Výroba mýdel – kreativní sada pro děti

Kreativní hračka pro děti

Je měsíc po Vánocích a z hraček, které děti našly od Ježíška pod stromečkem, mám opravdu radost (a obě moje děti taky). Nemám ráda, když dítě dostane hračku, s kterou se baví chvilku a kterou pak hodí do kouta a už ho nezajímá. Letos se dárky Ježíškovi opravdu povedly – většina z nich byly interaktivní hračky, kreativní sady, věci potřebné k vyrábění (třeba tavicí pistole :-)) apod. A tak si můžou vyhrát nejen děti, ale taky my dospělí.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Výroba mýdel pohádky

za 349 Kč na Hračky 4kids.cz
Pohádkové postavičky jsou námětem jedné ze sad určené pro výrobu mýdla. Děti si mohou odlévat do tématických formiček připravenou hmotu a vyrobit si 8 až 12 mýdel. Hmotu lze připravit rozehřátím mýdlového základu v mikrovlnné troubě a promícháním s přídavnými ingridiencemi. Děti tak získají zajímavá mydélka pro sebe nebo dáreček pro své blízké. Obsah balení: blok průsvitného mýdlového základu 200 gr formy, miska pro rozpuštění a rozmíchání 3x tyčinka na promíchávání, 3x tekuté barvivo 2 x tekuté aroma, ochranné rukavice podrobný návod, bezpečnostní pokyny Vyberte dětem některou z mýdlových sad! Vhodné pro děti od 5 let Rozměr balení: 25 x 20 x 7 cm
Výrobce (značka): Detiart
Do obchodu

Výroba mýdel - zvířata

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Výroba mýdel Zvířata jsou námětem jedné ze sad určené pro výrobu mýdla. Děti si mohou odlévat do tématických formiček připravenou hmotu a vyrobit si 8 až 12 mýdel. Hmotu lze připravit rozehřátím mýdlového základu v mikrovlnné troubě a promícháním s přídavnými ingridiencemi. Děti tak získají zajímavá mydélka pro sebe nebo dáreček pro své blízké. Obsah balení: formičky, blok průsvitného mýdlového základu 200 gr miska do mikrovlnné trouby, 3x tyčinka na promíchávání 3x tekuté barvivo, 2x tekuté aroma, ochranné rukavice podrobný návod a bezpečnostní pokyny Vyberte dětem některou z mýdlových sad! Vhodné pro děti od 5 let Rozměry balení: 20 x 25,5 x 7cm
Výrobce (značka): Detiart
Do obchodu

Výroba mýdel dinosauři

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Dinosauři jsou námětem jedné ze sad určené pro výrobu mýdla. Děti si mohou odlévat do tématických formiček připravenou hmotu a vyrobit si 8 až 12 mýdel. Hmotu lze připravit rozehřátím mýdlového základu v mikrovlnné troubě a promícháním s přídavnými ingridiencemi. Děti tak získají zajímavá mydélka pro sebe nebo dáreček pro své blízké. Obsah balení: blok průsvitného mýdlového základu 200 gr formy, miska pro rozpuštění a rozmíchání 3x tyčinka na promíchávání, 3x tekuté barvivo 2 x tekuté aroma, ochranné rukavice podrobný návod, bezpečnostní pokyny Vyberte dětem některou z mýdlových sad! Vhodné pro děti od 5 let Rozměry balení: 25 x 20 x 7 cm
Výrobce (značka): Detiart
Do obchodu

Výroba mýdel - nebe

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Výroba mýdel Nebe je námětem jedné ze sad určené pro výrobu mýdla. Děti si mohou odlévat do tématických formiček připravenou hmotu a vyrobit si 8 až 12 mýdel. Hmotu lze připravit rozehřátím mýdlového základu v mikrovlnné troubě a promícháním s přídavnými ingridiencemi. Děti tak získají zajímavá mydélka pro sebe nebo dáreček pro své blízké. Obsah balení: formičky, blok průsvitného mýdlového základu 200 gr miska do mikrovlnné trouby, 3x tyčinka na promíchávání 3x tekuté barvivo, 2x tekuté aroma, ochranné rukavice podrobný návod a bezpečnostní pokyny Vyberte dětem některou z mýdlových sad! Vhodné pro děti od 5 let Rozměry balení: 20 x 25,5 x 7cm
Výrobce (značka): Detiart
Do obchodu

Výroba mýdel - moře

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Výroba mýdel Mořští živočichové jsou námětem jedné ze sad určené pro výrobu mýdla. Děti si mohou odlévat do tématických formiček připravenou hmotu a vyrobit si 8 až 12 mýdel. Hmotu lze připravit rozehřátím mýdlového základu v mikrovlnné troubě a promícháním s přídavnými ingridiencemi. Děti tak získají zajímavá mydélka pro sebe nebo dáreček pro své blízké. Obsah balení: formičky, blok průsvitného mýdlového základu 200 gr miska do mikrovlnné trouby, 3x tyčinka na promíchávání 3x tekuté barvivo, 2x tekuté aroma, ochranné rukavice podrobný návod a bezpečnostní pokyny Vyberte dětem některou z mýdlových sad! Vhodné pro děti od 5 let Rozměry balení: 20 x 25,5 x 7cm
Výrobce (značka): Detiart
Do obchodu

Výroba mýdel květiny

za 259 Kč na Hračky 4kids.cz
Mac Toys Výroba mýdel Květiny jsou námětem pro tvar mýdel, které si šikovné ručičky mohou vyrobit s touto sadou materiálu. Z této jedné sady je možné vyrobit osm až dvanáct kusů mýdel. Obsah balení: blok průsvitného mýdlového základu 200 gr miska pro rozpuštění a rozmíchání - možno použít v mikrovlnné troubě 3x tyčinka na promíchávání, 3x tekuté barvivo, 2x tekuté aroma formy, ochranné rukavice podrobný návod a bezpečnostní pokyny Kupte dětem sadu na výrobu mýdel! Vhodné pro děti od 5 let Rozměry balení: 20 x 25,5 x 7 cm
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Mým dnešním tipem na bezvadný dárek pro děti je Výroba mýdel (podmořský život) - kreativní sada pro děti. Moje dcera je z této mýdlové laboratoř zcela unešená. V mýdlech se koupeme bezmála měsíc celá rodina a vypadá to, že budeme mýdly obdarovávat (rozuměj: zásobovat) i příbuzné. 

S kreativní sadou Výroba mýdel si můžete vyrobit mýdla různých tvarů, vůní a barev. Barvy mohou být syté a pestré, ale i v jemných odstínech, vůně výrazné, ale i jemné. Záleží jen na množství barviva a vůně, které použijete. S touto sadou si vytvoříte opravdová mýdla vhodná na mytí nebo jako ozdobu do koupelny.

Součástí kreativní sady Výroba mýdel je i obrázkový návod, který je velmi jednoduchý, ale jednotlivé kroky je doporučené praktikovat pod dohledem dospělého nebo dospívajícího sourozence. Na krabici je uvedeno, že hračka je vhodná pro děti od 5 let, ovšem pod dohledem dospělé osoby (sada obsahuje tekuté barvivo, které může poničit textil nebo nábytek).

Co kreativní sada Výroba mýdel obsahuje

Dětská kreativní sada pro výrobu mýdla obsahuje kromě průsvitného mýdlového základu – 200 gr také 3 x tekuté barvivo (žluté, modré, červené), 2 x tekuté aroma (maliny, květiny), třpytky, formičky s motivem podmořského a mořského života (delfín, hvězdice, krab, mušle) a nádoby pro přípravu mýdel (misku pro rozpuštění a rozmíchání, kterou je možno použít v mikrovlnné troubě), 3x tyčinka na promíchávání, ochranné rukavice a bezpečnostní pokyny. Z jedné sady lze vyrobit 8–12 mýdel.

Návod

Jednoduchý návod v kostce: Nejprve vložíte kostky čistého mýdlového základu do plastové nádoby a necháte je rozpustit v mikrovlnné troubě. Pak se přidá barvivo a vůně, tekutina se nalije do formiček na mýdlo. Mýdlo se nechá při pokojové teplotě ztuhnout. Až zaschne, může se z formiček vyloupnout. Opravdu na tom není nic složitého a zvládne to opravdu každý.

Materiál je bezpečný a netoxický

Co by vás ještě mohlo zajímat: Součásti sady nejsou nebezpečné a toxické. Neměly by se jíst. Sada neobsahuje alergeny, jako jsou vejce a mléko, ale přesto mohou způsobit u citlivých jedinců alergie. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že dcera si vyrábí mýdla dost často, jíst je zatím nezkoušela, a to ji doufám ani v těch jejích pěti letech nenapadne, a žádná vyrážka ani jiná alergie se zatím neukázala. Takže za mě tuto kreativní sadu jednoznačně doporučuju.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 259 do 349 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 290 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Výroba mýdel květiny

Obrázek hračky Výroba mýdel květiny

Hračka za 349 Kč

Výroba mýdel pohádky

Obrázek hračky Výroba mýdel pohádky
22. 01. 2016, aktualizovano 15. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: