Vláčkodráha

Postavit dráhu, na koleje posadit vláček a můžeme vyrazit. Mašinka s vagónky si to uhání po vláčkodráze, kam asi jede?

VLÁČKODRÁHA

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Vláčkodráha deluxe se zvuky a světly v boxu

za 6499 Kč na Hračky 4kids.cz
Brio Vláčkodráha Deluxe se zvuky a světly v plastovém boxu Dvouúrovňová dráha s vláčkem, zastávkou, tunelem a dalším příslušenstvím je setem korespondujícím s vláčkodráhami stejné značky Brio. Mašinky a vagonky na dráze se dají šikovně zapojovat pomocí napevno osazených magnetků. Mašinky i vláčkodráhy Brio jsou kvalitně zpracované dřevěné hračky, které potěší menší i větší děti. Jednotlivé prvky vláčkodrah, jako jsou koleje, výhybky, tunely a nádraží jsou snadno kombinovatelné, se stejným designovým provedením. Švédský výrobce Brio obhajuje svoji kvalitu po několik desetiletí. Obsah balení: mosty, tunely, stanice s výtahem, nákladní vlak, osobní vlak jeřáb v přístavišti, nákladní loď, světelná a zvuková signalizace Vyberte dětem některé z vláčkodrah Brio! Vhodné pro děti od 3 let Počet dílů: 87 Materiál: dřevo, plast Rozměry okruhu: 113 x 73 cm Rozměry balení: 38 x 32 x 23 cm Baterie: 2x LR44 (součástí balení)
Výrobce (značka): Brio
Do obchodu

Nákladní vláčkodráha s mostem a překladištěm

za 3389 Kč na Hračky 4kids.cz
Vláčkodráha s mostem a překladištěm je kompatibilní s dřevěnými dráhami a příslušenstvím Brio, Woody, Maxim, Heros a Bino. Značka Brio zaštiťuje švédskou firmu vyrábějící hračky déle než 130 let. Tato firma byla světově první, která začala vyrábět dřevěné vlačkodráhy a postupně navázala produkcí dalších dřevěných hraček. Tyto jsou vyráběny z tvrdého bukového dřeva těženého v trvale udržitelných lesích. Hračky jsou jednoduchého designu z vysoce kvalitním zpracováním. Obsah balení: celkem 54 dílků plastový box Kupte dětem nákladní vláčkodráhu Brio! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, plast
Výrobce (značka): Brio
Do obchodu

Vláčkodráha grand city

za 2689 Kč na Hračky 4kids.cz
Hape Vláčkodráha Grand City Sada dílků, ze kterých si kluci mohou sestavit velké vlakové nádraží. Na tomto nádraží si cestující budou kupovat jízdenky, sledovat rozsvícenou projekci města a následně vyrazit na výjezd. Cestující si poslechnou nahraný vzkaz nahraný na mikrofonu. Při zastavení vlakové soupravy v horním patře se rozsvítí světlo. V servisní stanici bude možné opravit nečekané poruchy. Obsah balení : celekm 45 dílů, 5 jízdenek s motivy měst výtah, mikrofon, atd. Kupte chlapcům vláčkodráhu Grand City! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměr vláčkodráhy s nádražím: 135 x 54 x 28 cm Rozměr balení: 62 x 57 x 16 cm
Výrobce (značka): Hape
Do obchodu

Vláčkodráha velká s výhybkami, mostem, nástupištěm 42dílů

za 2359 Kč na Hračky 4kids.cz
Brio Vláčkodráha velká s výhybkami, mostem a nástupištěm 42 dílů Dvouúrovňová dráha s vláčkem, zastávkou a dalším příslušenstvím je setem korespondujícím s vláčkodráhami stejné značky Brio. Mašinky a vagonky na dráze se dají šikovně zapojovat pomocí napevno osazených magnetků. Mašinky i vláčkodráhy Brio jsou kvalitně zpracované dřevěné hračky, které potěší menší i větší děti. Jednotlivé prvky vláčkodrah, jako jsou koleje, výhybky, tunely a nádraží jsou snadno kombinovatelné, se stejným designovým provedením. Švédský výrobce Brio obhajuje svoji kvalitu po několik desetiletí. Obsah balení: vagónky, nástupiště, semafor, značka 2 postavičky, most s červenu konstrukcí Vyberte dětem některé z vláčkodrah Brio! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, plast Počet dílků: 42
Výrobce (značka): Brio
Do obchodu

Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů

za 2139 Kč na Hračky 4kids.cz
Dřevěná vláčkodráha je připravená pro děti od 3 let, a to k sestavení ze 130 dílků. Tento set je rozšiřitelný jak o další mašinky, tak o další komponenty samotné dráhy. Je kompatibilní i s vláčkodráhami jiných značek našeho trhu. Přednosti: skládání drah podporuje představivost dětí kvalitní materiál i zpracování Obsah balení: celkem 130 dílů vlaky, auta, značky, postavičky, stanice přejezd, koleje, tunel, jeřáb, most další příslušenství Kupte dětem kvalitní vláčkodráhu Woody! Vhodné pro děti od 3 let Set obsahuje 130 dílů. Materiál: dřevo, magnet, plast Rozměry balení: 40 x 11,5 x 58,5 cm
Výrobce (značka): Woody
Do obchodu

Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem

za 2099 Kč na Hračky 4kids.cz
Dřevěná vláčkodráha je připravená pro děti od 3 let, a to k sestavení ze 130 dílků. Tento set je rozšiřitelný jak o další mašinky, tak o další komponenty samotné dráhy. Je kompatibilní i s vláčkodráhami jiných značek našeho trhu. Kluci si mohou hrát na překládku nákladu v kamenolomu a jeho transport v několika úrovních dráhy. Přednosti: skládání drah podporuje představivost dětí kvalitní materiál i zpracování Obsah balení: celkem 130 dílů vlaky, auta, značky, postavičky, stanice přejezd, koleje, autobusy, jeřáb a další Kupte dětem kvalitní vláčkodráhu Woody! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, magnet, plast Rozměry balení: 58 x 12 x 40 cm
Výrobce (značka): Woody
Do obchodu

Rail dřevěná vláčkodráha s venkovskou cestou 80 dílů

za 1899 Kč na Hračky 4kids.cz
Sada dřevěných dílků je připravena k sestavení autodráhy, a to pro děti od 3 let. Pro zábavnou hru mají k dispozici řadu dřevěných doplňků a příslušenství. Značka BigJigs reprezentuje anglickou rodinnou firmu jak na evropském trhu, tak i v dalších zemích světa, např. v USA. Tato firma vyrábějící od svého založení roku 1985 především dřevěné puzzle, rozšířila svoji výrobu na mnohé další hračky, s důrazem na kvalitu materiálů i kvalitu výroby. Přednosti: rozvíjí představivost, obratnost a koordinaci zdravotně bezpečná hračka splňující evropské normy Bigjigs Rail autodráhy s příslušenstvím jsou kompatibilní s vláčkodráhami Bigjigs Rail Obsah balení: celkem 80 dílků Vyberte dětem kvalitní hračku značky BigJigs! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry: 116 x 20 x 75 cm
Výrobce (značka): Bigjigs
Do obchodu

Vláčkodráhy se prodávají v mnoha provedeních a setech. Spousta vláčkodrah jsou vzájemné kompatibilní, takže se koleje z jedné stavebnice dají použít i s jinou vláčkodráhou, takže si dítě může poskládat opravdu dlouhou dráhu. Obecně existují vláčkodrahy, které obsahují jen pár kusů kolejí až po veliké sady s mnoha dílky kolejí a příslušenství, např. přes 100 kusů dílů dráhy.

Po vláčkodráze jezdí vlaky a vagóny. Existují vláčkodráhy s osobními vláčky i nákladními. Řada vláčkodráh navíc disponuje mnoha dalšími zajímavými prvky, jako jsou závory, silniční přejezdy, mosty, ale také domečky, stromy, figurky koníků, oveček a jiných zvířat, které si dítě může rozestavit podél trati.

Na vláčkodrahách je ale nejzábavnější právě ona trať. Různé dráhy nabízejí spousty promyšlených zatáček, serpentin, přejezdů, nadjezdů, tunelů. Dítě si může dráhu postavit podle své fantazie a samotným stavěním trati často stráví více času než potom následnou hrou na mašinfíru, pana výpravčího a paní průvodčí.

Dřevěná vláčkodráha

Vláčkodráhy bývají vyrobené z plastu nebo ze dřeva. Ta dřevěná pochopitelně vypadá lépe, je pevnější, robustnější, proto má větší životnost – a zkrátka je ve všech ohledech lepší. Dřevěná vláčkodráha je ()tak jako každá dřevěná stavebnice) zdravotně nezávadná a mohou si s ní hrát i nejmenší děti.

Komu koupit vláčkodráhu?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
  • ale s vláčky si rády hrají také holky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 349 do 6499 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 1410 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Vláčkodráha 23kusů

Obrázek hračky Vláčkodráha 23kusů

11. 10. 2020, aktualizovano 04. 10. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: