Lego City

Postavte si město snů z kostiček Lega

Postavte si město podle svých představ z kostiček Lega. Lego City umožní dětem postavit město se vším, co do moderního a dynamického města plného událostí a příběhů patří. Dopravní prostředky a vozidla od osobních aut přes náklaďáky a stavební techniku až po lodě, kamióny, vlaky, vrtulníky a letadla. Nejrůznější domy a budovy, stavby občanské vybavenosti: škola, policejní stanice, nádraží, hasiči, letiště… Ale s Legem City se děti mohou vydat dokonce také na vesmírný průzkum nebo třeba polární expedici.

Ze série stavebnic Lego City děti mohou postavit realistický svět. Díky tomu se zblízka seznamují z věcmi, které nás nejen ve městech obklopují.

Podle mého názoru tato řada Lega rozvíjí v dětech kreativitu, ale zároveň jim předkládá reálie ze skutečného světa, které dokáží dětskou fantazii udržet „v mezích rozumné míry“.

Řada Lego City je určená pro chlapce i děvčata. Zpravidla toto lego ale vyhledávají více chlapci, protože kluky více přitahují modely aut a dopravních prostředků. Dívky na řadě Lego City zase ocení budovy typu obchod s koblihami a samozřejmě nejrůznější figurky Lego panáčků, tedy minifigurky. Stavebnice z řady Lego City by měly zvládnout postavit děti od 5 let. Alespoň některé z nich. Vždy je potřeba se řídit údajem, pro jaký věk je stavebnice určená, který je napsáný na konkrétní krabici či v manuálu k Legu.

Lego City

Vybrané stavebnice z aktuálního katalogu Lega. Ukázka stavebnic Lego City.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

City 60336 nákladní vlak

za 3929 Kč na Hračky 4kids.cz
Dálkově ovládatelný model nákladního vlaku s autentickými prvky a funkcemi si mohou děti sestavit z 1153 dílků. Přednosti: kvalitní materiál precizně do sebe zapadající dílky stavění rozvíjí u děti představivost i motoriku Obsah balení: celkem 1153 dílků, 6 minifigurek lokomotiva s technologií Lego Powered Up plošinový vůz se 2 kontejnery, otevřený vůz dvoupodlažní vagón pro převoz automobilů 33 dílů kolejí, překladač, 2 elektromobily jednoduchý návod na stavění Vyberte dětem kvalitní stavebnici LEGO® City! Vhodné pro děti od 7 let Materiál: plast Počet dílků: 1153 Baterie: 1 x AAA 1,5V (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

City 60351 kosmodrom

za 3799 Kč na Hračky 4kids.cz
Kosmodrom si mohou děti sestavit z 1010 dílků. Poté si mohou přehrát dobrodružný příběh s minifigurkami a využitím obří odpalovací věže a rakety s místem pro 2 astronauty a průzkumného vozidla. Ke stavebnici je také připravena ke stažení  zdarma aplikace Instructions Plus do chytrého telefonu či tabletu. Děti s ní získají interaktivní návod s nástroji pro přibližování a otáčení. Sadu lze kombinovat s ostatními vesmírnými modely od LEGO City. Přednosti: rozvíjí kreativitu, trpělivost a jemnou motoriku precizně tvarované, do sebe zapadající dílky Obsah balení: celkem 1010 dílků 6 minifigurek astronautů kopulovitá observatoř, řídicí centrum, servisní vozidlo, dron jednoduchý návod v tištěné podobě Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego City! Vhodné pro děti od 7 let Počet dílků: 1010
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

City 60337 expresní vláček

za 3499 Kč na Hračky 4kids.cz
Model expresního vlaku s autentickými prvky a funkcemi si mohou děti sestavit ze 764 dílků. Přednosti: kvalitní materiál precizně do sebe zapadající dílky stavění rozvíjí u děti představivost i motoriku Obsah balení: celkem 764 dílků, 6 minifigurek dálkově ovladatelná lokomotiva s technologií Lego Powered Up funkční světlomety, jídelní a osobní vůz, nástupiště, 24 dílů kolejí jednoduchý návod na stavění Vyberte dětem kvalitní stavebnici LEGO® City! Vhodné pro děti od 7 let Materiál: plast Počet dílků: 764 Baterie: 1 x AAA 1,5V (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

City 60339 kaskadérská dvojitá smyčka

za 2889 Kč na Hračky 4kids.cz
Kaskadérská dvojitá smyčka  nabízí odvážným kaskadérům působivou překážku na trati. Jejich výzvou bude překonání ohnivé stěny, smyčky s hadí tlamou a ohnivá smyčka. Tato sada lze dobře kombinovat s dalšími kaskadérskými stavebnicemi z řady LEGO City Stuntz. Přednosti: kvalitní materiál precizně do sebe zapadající dílky stavění rozvíjí u děti představivost i motoriku Obsah balení: celkem 598 dílků, 7 minifigurek 2 kaskadérští jezdci, 2 kaskadérské motorky se setrvačníkem monster truck s rampou pro předvádění skutečných triků jednoduchý návod na stavění Vyberte dětem kvalitní stavebnici LEGO® City! Vhodné pro děti od 7 let Materiál: plast Počet dílků: 598
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

City 60295 kaskadérská aréna

za 2549 Kč na Hračky 4kids.cz
Kaskadérskou arénu si mohou děti sestavit ze 668 dílků. Poté se mohou pustit do akčních triků s monster trucky. Budou mít před sebou ke zvládnutí vyzývavé překážky, jako je rampa s ohnivým kruhem. Po jejich zvládnutí mohou modely přestavět. Digitální průvodce Instructions Plus, co by zdarma stažitelná aplikace pro chytré telefony a tablety, nabízí interaktivní návod. Přináší nástroje pro přibližování a otáčení. Přednosti: stavění rozvíjí představivost kvalitní, přesně do sebe zapadající dílky Obsah balení: celkem 668 dílků 6 minifigurek, kaskadérská aréna ohnivý kruh, 2 parádní monster trucky 2 auta, rampy, kaskadérské kolo Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego City! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Počet dílků: 668 + 6 minifigurek
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

City 60317 policejní honička v bance

za 2449 Kč na Hračky 4kids.cz
Prostředí pro policejní honičku v bance si mohou děti sestavit z 915 dílků. Budou mít k dispozici dílky pro stavbu banky, také bankomatu, počítadla, vrtulníku i obrněného vozidla. Poté si mohou přehrát příběh, kdy se Betty, Hacksaw Hank a Vito budou snažit vyloupit banku. Udělají velké díry do zdí, aby si mohli odvézt zlato, bankomat a počítadlo bankovek. Pro únik mají připraven i dron. K zásahu proti lupičům je ale připraveno obrněné vozidlo a vrtulník.Rooky Partnurová a Sam Grizzled mohou zachránit situaci. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly bezpečné a jednotlivé dílky do sebe precizně zapadaly. Pro chytré telefony a tablety lze využít interaktivní návod po stažení bezplatné aplikace LEGO, která přináší nástroje pro přibližování a otáčení. Obsah balení: dílky k sestavení budovy banky nabité funkcemi úklidového vozu, který lze rozložit na loupežné vozidlo zlodějů policejního vrtulníku, policejní dodávky a 6 minifigurek včetně 5 populárních postav z oblíbeného seriálu LEGO City Dobrodružství systém křižovatek umožňující propojení s ostatními sadami LEGO Kupte chlapcům jednu ze stavebnic LEGO City! Vhodné pro děti od 7 let Počet dílků: 915 Rozměry auta: 8 x 14 x 6 cm
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

City 60302 záchranná operace v divočině

za 2299 Kč na Hračky 4kids.cz
Vrtulník s navijákem, jako parádní záchranářský prostředek , který si mohou děti sestavit ze 525 dílků. Poté si mohou přehrát dobrodružný příběh v divočině, kdy mohou záchranářům pomoci při aktivovaném sesuvu půdy, včetně stromu a kamení. K dispozici budou mít funkční naviják, otáčející se vrtuli a nákladový prostor, potom také pásové vozidlo s odnímatelnou řetězovou kladkou a úložným prostorem. Ke stavebnici je také připravena ke stažení  zdarma aplikace Building Instructions do chytrého telefonu či tabletu. Děti s ní získají interaktivní návod s nástroji pro přibližování a otáčení. Přednosti: rozvíjí kreativitu, trpělivost a jemnou motoriku precizně tvarované, do sebe zapadající dílky Obsah balení: celkem 525 dílků jednoduchý návod v tištěné podobě vrtulník s navijákem, pásové vozidlo, veterinární stanice, prostředí savany s funkcí sesuvu půdy zvětšovací sklo, banán, dlaha pro opici, hrnek, různé laboratorní pomůcky a krokodýlí vejce Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego City! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Počet dílků: 525 Rozměr vrtulníku: 12 x 35 x 31 cm Rozměry balení: 48 x 37,8 x 7 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 159 do 3929 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 780 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Hračka za 3929 Kč

City 60336 nákladní vlak

Obrázek hračky City 60336 nákladní vlak
07. 09. 2019, aktualizovano 04. 10. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: