Plyšový pejsek

Nejlepší přítel člověka v plyšovém provedení. Plyšový pes je krásně heboučký dárek a navíc: jeho nový paniček ho nebude muset venčit.

PLYŠOVÝ PEJSEK

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Plyšový pes salašnický ležící 61cm

za 1099 Kč na Hračky 4kids.cz
Salašnický pes patří do skupiny velkých, přesto hebkých plyšáků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci tak rozvíjí u dětí city. V nabídce dalších samostatných produktů je velký výběr i jiných plyšových zvířátek. Kupte svým dětem mazlíka značky Petra Toys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Rozměry: výška 61 cm Země původu: Itálie 
Výrobce (značka): Petra Toys
Do obchodu

Plyšový pes retriever ležící 60 cm eco friendly

za 989 Kč na Hračky 4kids.cz
Ležící retriever laděný do smetanové barvy, patří do skupiny hebkých plyšáků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city. S nataženým ocáskem je dlouhý 70 cm. Vedle tohoto zvířátka můžete vybrat dětem i z jiných plyšáků, připravených v dalších samostatných produktech. Přednosti: Eco-Friendly výrobek, jehož výroba respektuje životní prostředí výplň plyšové hračky je vyrobena z recyklovaných PET lahví materiál je bezpečný, plně atestovaný Kupte dětem mazlíka domů i na cesty! Vhodné pro děti od narození Materiál: 100% kvalitní plyš Rozměry: 60 x 30 x 17 cm
Výrobce (značka): Rappa
Do obchodu

Plyšový pejsek béžový

za 649 Kč na Pompo.cz
Krásný plyšový pejsek 90 cm velký. Z velmi příjemného a kvalitního plyše.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Plyšový pejsek hnědý

za 599 Kč na Pompo.cz
Krásný plyšový pejsek 90 cm velký. Z velmi příjemného a kvalitního plyše.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Plyšový pejsek tmavý 90 cm

za 559 Kč na Pompo.cz
Plyšový pejsek tmavý 90 cm
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Pejsek akrobat

za 479 Kč na Pompo.cz
S tímto roztomilým pejskem zažijí děti jistě spoustu zábavy. Plyšový čtyřnohý kamarád pro holky i kluky je na baterie. Pejsek umí spoustu věcí a pro děti bude určitě výborným kamarádem.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Pejsek s hnědýma ušima, 30 cm

za 399 Kč na Pompo.cz
Plyšový pejsek z kvalitní a hebké plyše, 30 cm velký.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Mezi domácími mazlíčky se pes těší výsadnímu postavení. Lidé psy milují. Spí s nimi v posteli. Tulí se k nim. Hrají si s nimi. A nejen s těmi živými, ale i s těmi z plyše.

Nejeden plyšový pejsek přespává v dětské postýlce a slouží jako usínáček, spí s dítětem v posteli a dokonce často obývá i ložnici rodičů. Plyšoví psi jsou prostě roztomilí a zábavní, ostatně skoro stejně tak, jako ti opravdoví.

O plyšového pejska se dítě nemusí starat jako o toho živého, ale může! Dokonce je pořízení plyšového štěňátka jeden ze způsobů, na kterém se dá dítěti vysvětlit a názorně ukázat, jak je důležité poskytovat láskyplnou péči domácímu zvířeti. A kolik to ve skutečnosti stojí úsilí a odříkání. Že pes není jen radost, ale také starost. Popřemýšlejte o koupi plyšového psa jako dárku pro své dítě ještě před pořízením toho živého, tedy pokud vaše dítě po pejskovi touží.

Výběr plyšových psů, tj. nejrůznějších psích plemen a realisticky ztvárněných ras, ale i naprosto nerealistických, ale zato nádherně legračních plyšových mazlíků jako vystřižených z kreslené pohádky je veliký.

Dokonce existují také interaktivní plyšoví psi. Tedy hračky, které umí třeba chodit, štěkat, vrtět ocasem a vůbec nějakým způsobem interagovat s okolím. O takovou hračku se už dítě musí starat skoro jako o opravdové živé zvířátko. Podívejte se třeba na tyto chodící pejsky.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 239 do 1099 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 410 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Krémový pejsek 30 cm

Obrázek hračky Krémový pejsek 30 cm

Plyšoví pejsci Lucky Doggy

Pokud se poohlížíte po něčem opravdu speciálním, pak tady jsou psí kamarádi z kolekce LUCKY DOGGY. Plyšové hračky Lucky Doggy, to je netradiční kolekce stylových plyšových psů, pejsků a psích slečen. Tyto krásné hračky mají udělat dětem radost, což je ostatně také hlavní záměr značky Orange TOYS, jež tyto plyšáky vyrábí. Každý z plyšáků je výjimečný, má svůj styl, šik oblečení a pochopitelně také své originální jméno. A i když vypadají jako lidské postavy a zdobí je dokonale vyladěný outfit, určitě si je zamiluje každé dítě, které touží po opravdovém pejskovi (ale z jakéhokoliv důvodu si ho nemůže pořídit).

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější lucky doggy se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Komu koupit plyšového psa?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
  • holky
  • všechny milovnice a milovníky psů a domácích mazlíčků
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

31. 08. 2020, aktualizovano 04. 10. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: