Interaktivní hračky

Interaktivní hračky pro děti

Co zde najdeš:

Akce – reakce. A ne jen na mobilu s tím hypnotickým displejem, z kterého děti blbnou. Čili malý technický zázrak s názvem interaktivní hračky.

Recenze interaktivních hraček

Nově přidané články:

Katalog interaktivních hraček

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Yoyo Panda

za 3099 Kč na Hračky 4kids.cz
Černobílá panda je interaktivní hračkou, která se dětem může stát každodenním společníkem. Je opatřena speciálním senzorem, po vstupu dítěte do pokoje začne vydávat zvuky. Funkčnost: celkem 10 funkcí pije z láhve, jí bambusový list chrápe, občas mrká, kýchá směje se po lehtání na bříšku pohybový senzor aktivuje zvuky Obsah balení: panda, lahvička, bambusový list Kupte dětem zábavnou pandu! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: 4 x AA 1,5V (jsou součástí balení) Rozměr balení: 44 x 21 x 37 cm
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

My Magic Mixies Kotlík plný kouzel Pink

za 2299 Kč na Hračky 4kids.cz
Kouzelník v podobě interaktivního růžového plyšáčka přichází za dětmi s magickým kotlíkem, ve kterém vytvoří mocné lektvary. Zavede tak holčičky a kluky do říše fantazie. Obsah balení: magický kotlík, plyšové stvoření Magic Mixie interatkivní hůlka, návod ke kouzlení magické ingredience pro výrobu lektvarů krystalová truhlička Funkčnost: 50 zvuků a interakcí aktivace dotekem kouzelné hůlky po vložení ingrediencí do kouzelného kotlíku se objeví mlha Kupte dětem kotlík plný kouzel! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: 3 x LR44 (součást balení)
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

My Magic Mixies Kotlík plný kouzel Blue

za 2289 Kč na Hračky 4kids.cz
Kouzelník v podobě interaktivního modrého plyšáčka přichází za dětmi s magickým kotlíkem, ve kterém vytvoří mocné lektvary. Zavede tak holčičky a kluky do říše fantazie. Obsah balení: magický kotlík, plyšové stvoření Magic Mixie interatkivní hůlka, návod ke kouzlení magické ingredience pro výrobu lektvarů krystalová truhlička Funkčnost: 50 zvuků a interakcí aktivace dotekem kouzelné hůlky po vložení ingrediencí do kouzelného kotlíku se objeví mlha Kupte dětem kotlík plný kouzel! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: 3 x LR44 (součást balení)
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

3v1 airtivity interaktivní stolek

za 1799 Kč na Hračky 4kids.cz
Interaktivní stolek je určen pro děti od půl roku. Holčičky a kluci objeví hračky s mořskou tématikou, jako jsou hvězdice, řasy, rybičky, velryba a další. Přednosti: dává podnět pro používání svalů prstů a rukou pro lepší koordinaci pohybů podporuje kognitivní vývoj u dětí aktivním povzbuzováním ke zkoumání a učení podporuje  rovnováhu,rozvíjí zrak, sluch a postřeh Skladba a funkčnost: možnost sledování pohybu hraček pomocí vzduchu stoleček vydává bublavé zvuky a hudbu ve stylu karibiku typově: hula hula hop melodie z Havaje různé aktivity vydávají zvuk, svítí, či blikají Kupte dětem stoleček Lamaze! Vhodné pro děti od 6 měsíců Rozměr stolku: 52,07 x 52,07 x 38,1 cm Hmotnost: 3,63 kg Baterie: 4 x LR14 (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Lamaze
Do obchodu

Harry Potter interaktivní Sova Hedvika

za 1699 Kč na Hračky 4kids.cz
Sova Hedvika vyrobená podle námětu příběhů o Harry Potterovi, čeká až ožije dětem pod rukama. Funkčnost: umí otáčet hlavou o 270°, mává křídly rozeznává jakým tónem hlasu se ni mluví,podle tohoto tónu odpovídá reaguje na obálku se zprávou, bere si ji do zobáku Kupte dětem plyšovou sovu Hedviku! Vhodné pro děti od 5 let Výška: 30 cm Baterie: 3 x AA (součást balení)
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Kouzelné čtení 2.0 tužka + evropa na talíři r50

za 1589 Kč na Hračky 4kids.cz
Evropa na talíři je interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, určená pro použití s interaktivní tužkou, která je součástí balení. Kouzelné čtení přináší dětem ojedinělý naučný koncept, kdy mohou děti formou hry získat mnoho dalších užitečných informací. Je určena malým školáčkům. Děti se mohou zdokonalit ve znalostech jednotlivých evropských států. Interaktivní elektronická tužka vyvolá po doteku na příslušném místě publikace zvuk, hudbu nebo informaci k dotčenému obrázku či textu. V tužce je zděř na sluchátka i pro paměťovou MicroSd kartu, která může obohatit paměť tužky o 16GB. Doplňkovými funkcemi elektronické tužky je MP3 přehrávač nebo USB paměť. Albi tužka 2.0 přináší nová vylepšení v novém designu a novými funkcemi, jako je zvětšený rozsah hlasitosti, potom také světelné LED diody, které signalizují stav baterie, proces nabíjení anebo připojení k bezdrátovým zařízením. Albi tužka 2.0 je kompatibilní se všemi knížkami z edice Kouzelné čtení a Tolki. Obsah balení: elektronická Albi tužka kniha Evropa na talíři nabíječka, USB-C kabel průvodce Elektronickou Albi tužkou Technická specifikace: 16GB paměťová karta, USB 2.0 vysokorychlostní připojení vestavěná dobíjecí baterie Li-ion 400 mAh 3,7 V nabíječka 500 mA 5 V Bluetooth pro připojení sluchátek nebo reproduktoru Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 6 let Rozměry balení: 27,5 x 33 cm
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

MÚ Brno Sedačka Krtek 53cm, mluvící

za 1589 Kč na Hračky 4kids.cz
MÚ Brno Sedačka Krtek 53 cm mluvící Krteček , dnes již celosvětově proslavená postavička dětského kresleného filmu, kterou přivedl na svět výtvarník a režisér Zdeněk Miler, čeká na děti jako mluvící plyšák. Pokud holčičky a kluci zmáčknou Krtkovi tlapku, začne přehrávat oroginální zvuky z dětského filmového seriálu. S takovouto hračkou se děti mohou v pokojíčku těšit v průběhu celého dne.   Všechny hračky firmy MÚ Brno splňují přísné atestace a normy. Vyberte dětem jednoho z Krtečků české výroby! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plyš Baterie: 3 x KR44 ( jsou součástí) Výška sedáku: 20 cm Nosnost: 30 kg Výška: 53 cm Šířka: 43 cm Délka: 40 cm Rozměry balení: 40 x 43 x 53 cm Země původu: ČR
Výrobce (značka): Moravská Ústředna
Do obchodu
aktualizovano 15. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico