Stolní hokej Stiga a další hokejové hry

Stolní hokej je oblíbená společenská hra, která trénuje postřeh a rychlost. Postavte si v obýváku zimní stadion a začněte hrát! Turnaj ve stolním hokeji si užijí kluci i dospěláci.

STOLNÍ HOKEJ

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Lední hokej je po kopané považován za druhý český národní sport. Hokejoví fanoušci mi jistě dají za pravdu. V době konání mistrovství světa nebo finále play off domácí hokejové soutěže nebo zámořské NHL patří lední hokej dokonce na špici popularity. Pokud nemůžete na zimák, zahrajte si s dětmi stolní lední hokej doma. Je to hra pro všechny opravdové hokejové fanoušky. Ale také pro ty, kteří mají rádi hry, které cvičí postřeh, rychlost a herní strategii. A hlavně pro ty, kteří rádi soutěží a chtějí vyhrávat.

Stolní hokej Stiga

Nejznámějším a nejuznávanějším výrobcem stolních her jako jako stolní hokej nebo fotbal je společnost Stiga. Stolní hry od značky Stiga mají obvykle vyměnitelné figurky, takže si můžete hrací plochu osázet hráči svého oblíbeného týmu. Na ledě se pak budou prohánět hokejisté na bruslích a v dresech v barvách tvého vysněného družstva.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Komu koupit stolní hokej?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 93%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 139 do 2690 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 580 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Puk 3 ks

Obrázek hračky Puk 3 ks

Hračka za 2690 Kč

Stolní hokej ms 2024

Obrázek hračky Stolní hokej ms 2024
02. 09. 2020, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: