Interaktivní plyšové hračky Furreal Friends

Furreal Friends je interaktivní plyšová hračka od Hasbro

Nikdo se netěší na svůj svátek, narozeniny, Velikonoce či Vánoce tak moc jako děti. Stejně netrpělivě očekávají i 1. června. Den, kdy slaví svátek všechny děti. Děti se už nemůžou radostí dočkat a mají k tomu hned dva důvody, za prvé že dostanou nějaký ten dárek (ať už hračku, nějaký ten pamlsek nebo s rodiči pojedou na nějaký výlet), za druhé u školáků a předškoláků je to jakási předzvěst velkých letních prázdnin, protože do konce školního roku chybí už jen jeden měsíc.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Pokud tedy patříte k rodičům, kteří svým dětem na Den dětí dopřejí nejen krásný výlet nebo příjemně strávené odpoledne v cukrárně, ale také chtějí koupit nějakou tu hračku, doporučuji například řadu interaktivních plyšových hraček FurReal Friends od firmy Hasbro. Možná si řeknete, že je to tip zase jenom pro holky, ale i malí kluci si s hračkami FurReal Friends, které vydávají různé zvuky nebo se pohybují, vyhrajou (to vím z vlastní zkušenosti:-).

Interaktivní panda PomPo
Interaktivní panda PomPo

Výrobce Hasbro

Co je zač společnost Hasbro? Mezinárodní firma Hasbro se specializuje na výrobu hraček a deskové hry (Scrabble, Monopoly aj.). Společnost Hasbro sídlí ve Spojených státech amerických a pobočky má po celém světě. První úspěchy slavila společnost s kolekcí My little Pony, následovala úspěšná éra Transformers. V současnosti jsou u dětí oblíbené pistole NERF a také interaktivní plyšová mláďata FurReal Friends.

FurReal Friends

Interaktivní řada plyšových zvířátek FurReal Friends je opravdu vydařená, jsou to malí rozmilí mazlíčci, kteří jsou určeni nejen ke hraní, ale i k pomazlení a pohlazení. Plyšová zvířecí mláďátka jsou vyrobena v několika velikostech. Hasbro počítá s tím, že ne všichni si mohou dovolit svým ratolestem koupit hračky za několik tisíc korun, proto přicházejí s interaktivními plyšovými hračkami od nejmenších velikostí (které byly vyrobeny jako první), které stojí podstatně méně.

Různě velké hračky

Původními plyšovými hračkami, které se pro svou oblíbenost stále vyrábí, jsou zhruba 10centimetrová mláďata, která se umějí hýbat a vydávat zvuky. Jsou to například štěňata, koťata, lachtani, papoušci apod. Hračky se dají pořídit do 200 Kč a udělají stejně velkou radost jako hračky velké. Součástí balení je 1 baterie AA. (My jsme dceři pořídili malé koťátko, které když zmáčkne na zádech, radostně vrtí ocáskem a vrní.)

Pak jsou hračky větší, které lze sehnat za cenu okolo 400 Kč. Z této kolekce lze pořídit např. roztomilé novorozeně pandy, které chrápe, mrská packami, výská a vrní. Hračka je velká 18 centimetrů. Součástí balení je i malá lahvička, s kterou lze pandičku krmit, a také 3 tužkové baterie AA. 

Další hračkou může být interaktivní mládě ledního medvídka, které je velké 25 cm, stojí kolem 600 Kč a má už další funkce – směje se a chichotá, když ho dítě pohladí po bříšku, polyká nahlas, když mu dítě strčí lahvičku do tlamy, chrápe, když ho dítě hladí po zádech a konejší.

A nejdražšími hračkami jsou interaktivní plyšová mláďata, která už umí lézt, sedat si, vydávat zvuky a reagovat na hlas. My jsme dětem zakoupili krásnou chodící pandí holčičku PomPom, která následuje zvuk chrastítka, takže chodí za dítětem jako ochočený pejsek. Panda má obrovské modré oči a růžovou mašličku v oušku a také obojek se značkou FurReal Friends. Součástí balení je nejen chrastítko, ale i lahvička na pití a také 4 baterie AA. Prozatím je to nejnovější interaktivní hračka z kolekce FurReal Friends. Cena těchto hraček se pohybuje od tisícikoruny výše.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 99 do 2209 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 1310 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Little big bites

Obrázek hračky Little big bites

Hračka za 2209 Kč

FurReal Blueberry medvěd

Obrázek hračky FurReal Blueberry medvěd

Podlehnete a pořídíte svým dětem pod stromeček štěňátko?

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Každý rodič si musí projít obdobím, kdy ho děti (nejspíš to sami znáte) přemlouvají k pořízení malého roztomilého štěněte. Hlášky typu: „Maminko, tobě by se malé štěňátko nelíbilo?“ „Tatínku, ty nemáš rád malá štěňátka?“ slýcháme dennodenně z úst našich dětí, které na nás dělají velké smutné oči a naléhají jakýmkoli způsobem, který uznají za vhodný k dosažení svého přání. Žádosti našich dětí se stávají aktuálnějšími v období Vánoc.

Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends
Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends

Nezbývá nám nic jiného než a) zarytě mlčet a přání dítěte ignorovat, b) oponovat mu a přesvědčivě argumentovat, proč takového domácího miláčka nepořídit, c) souhlasit s pořízením či d) nějakým zázrakem přechytračit naše vychytralé potomky.

Pokud jste na tom jako já a přesvědčujete se, že roztomilost a hravost je jedna věc, ale co praktická stránka věci? Kdo bude ráno vstávat, aby vašeho nového rodinného mazlíka vyvenčil? A kdo se o něj bude pravidelně starat? Ani granule či veterinář nepatří zrovna k levným záležitostem...

Jak z této zapeklité situace ven? Řešením může být Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends od Hasbro. Vypadá jako živé štěně a má tu výhodu, že neroste, není třeba ho venčit a nemusíte si dělat starosti s krmením apod.

Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends si vaše holky a kluci oblíbí. Holčičky navíc mohou malé štěňátko česat a zdobit. Díky jeho dlouhým chlupům mu mohou zaplétat třpytivé pramínky. Malým slečnám udělá radost i fialovorůžové třpytivé vodítko. Děti se budou těšit na procházku se svým malým čtyřnožcem. Bude vrtět ocáskem, kňučet a štěkat stejně jako opravdové štěně.

Tato jednorázová investice se vám rozhodně vyplatí nejen po finanční stránce, ale překvapíte a uspokojíte své nejmenší krásným dárkem pod stromeček. Pořiďte svým dětem malého chlupatého kamaráda a prožijte s nimi radostné chvíle.

Poník Kopýtko – interaktivní hračka pro děti, které milují koně

Uvažujete, co koupit pod stromeček svému dítěti, které sice miluje všechna zvířata, ale jeho největšími oblíbenci jsou koníci, poníci, koně a koníčci? Co takhle pořídit svému synovi nebo dceři hračku koně, ale ne ledajakého, nýbrž malého interaktivního poníka? Interaktivní hračka má tu výhodu, že kromě toho, že vydává zvuky a sama se pohybuje, vybízí dítě k další činnosti, motivuje ho k nějaké aktivitě, a tím se podílí na jeho psychickém či motorickém rozvoji.

A že jste o této hračce ještě neslyšeli? Nevadí, zde se dočtete všechny potřebné informace.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Co je interaktivní poník Kopýtko?

Poník Kopýtko je malý plyšový poník, který vypadá jako živý. Má hebkou hnědou nebo bílou srst (podle typu modelu), nepoddajnou hřívu, bílou (nebo hnědou) skvrnu na čele a to, co je u koní to nejkrásnější – hluboké, podmanivé a nevinné oříškové oči.

Proč koupit interaktivního poníka Kopýtko od Alltoys?

Protože interaktivního poníka Kopýtko můžete:

  • krmit (součástí balení je mrkev)
  • česat a kartáčovat (součástí balení je kartáč)
  • hladit a mazlit se s ním
  • utěšovat a konejšit ho
  • nosit ho v náručí (sám nechodí)

Proč nekoupit interaktivního poníka Kopýtko od Alltoys?

Důvody jsou prosté:

  • nemáte rádi koně
  • nemůžete ho brát na procházku (protože nestojí ani nechodí, pouze leží) ani vodit za sebou
  • nemůžete ho prát a mýt

O poníka Kopýtko od Alltoys se musíte starat!

Protože poník Kopýtko od Alltoys je interaktivní hračka a interaktivní hračky mohou mít i emoce, o koníka je třeba se starat.

Kůň se hýbe, chroupá mrkev, vydává zvuky (hýká a řehtá), kýve hlavou, přivírá oči, pohybuje ušima i čumákem. Když mu bude dítě věnovat péči, bude ho česat kartáčem, hladit, odměnou mu bude to, že se s ním kůň pomazlí.

Kopýtko je jako skutečný poník, který potřebuje lásku a péči svého páníčka (v tomto případě vašeho dítěte). Rád se chová a mazlí. Pozor, když se lekne, musí se o něj váš prcek postarat (přitisknout ho k sobě a utěšit)! Koníčka je možné vzít kamkoli, ale musíte ho nosit v náručí (sice nechodí, ale aspoň máte jistotu, že se mu neušpiní kopýtka).

Pro koho je interaktivní poník Kopýtko určen?

Kůň je určen dětem ve věkové kategorii 3–12 let. Je na čtyři tužkové baterie, které nejsou součástí balení. Jeho rozměry jsou 48 cm x 23 cm x 41 cm.

Interaktivní hračka poník Kopýtko je vhodným dárkem nejen pro milovníky koní, ale také pro děti, které touží po nějakém tom domácím mazlíčkovi. Tak se naučí nejen zodpovědnosti a povinnostem, ale vy také uvidíte, zda se dokážou o domácího mazlíčka postarat a jak jim to jde.

27. 05. 2015, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: