Interaktivní plyšové hračky Furreal Friends

Furreal Friends je interaktivní plyšová hračka od Hasbro

Nikdo se netěší na svůj svátek, narozeniny, Velikonoce či Vánoce tak moc jako děti. Stejně netrpělivě očekávají i 1. června. Den, kdy slaví svátek všechny děti. Děti se už nemůžou radostí dočkat a mají k tomu hned dva důvody, za prvé že dostanou nějaký ten dárek (ať už hračku, nějaký ten pamlsek nebo s rodiči pojedou na nějaký výlet), za druhé u školáků a předškoláků je to jakási předzvěst velkých letních prázdnin, protože do konce školního roku chybí už jen jeden měsíc.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hasbro FurReal Blueberry medvěd

za 2190 Kč na Hračky 4kids.cz
Interaktivní hnědý méďa , umí dětem ožít pod rukama. Děti ho mohou krmit z lahvičky, hladit ho po čeníšku, mazlit se s ním a houpat ho hlavou dolů. Medvídek reaguje na tyto podněty, a to od hihňání až po příjemné usínání. Funkčnost: medvídek je pohyblivý vydává více než 100 zvukových kombinací Obsah balení: láhev na pití, med hřebínek na pročesávání Kupte dětem roztomilého méďu! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast, plyš Baterie 4 x 1,5V LR14 (nejsou součástí) Výška medvěda v sedě: 37 cm Rozměry balení: 40,6 x 43,2 x 21,6 cm
Výrobce (značka): Furreal Friends
Do obchodu

Hasbro Furreal Gogo tancující štěně

za 1389 Kč na Hračky 4kids.cz
Interaktivní bílé štěňátko , které dokáže ožít holčičkám pod rukama. Na speciálnímu vodítku ho mohou holčičky vzít na procházku. Funkčnost: štěňátko chodí s hudebním doprovodem tancuje a hraje jedinečné písničky Kupte dětem tancující štěňátko! Vhodné pro děti od 4 let Baterie: 4 x AA 1,5V (jsou součástí balení)
Výrobce (značka): Furreal Friends
Do obchodu

Hasbro glamalots

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Furreal mazlíček do dlaně je malým zvířátkem, ke kterému mají děti k dispozici vodítko s rukojetí. Mohou ho zdobit doplňky a oblékat do oblečku, ve kterém ho následně nechají procházet po mole, aby předvedli jeho roztomilost. Mazlíček se bude předvádět se svojí typicky hopsací chůzí. Funkčnost: módní zvířátko dokáže chodit, vydávat zvuky, hýbat hlavou k vodítku je k dispozici připojovací systém od FurReal Kupte dětem Furreal mazlíčka! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Baterie: 3 x LR44 1,5V (součást balení) Rozměr balení: 24,1 x 8,1 x 17,1 cm
Výrobce (značka): Furreal Friends
Do obchodu

Hasbro Furreal Mláďata Kočička

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Kočička , která se může stát holčičkám každodenním mazlíkem. Ožije jim přímo pod rukama a ony se o ni budou moci starat. Skladba a funkčnost: po pohlazení v dlaních se probudí a začne plakat, protože je hladové po nakrmení a zavinutí může znovu usnout v krabici Obsah balení: koťátk, 4 doplňky pro péči lahvička na krmení, dudlík, kartáč, zavinovačka Kupte holčičkám roztomilé kotě! Vhodné pro děti od 4 let Baterie: 3 x LR44 (jsou součástí balení)
Výrobce (značka): Furreal Friends
Do obchodu

Hasbro hladový mazlíček jednorožec

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Plyšový jednorožec patří mezi FurReal kamarády. Společně s kočičkou patří mezi kamarády z jara 2021. Umí měnit barvu podle toho jakou má naladu, vyjadřuje tím radost, nevrlost, hlad či ospalost. Pokud má hlad, děti ho mohou krmit připraveným pokrmem. Funkčnost: mění barvy, vydává roztomilý zvuk po stisku tlačítka mává oboustrannými látkovými křídly Kupte dětem Furreal mazlíčka! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Baterie: 1 x AA (součást balení)
Výrobce (značka): Furreal Friends
Do obchodu

Hasbro Furreal Rollies Tajemní mazlíčci

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Krabička , která ukrývá huňaté kamarády Rollies. Děti po otevření krabičky objeví roztomilé zářivé mazlíky, velikostně přesně do dlaně. Jaký mazlík jim přistál doma v krabičce si upřesní po otevření kuličky. V první sérii mohou děti objevovat zvířátka z prostředí safari, lesa i pustiny. Skladba a funkčnost: stiskem speciálního tlačítka se kulička otevřete po otevření dojde k upřesnění o jak zvířátko se jedná zvířátko uvnitř  kuličky obsahuje speciální pamlsek zvířátko lze krmit, po nakrmení zamlaská při kutálení vydává zvířátko zábavné zvuky Kupte dětem tajemné mazlíčky! Vhodné pro děti od 4 let Baterie: 2 x LR44 (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Furreal Friends
Do obchodu

Pokud tedy patříte k rodičům, kteří svým dětem na Den dětí dopřejí nejen krásný výlet nebo příjemně strávené odpoledne v cukrárně, ale také chtějí koupit nějakou tu hračku, doporučuji například řadu interaktivních plyšových hraček FurReal Friends od firmy Hasbro. Možná si řeknete, že je to tip zase jenom pro holky, ale i malí kluci si s hračkami FurReal Friends, které vydávají různé zvuky nebo se pohybují, vyhrajou (to vím z vlastní zkušenosti:-).

Interaktivní panda PomPo
Interaktivní panda PomPo

Výrobce Hasbro

Co je zač společnost Hasbro? Mezinárodní firma Hasbro se specializuje na výrobu hraček a deskové hry (Scrabble, Monopoly aj.). Společnost Hasbro sídlí ve Spojených státech amerických a pobočky má po celém světě. První úspěchy slavila společnost s kolekcí My little Pony, následovala úspěšná éra Transformers. V současnosti jsou u dětí oblíbené pistole NERF a také interaktivní plyšová mláďata FurReal Friends.

FurReal Friends

Interaktivní řada plyšových zvířátek FurReal Friends je opravdu vydařená, jsou to malí rozmilí mazlíčci, kteří jsou určeni nejen ke hraní, ale i k pomazlení a pohlazení. Plyšová zvířecí mláďátka jsou vyrobena v několika velikostech. Hasbro počítá s tím, že ne všichni si mohou dovolit svým ratolestem koupit hračky za několik tisíc korun, proto přicházejí s interaktivními plyšovými hračkami od nejmenších velikostí (které byly vyrobeny jako první), které stojí podstatně méně.

Různě velké hračky

Původními plyšovými hračkami, které se pro svou oblíbenost stále vyrábí, jsou zhruba 10centimetrová mláďata, která se umějí hýbat a vydávat zvuky. Jsou to například štěňata, koťata, lachtani, papoušci apod. Hračky se dají pořídit do 200 Kč a udělají stejně velkou radost jako hračky velké. Součástí balení je 1 baterie AA. (My jsme dceři pořídili malé koťátko, které když zmáčkne na zádech, radostně vrtí ocáskem a vrní.)

Pak jsou hračky větší, které lze sehnat za cenu okolo 400 Kč. Z této kolekce lze pořídit např. roztomilé novorozeně pandy, které chrápe, mrská packami, výská a vrní. Hračka je velká 18 centimetrů. Součástí balení je i malá lahvička, s kterou lze pandičku krmit, a také 3 tužkové baterie AA. 

Další hračkou může být interaktivní mládě ledního medvídka, které je velké 25 cm, stojí kolem 600 Kč a má už další funkce – směje se a chichotá, když ho dítě pohladí po bříšku, polyká nahlas, když mu dítě strčí lahvičku do tlamy, chrápe, když ho dítě hladí po zádech a konejší.

A nejdražšími hračkami jsou interaktivní plyšová mláďata, která už umí lézt, sedat si, vydávat zvuky a reagovat na hlas. My jsme dětem zakoupili krásnou chodící pandí holčičku PomPom, která následuje zvuk chrastítka, takže chodí za dítětem jako ochočený pejsek. Panda má obrovské modré oči a růžovou mašličku v oušku a také obojek se značkou FurReal Friends. Součástí balení je nejen chrastítko, ale i lahvička na pití a také 4 baterie AA. Prozatím je to nejnovější interaktivní hračka z kolekce FurReal Friends. Cena těchto hraček se pohybuje od tisícikoruny výše.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 389 do 2190 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 710 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Podlehnete a pořídíte svým dětem pod stromeček štěňátko?

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Pejsek scoty na vodítku

za 559 Kč na Pompo.cz
Štěňátko na vodítku tě bude doprovázet úplně všude. Chodí, vrtí ocáskem a občas zaštěká. Velikost 13 cm.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Každý rodič si musí projít obdobím, kdy ho děti (nejspíš to sami znáte) přemlouvají k pořízení malého roztomilého štěněte. Hlášky typu: „Maminko, tobě by se malé štěňátko nelíbilo?“ „Tatínku, ty nemáš rád malá štěňátka?“ slýcháme dennodenně z úst našich dětí, které na nás dělají velké smutné oči a naléhají jakýmkoli způsobem, který uznají za vhodný k dosažení svého přání. Žádosti našich dětí se stávají aktuálnějšími v období Vánoc.

Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends
Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends

Nezbývá nám nic jiného než a) zarytě mlčet a přání dítěte ignorovat, b) oponovat mu a přesvědčivě argumentovat, proč takového domácího miláčka nepořídit, c) souhlasit s pořízením či d) nějakým zázrakem přechytračit naše vychytralé potomky.

Pokud jste na tom jako já a přesvědčujete se, že roztomilost a hravost je jedna věc, ale co praktická stránka věci? Kdo bude ráno vstávat, aby vašeho nového rodinného mazlíka vyvenčil? A kdo se o něj bude pravidelně starat? Ani granule či veterinář nepatří zrovna k levným záležitostem...

Jak z této zapeklité situace ven? Řešením může být Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends od Hasbro. Vypadá jako živé štěně a má tu výhodu, že neroste, není třeba ho venčit a nemusíte si dělat starosti s krmením apod.

Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends si vaše holky a kluci oblíbí. Holčičky navíc mohou malé štěňátko česat a zdobit. Díky jeho dlouhým chlupům mu mohou zaplétat třpytivé pramínky. Malým slečnám udělá radost i fialovorůžové třpytivé vodítko. Děti se budou těšit na procházku se svým malým čtyřnožcem. Bude vrtět ocáskem, kňučet a štěkat stejně jako opravdové štěně.

Tato jednorázová investice se vám rozhodně vyplatí nejen po finanční stránce, ale překvapíte a uspokojíte své nejmenší krásným dárkem pod stromeček. Pořiďte svým dětem malého chlupatého kamaráda a prožijte s nimi radostné chvíle.

Poník Kopýtko – interaktivní hračka pro děti, které milují koně

Uvažujete, co koupit pod stromeček svému dítěti, které sice miluje všechna zvířata, ale jeho největšími oblíbenci jsou koníci, poníci, koně a koníčci? Co takhle pořídit svému synovi nebo dceři hračku koně, ale ne ledajakého, nýbrž malého interaktivního poníka? Interaktivní hračka má tu výhodu, že kromě toho, že vydává zvuky a sama se pohybuje, vybízí dítě k další činnosti, motivuje ho k nějaké aktivitě, a tím se podílí na jeho psychickém či motorickém rozvoji.

A že jste o této hračce ještě neslyšeli? Nevadí, zde se dočtete všechny potřebné informace.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Kouzelný jednorožec chodící

za 649 Kč na Pompo.cz
Pravý domácí mazlíček pro malou slečnu. Plyšový jednorožec, který chodí a řehtá.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Chodící poník

za 559 Kč na Pompo.cz
Plyšový chodící koník na vodítku. Chodí, hýbe pusinkou a ocáskem a řehtá.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Jednorožec 3 barvy plyšový na baterie fialový

za 549 Kč na Hračky 4kids.cz
Fialový jednorožec , kterého si holčičky mohou ovládat skrze vodítko. Držíc jednorožce za vodítko, s ním mohou vyrazit na procházku. Funkčnost: jednorožec chodí a zpívá funguje na baterky Kupte holčičkám chodícího jednorožce! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Baterie: 3 x AA (nejsou součástí) Rozměry jednorožce: 28 x 33 x 10 cm Rozměry balení: 28 x 38 x 11 cm
Výrobce (značka): Lamps
Do obchodu

Chodící jednorožec peggy

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
HM Studio Chodící jednorožec Peggy s fialovou hřívou, ocáskem a kopýtky má krásný zlatý roh. Těší se, až s ní vyrazí holčičky na procházku. Funkčnost: chodí, hýbe hlavou i ocáskem Kupte holčičkám chodícího jednorožce! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: 4 x AA ( nejsou součástí) Délka: 24 cm Výška: 25 cm Rozměry balení: 11 x 25 x 26 cm
Výrobce (značka): HM Studio
Do obchodu

Co je interaktivní poník Kopýtko?

Poník Kopýtko je malý plyšový poník, který vypadá jako živý. Má hebkou hnědou nebo bílou srst (podle typu modelu), nepoddajnou hřívu, bílou (nebo hnědou) skvrnu na čele a to, co je u koní to nejkrásnější – hluboké, podmanivé a nevinné oříškové oči.

Proč koupit interaktivního poníka Kopýtko od Alltoys?

Protože interaktivního poníka Kopýtko můžete:

  • krmit (součástí balení je mrkev)
  • česat a kartáčovat (součástí balení je kartáč)
  • hladit a mazlit se s ním
  • utěšovat a konejšit ho
  • nosit ho v náručí (sám nechodí)

Proč nekoupit interaktivního poníka Kopýtko od Alltoys?

Důvody jsou prosté:

  • nemáte rádi koně
  • nemůžete ho brát na procházku (protože nestojí ani nechodí, pouze leží) ani vodit za sebou
  • nemůžete ho prát a mýt

O poníka Kopýtko od Alltoys se musíte starat!

Protože poník Kopýtko od Alltoys je interaktivní hračka a interaktivní hračky mohou mít i emoce, o koníka je třeba se starat.

Kůň se hýbe, chroupá mrkev, vydává zvuky (hýká a řehtá), kýve hlavou, přivírá oči, pohybuje ušima i čumákem. Když mu bude dítě věnovat péči, bude ho česat kartáčem, hladit, odměnou mu bude to, že se s ním kůň pomazlí.

Kopýtko je jako skutečný poník, který potřebuje lásku a péči svého páníčka (v tomto případě vašeho dítěte). Rád se chová a mazlí. Pozor, když se lekne, musí se o něj váš prcek postarat (přitisknout ho k sobě a utěšit)! Koníčka je možné vzít kamkoli, ale musíte ho nosit v náručí (sice nechodí, ale aspoň máte jistotu, že se mu neušpiní kopýtka).

Pro koho je interaktivní poník Kopýtko určen?

Kůň je určen dětem ve věkové kategorii 3–12 let. Je na čtyři tužkové baterie, které nejsou součástí balení. Jeho rozměry jsou 48 cm x 23 cm x 41 cm.

Interaktivní hračka poník Kopýtko je vhodným dárkem nejen pro milovníky koní, ale také pro děti, které touží po nějakém tom domácím mazlíčkovi. Tak se naučí nejen zodpovědnosti a povinnostem, ale vy také uvidíte, zda se dokážou o domácího mazlíčka postarat a jak jim to jde.

27. 05. 2015, aktualizovano 15. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: