Moxie Girlz

Panenky Moxie Girlz pro holčičky, které milují módu

Trendová hračka pro dívky, to je panenka Moxie, která miluje módu. Není ovšem sama, jsou čtyři a říkají si Moxie Girlz. Panenky Lexa, Bria, Avery a Sophina. Další tip třeba na vánoční dárek pro holky.

Moxie Girlz
Moxie Girlz

Panenky Moxie Girlz nejsou obyčejné běžné panenky, jsou to hračky, s kterýma si dítě opravdu vyhraje. Moxie Girlz se prodávají v různých edicích, které nabízejí vždy novou zábavu. V tomto článku si představíme dvě hračky z kolekce Moxie Girlz.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější moxie girlz se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Moxie Girlz magické vlasy

Děvčátka, která rády češou panenkám vlasy, si zamilují set Moxie Girlz magické vlasy. Nejde vlastně o celou panenku, ale "pouze" o to nejdůležitější: o česací hlavu a trup. Malé kadeřnice se mohou na vlasech panenky Moxie Girlz doslova vyřádit a vyzkoušet i ty nejbláznivější účesy. Vlasy mají speciální barevné pramínky, které pomáhají při tvorbě účesu. Vybrat si můžete hlavu kterékoliv z panenek.

Součástí hračky je i barva na vlasy, barevné třpytky do vlasů, lak na nehty, kulma a kartáč. Panenka je velká 30 cm a je vhodná pro děti od 5 let.

Moxie Girlz jezdkyně s chodícím koněm

Malé milovnice koní budou nadšeny z hračky Moxie Girlz jezdkyně s chodícím koněm. Panenku Moxie ve slušivém jezdeckém oblečku najdete v balení spolu s krásným koníkem s dlouhou hřívou, kterou je možné česat a upravovat.

Stisknete-li tlačítko na bříšku koníka, vyrazí kupředu, po dobu přibližně 12 sekund bude chodit a přitom vydávat klapající zvuky. Poté se zastaví a zařehtá.

Panenky Moxie Girlz

Představme si ještě kompletní sestavu panenek Moxie Girlz

Lexa

Hravá, trochu hloupoučká, zato kreativní. Lexa se řídí heslem, že život musí být zábava. Když se chce bavit, tak se na nic neohlíží. Lexa sní o tom, že se jednoho dne stane filmovou režisérkou. Ráda chodí na cool filmy, ale také navštěvuje muzea umění a provozuje slam poetry (což je takový druh poezie, kdy recitace připomíná rap). Lexa miluje tanec. A přátelé z Moxie Girlz zase naprosto milují Lexu, protože je dokáže vždycky rozesmát.

Bria

Panenka Bria má snědou pleť, je to krásná černoška. Bria je zvědavá, vynalézavá a pro vše se nadchne. Bria si myslí, že život je zkrátka vzrušující a užívá si každého okamžiku. Bria by se ráda jednou stala top módní návrhářkou. Proto s sebou neustále nosí skicák a maluje. Bria je také trochu upovídaná, ale to už tak ženy bývají. Její přátelé z Moxie Girlz ji milují, protože ve všem nachází krásu.

Avery

Krásná blondýnka Avery je energická a silná sportovkyně, která věří, že každý může dělat cokoliv, pokud do toho dá své srdce. Avery je kapitánkou ve svého volejbalovém týmu, je vedoucí lezecké klubu a tráví víkendy na skateboardu nebo snowboardu, jízdou na kole nebo píše na svůj blog. Avery je stále něco podniká, ale na své přátelé má vždy čas.

Sophina

Vlídná, přemýšlivá a pečující, taková je Sophina. Vždy myslí na svět kolem sebe. Sophina sní o tom, že se stane slavnou skladatelkou. Má dobrou paměť a je velmi nápadité. Miluje cestování, stanování a pěší výlety. O dobrodružství ze svých cest pak ráda píše příběhy a písně. Přátelé Sophinu milují, protože je skvělou posluchačkou a je vždy poblíž, když ji potřebují.

Voňavé panenky Moxie Girlz

MGA Entertainment uvedlo na trh sadou tří panenek Moxie Girlz, které voní. Ano, slyšíte dobře. Pro malé slečny, fintilky a parádnice jsou k dostání voňavé panenky.

Holky si mohou vybrat vůni, kterou zbožňujou. Každá panenka voní jinak. Na výběr je jahodové, citrusové nebo vanilkové aroma. Zmiňované panenky Moxie Girlz se jmenují Avery, Sophina a Lexa a vzhledově i charakterově se odlišují. Jedno ale mají společné, a to dlouhé barevné a voňavé vlasy.

Avery má růžové vlasy a voní po jahodách. Sophina se pyšní fialovými vlásky s citrusovou vůní. A Lexa dává na obdiv své modré vlasy vonící po vanilkové zmrzlině. Pro větší spokojenost dívek je součástí každého balení prstýnek a hřeben.

Výrobci předpokládali, že pokryli ty tři nejkrásnější vůně, které holky milují. Třeba mojí dceři se trefili do chuti, líbí se jí jahodová vůně a růžová barva, takže ta už si vybrala…

Nestačím se divit, co ti dnešní výrobci hraček všechno nevymyslí, a děkuji za to, že je ještě nenapadlo panenky napustit nějakým nepříliš příjemným odérem (např. potem), protože pak by si teprve celá domácnost užila :)

Panenka Moxie Girlz Barevné jaro, na kterou se dá psát fixem

V neděli 1. června (na Mezinárodní den dětí) jsme společně s manželem naší dceři koupili panenku Moxie Girlz s názvem Barevné jaro. Musím se přiznat, že hračka mne zaujala už v reklamě, ale na druhou stranu nejsme žádní reklamoví šílenci, kteří dětem pořídí kdejakou vymoženost, na niž běží upoutávka v televizi.

Hračku jsme dcerce pořídili na popud naší kamarádky, která panenku koupila své neteři. A protože ji Barborka u holčičky viděla, moc si přála ji také mít. I já sama jsem byla zvědavá, jak vypadá jiná panenka v této sérii, protože panenky jsou opravdu moc pěkné a vydařené.

Tři druhy panenek Moxie Girlz Barevné jaro

Panenky Moxie Girlz Barevné jaro jsou panenky vysoké 26 cm a jsou vyrobeny ve 3 druzích. Jedná se o blondýnku Avery, která má fialové holínky, fialový deštník a červený puntíkatý kabátek. Hnědovlásku Bryten zdobí růžové holínky, růžové paraplíčko a fialový pruhovaný kabátek. Poslední v řadě je černovlasá panenka Sophina, která má žluté holínky a žlutý deštník, její kabátek je v barvě zelené a je potištěný květinami.

Moxie Girlz Barevné jaro: Avery, Sophina, Bryten
Moxie Girlz Barevné jaro: Avery, Sophina, Bryten

Příslušenství panenek Moxie Girlz Barevné jaro

Každá panenka je vybavena příslušenstvím, do něhož patří gumové holínky, deštník, kabátek a fix, s kterým lze kabátek pěkně vyzdobit a popsat. Když se pak obrázky holkám už nelíbí, stačí kabátek přetřít vlhkým hadříkem a ony zmizí. Také na deštník lze kreslit obrázky pomocí přiloženého fixu.

Panenka Bryten ze série Moxie Girlz Barevné jaro
Panenka Bryten ze série Moxie Girlz Barevné jaro

Plusy a minusy panenek Moxie Girlz Barevné jaro

Panenky jsou určeny dívkám od 3 let a vyrábí je společnost MGA Entertainment. Panenky jsou skvělé nejen v tom, že si s nimi holky opravdu vyhrají, ale také pro to, že výrobce myslel právě na holky, které jsou rády kreativní. A pro naši malou princeznu, která se chce stát módní návrhářkou, jsou perfektní.

Jen jednu nevýhodu bych ráda zmínila, a té jsem si dříve nevšimla. Když panence Moxie Girlz sundáte gumáčky, místo chodidel má nevzhlednou kuličku, která se zasouvá na docvaknutí do gumových holínek. Tudíž panence není možné obouvat žádné jiné botky, stejně tak holínky nelze půjčit jiným panenkám. A to považuji za velkou škodu, nicméně pokud je panenka obutá do svých holínek, tato vada na její kráse je rychle zapomenuta.

13. 12. 2012, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: