Inky Dinks aneb zvířecí razítka

Roztomilá zvířátka, která razítkují

InkyDinks neboli Tiskáčkové či Tiskáčci jsou gumové postavičky zvířátek, jejichž spodní část ukrývá tiskátko (razítko). Na trh s nimi přichází firma EPline.

Obrázky razítek jsou různé (mrak, srdce, mrkev) a tiskátka tisknou pěti různými barvami. Nejčastěji je to modrá barva, pak zelená a růžová, už méně se dá nalézt oranžová a nejvzácnější barva je fialová. Takže podle barvy razítka svého Tiskáčka poznáte, jak vzácnou postavičku máte.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Kolekci tvoří celkem 24 zvířat (hroch, zajíc, ovce, krokodýl, opice, kráva, koala, tučňák aj.), které se kupují v sáčku, takže nikdy nevíte, jakého tiskáčka si vlastně koupíte.

Tiskáčky se mezi sebou dají kombinovat, spodní část pejska můžete dát např. pandě apod. a vytvořit si tak jedinečnou postavičku.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 59 do 1029 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 300 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Inky Dinks sáček

Obrázek hračky Inky Dinks sáček

Hračka za 1029 Kč

PAC-MAN: desková hra

Obrázek hračky PAC-MAN: desková hra
01. 08. 2013, aktualizováno 22. 11. 2023
Štítky: