Plyšový pejsek

Nejlepší přítel člověka v plyšovém provedení. Plyšový pes je krásně heboučký dárek a navíc: jeho nový paniček ho nebude muset venčit.

PLYŠOVÝ PEJSEK

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Mezi domácími mazlíčky se pes těší výsadnímu postavení. Lidé psy milují. Spí s nimi v posteli. Tulí se k nim. Hrají si s nimi. A nejen s těmi živými, ale i s těmi z plyše.

Nejeden plyšový pejsek přespává v dětské postýlce a slouží jako usínáček, spí s dítětem v posteli a dokonce často obývá i ložnici rodičů. Plyšoví psi jsou prostě roztomilí a zábavní, ostatně skoro stejně tak, jako ti opravdoví.

O plyšového pejska se dítě nemusí starat jako o toho živého, ale může! Dokonce je pořízení plyšového štěňátka jeden ze způsobů, na kterém se dá dítěti vysvětlit a názorně ukázat, jak je důležité poskytovat láskyplnou péči domácímu zvířeti. A kolik to ve skutečnosti stojí úsilí a odříkání. Že pes není jen radost, ale také starost. Popřemýšlejte o koupi plyšového psa jako dárku pro své dítě ještě před pořízením toho živého, tedy pokud vaše dítě po pejskovi touží.

Výběr plyšových psů, tj. nejrůznějších psích plemen a realisticky ztvárněných ras, ale i naprosto nerealistických, ale zato nádherně legračních plyšových mazlíků jako vystřižených z kreslené pohádky je veliký.

Dokonce existují také interaktivní plyšoví psi. Tedy hračky, které umí třeba chodit, štěkat, vrtět ocasem a vůbec nějakým způsobem interagovat s okolím. O takovou hračku se už dítě musí starat skoro jako o opravdové živé zvířátko. Podívejte se třeba na tyto chodící pejsky.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 268 do 1189 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 400 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Plyšový pejsek gump 25 cm

Obrázek hračky Plyšový pejsek gump 25 cm

Plyšoví pejsci Lucky Doggy

Pokud se poohlížíte po něčem opravdu speciálním, pak tady jsou psí kamarádi z kolekce LUCKY DOGGY. Plyšové hračky Lucky Doggy, to je netradiční kolekce stylových plyšových psů, pejsků a psích slečen. Tyto krásné hračky mají udělat dětem radost, což je ostatně také hlavní záměr značky Orange TOYS, jež tyto plyšáky vyrábí. Každý z plyšáků je výjimečný, má svůj styl, šik oblečení a pochopitelně také své originální jméno. A i když vypadají jako lidské postavy a zdobí je dokonale vyladěný outfit, určitě si je zamiluje každé dítě, které touží po opravdovém pejskovi (ale z jakéhokoliv důvodu si ho nemůže pořídit).

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější lucky doggy se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Komu koupit plyšového psa?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
  • holky
  • všechny milovnice a milovníky psů a domácích mazlíčků
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

31. 08. 2020, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: