Plyšový slon

Štěstí je krásná věc, takže proč tomu štěstíčku nejít naproti? Za prvé: pořídit si plyšového slona, protože slon přináší štěstí. Za druhé: …a toho sloníka už máš?

PLYŠOVÝ SLON

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Plyšový slon bimbo 100 cm

za 789 Kč na Hračky 4kids.cz
Roztomilý slon Bimbo patří do skupiny velkých, přesto hebkých plyšáků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city. Vedle tohoto zvířátka můžete vybrat dětem i z jiných plyšáků, připravených v dalších samostatných produktech. Kupte svým dětem pořádného mazlíka! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: jemná plyš Výška: 100 cm
Výrobce (značka): Rappa
Do obchodu

Kámoš na spaní slon eddie

za 739 Kč na Hračky 4kids.cz
Slon Eddie je jedním z plyšových kamarádů, kteří mohou dětem pomoci se snadným usínáním. Je měkký a příjemný na dotek, umí vydávat zvuky, hrát ukolébavky a navíc promítá dětem hvězdnou oblohu. Funkčnost: možnost promítání na zeď či strop pokojíku modrá, zelená, červená varianta promítaných barev automatické vypínání po 15, 30 nebo 45 minutách možnost nastavení hlasitosti ve třech úrovních vydává zvuky bušení srdíčka, zvuky přírody, hraje ukolébavky Vyberte dětem kamaráda pro usínání! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast, plyš Baterie: 3 x AA 1,5V (součást balení) Rozměr slona: 28 x 20 x 11 cm
Výrobce (značka): Summer Infant
Do obchodu

Sloník hra na schovávanou růžová mašle

za 729 Kč na Hračky 4kids.cz
Šedivý sloník s velkýma ušima a dlouhým chobotem se těší, až si s ním děti budou hrát. Funkčnost: mluví česky, zpívá, mává ušima a rád si hraje na schovávanou aktivace hry na schovávanou pomocí stisku pravé tlapky aktivace písničky stiskem levé tlapky říká \"Najdi mě!\" \"Tady jsem!\" Kupte dětem plyšového sloníka! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 27 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Sloník hra na schovávanou 25 cm

za 729 Kč na Hračky 4kids.cz
Šedivý sloník s velkýma ušima a dlouhým chobotem se těší, až si s ním děti budou hrát. Funkčnost: mluví česky, zpívá, mává ušima a rád si hraje na schovávanou. aktivace hry na schovávanou pomocí stisku pravé tlapky aktivace písničky stiskem levé tlapky říká \"Najdi mě!\" \"Tady jsem!\" Kupte dětem plyšového sloníka! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 25 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Plyš Mamut 31 cm

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Dlouhý chobot a velké bílé kly , to jsou znaky mamuta patřícího do skupiny větších hebkých plyšáčků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city a postupně i pudy k mateřství a otcovství. Vedle tohoto zvířátka můžete vybrat dětem i z jiných plyšáků, připravených v dalších samostatných produktech. Kupte svým dětem mazlíka domů i na cesty! Vhodné pro děti od narození Materiál: jemný plyš 100% polyester Rozměry: 31 cm x 23 cm
Výrobce (značka): Lamps
Do obchodu

Sloník hra na schovávačku SK verzia

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Šedivý sloník s velkýma ušima a dlouhým chobotem se těší, až si s ním děti budou hrát. Tentokrát je ve slovenské verzi. Funkčnost: mluví slovensky, zpívá, mává ušima a rád si hraje na schovávanou aktivace hry na schovávanou pomocí stisku pravé tlapky aktivace písničky stiskem levé tlapky říká \"Najdi mě!\" \"Tady jsem!\" Kupte dětem plyšového sloníka! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 25 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Slon 100 cm

za 559 Kč na Pompo.cz
Jemňoučký velký šedivý plyšový slon, se kterým je radost se pomazlit. Děti mají plyšáky rády a čím větší plyšák je tím lépe. Slon má výšku 100 cm a je vyroben z kvalitního a na omak příjemného plyše. Velký huňatý šedivý plyšový slon. Děti mají rády velké plyšové kamarády, se kterými se můžou mazlit před spaním. Vyrobená z kvalitního a příjemného plyše. Velikost 100 cm. Vhodné pro děti od narození. Rozměry balení: 100 × 25 × 25 cm.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Jsou obrovští a přitom tak roztomilí. Navíc jsou velmi inteligentní (asi pro tu velkou hlavu).

Mají nepřehlédnutelný nos (čili chobot), který je obratný jako lidské ruce.

Jejich úžasné uši „plachťáky“ odeženou každý nepříjemný hmyz.

Kdežto svými hrozivě vypadající kly jen tak pro obveselení dětí napichují v cirkuse jablíčka.

A ty jejich legrační ocásky s bambulkou!

Sloní kůže je hrubá, ale přesto tě láká k pohlazení.

Sloni, slůňata a možná i mamuti jsou zkrátka krásná a milá zvířátka. A přinášejí štěstí. A věř tomu, že touto kouzelnou vlastností disponují i sloni plyšáci (opravdu, stačí tomu věřit). Protože plyšový slon je v prvé řadě stále slon (symbol štěstí) a teprve až pak nějaká ta (roztomilá) hračka.

Komu koupit plyšového slona?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • všechny, komu přeješ štěstí a jen to nejlepší
  • jako dárek pro milované osoby
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 199 do 789 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 510 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Slon sedící plyš 20cm bílý

Obrázek hračky Slon sedící plyš 20cm bílý

Hračka za 789 Kč

Plyšový slon bimbo 100 cm

Obrázek hračky Plyšový slon bimbo 100 cm
25. 09. 2020, aktualizovano 04. 10. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: