údajem, pro jak staré dítě je stavebnice určená.Většinou jde o skládačky od 5, 6 nebo 8 let.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

24579 škoda karoq

za 299 Kč na Hračky 4kids.cz
Černou Škodu Karoq v oficiální licenci značky Škoda auto, si kluci mohou poskládat v měřítku 1:35 ze 100 dílků. Kvalitní transparentní plast vytváří prosklené plochy. Přednosti: kompatibilní s ostatními značkami rozvíjí manuální zručnost a jemnou motoriku Obsah balení: celkem 98 plastových dílků Vyberte dětem některou ze stavebnic Cobi! Vhodné pro děti od 5 let Počet dílků: 100 Měřítko: 1:35 Rozměry po sestavení: 12,5 x 6,5 x 4,5 cm Rozměry balení: 4,5 x 17 x 5 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Cobi
Do obchodu

24583 škoda scala 1.5 tsi 1:35

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Škoda Scala v bílém provedení je námětem pro model, který si mohou kluci sestavit z oblíbené stavebnice Cobi.Modely Škoda od společnosti Cobi Factory SA jsou vyrobeny pod oficiální licencí značky Škoda auto. Přednosti: rozvíjí manuální zručnost a jemnou motoriku prosklení je vyrobeno z kvalitního transparentního plastu Obsah balení: celkem 70 plastových dílků Vyberte dětem stavebnici Cobi! Vhodné pro děti od 5 let Počet dílků: 70 Měřítko: 1 : 35 Rozměry po sestavení: 12,5 x 4,5 x 6,5 cm Rozměry balení: 17 x 4,5 x 14 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Cobi
Do obchodu

24570 škoda fabia model 2019

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Červenou Škodu Fabia si kluci mohou poskládat v měřítku 1:35, a to ze 77 dílků. Tento model, stejně jako další modely COBI Factory SA jsou vyrobeny v ofociální licenci Škoda auto. Přednosti: kompatibilní s ostatními značkami rozvíjí manuální zručnost a jemnou motoriku Obsah balení: celkem 77 plastových dílků Vyberte dětem některou ze stavebnic Cobi! Vhodné pro děti od 5 let Počet dílků: 77 Měřítko: 1:35 Rozměry po sestavení: 11 x 6,5 x 4 cm Rozměry balení: 4,5 x 17 x 14 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Cobi
Do obchodu

24582 škoda scala 1.0 tsi 1:35

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Škoda Scala v červeném provedení je námětem pro model, který si mohou kluci sestavit z oblíbené stavebnice Cobi.Modely Škoda od společnosti Cobi Factory SA jsou vyrobeny pod oficiální licencí značky Škoda auto. Přednosti: rozvíjí manuální zručnost a jemnou motoriku prosklení je vyrobeno z kvalitního transparentního plastu Obsah balení: celkem 70 plastových dílků Vyberte dětem stavebnici Cobi! Vhodné pro děti od 5 let Počet dílků: 70 Měřítko: 1 : 35 Rozměry po sestavení: 12,5 x 4,5 x 6,5 cm Rozměry balení: 17 x 4,5 x 14 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Cobi
Do obchodu

Škoda favorit 1:28

za 99 Kč na Hračky 4kids.cz
Plastová stavebnice modelu Škoda Favorit v měřítku 1 : 28 je v balení připravena jako 20 samostatných dílků. Ty jdou sestavit pomocí systému Kliklak bez použití lepidla. Zhotovený model může malý konstruktér opatřit samolepkami dle skutečnosti. Balení obsahuje i technický popis reálného modelu. Skladová dostupnost v červené barvě. Přednosti: rozvíjí zručnost nezávadný materiál český výrobek Kupte svým šikulům model Škoda Favorit! Vhodné pro děti od 6 let Měřítko: 1 : 28 Materiál: plast Počet dílů: 20 Rozměry modelu: 13,5 x 6,7 cm
Výrobce (značka): Směr
Do obchodu

Škoda favorit rallye 96 1:28

za 99 Kč na Hračky 4kids.cz
Plastová stavebnice modelu Škoda Favorit Rallye 96 v měřítku 1 : 28 je v balení připravena jako 20 samostatných dílků. Ty jdou sestavit pomocí systému Kliklak bez použití lepidla. Zhotovený model může malý konstruktér opatřit samolepkami dle skutečnosti. Balení obsahuje i technický popis reálného modelu.  Přednosti: rozvíjí zručnost nezávadný materiál český výrobek Kupte svým šikulům model Škoda Favorit! Vhodné pro děti od 6 let Měřítko: 1 : 28 Materiál: plast Počet dílů: 20 Rozměry modelu: 13,5 x 6,7 cm
Výrobce (značka): Směr
Do obchodu
23. 10. 2019, aktualizovano 04. 10. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: