Plyšový pejsek

Nejlepší přítel člověka v plyšovém provedení. Plyšový pes je krásně heboučký dárek a navíc: jeho nový paniček ho nebude muset venčit.

PLYŠOVÝ PEJSEK

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Mezi domácími mazlíčky se pes těší výsadnímu postavení. Lidé psy milují. Spí s nimi v posteli. Tulí se k nim. Hrají si s nimi. A nejen s těmi živými, ale i s těmi z plyše.

Nejeden plyšový pejsek přespává v dětské postýlce a slouží jako usínáček, spí s dítětem v posteli a dokonce často obývá i ložnici rodičů. Plyšoví psi jsou prostě roztomilí a zábavní, ostatně skoro stejně tak, jako ti opravdoví.

O plyšového pejska se dítě nemusí starat jako o toho živého, ale může! Dokonce je pořízení plyšového štěňátka jeden ze způsobů, na kterém se dá dítěti vysvětlit a názorně ukázat, jak je důležité poskytovat láskyplnou péči domácímu zvířeti. A kolik to ve skutečnosti stojí úsilí a odříkání. Že pes není jen radost, ale také starost. Popřemýšlejte o koupi plyšového psa jako dárku pro své dítě ještě před pořízením toho živého, tedy pokud vaše dítě po pejskovi touží.

Výběr plyšových psů, tj. nejrůznějších psích plemen a realisticky ztvárněných ras, ale i naprosto nerealistických, ale zato nádherně legračních plyšových mazlíků jako vystřižených z kreslené pohádky je veliký.

Dokonce existují také interaktivní plyšoví psi. Tedy hračky, které umí třeba chodit, štěkat, vrtět ocasem a vůbec nějakým způsobem interagovat s okolím. O takovou hračku se už dítě musí starat skoro jako o opravdové živé zvířátko. Podívejte se třeba na tyto chodící pejsky.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 129 do 1299 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 390 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Plyšoví pejsci Lucky Doggy

Pokud se poohlížíte po něčem opravdu speciálním, pak tady jsou psí kamarádi z kolekce LUCKY DOGGY. Plyšové hračky Lucky Doggy, to je netradiční kolekce stylových plyšových psů, pejsků a psích slečen. Tyto krásné hračky mají udělat dětem radost, což je ostatně také hlavní záměr značky Orange TOYS, jež tyto plyšáky vyrábí. Každý z plyšáků je výjimečný, má svůj styl, šik oblečení a pochopitelně také své originální jméno. A i když vypadají jako lidské postavy a zdobí je dokonale vyladěný outfit, určitě si je zamiluje každé dítě, které touží po opravdovém pejskovi (ale z jakéhokoliv důvodu si ho nemůže pořídit).

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější lucky doggy se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Komu koupit plyšového psa?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
  • holky
  • všechny milovnice a milovníky psů a domácích mazlíčků
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

31. 08. 2020, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: