Monster Beads aneb roztomilé příšerky pro holky

Sběratelské figurky pro holky

Nedávno mě čtyřletá dcera přemluvila, abych s ní zašla koupit do hračkářství hračku Monster Beads. A protože jsem neměla ani páru, co to je, a protože se nebráním nic nového poznat, slíbila jsem jí, že se do hračkářství zajdeme při nejbližší možné příležitosti podívat. Dcera byla nadšená a pořád mluvila něco o tom, že bude mít malé fazolky na ruku.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější monster-beads se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Když jsme přišly do obchodu s hračkami, měla jsem strach, že to, pro co jsem tam přišly, budeme dlouho hledat (já jsem absolutně netušila, co Monster Beads znamená), ale dcera ty své malé fazolky hned uviděla a běžela k nim. Hned mi hlásila svůj objev a hrdě mi ukazovala, co by si přála koupit k narozeninám.

Co to je Monster Beads

Pro všechny mámy, babičky a tety, které netuší, co to ty Monster Beads jsou, mám vysvětlení: Monster Beads jsou roztomilé příšerky o velikosti mandle, které se dají spojovat k sobě (drží se za ruce) a z toho vznikne pěkný náramek či dlouhý řetěz, s kterým si holky mohou zdobit své ruce či svůj pokoj. Figurky představují korálky, které se dají připevnit na šňůrku, na náramek.

Figurky jsou vhodné pro holčičky od 3 let. Monster Beads se prodávají buď v sáčku po dvou kusech, v krabičkách po 4 kusech, 5 kusech či 12 kusech, součástí balení je i náramek či šňůrka, na kterou se dají korálkové příšerky pěkně zavěsit.

Vzhled figurek Monster Beads

Je pravda, že figurky mají netradiční design. Na první pohled svým vzhledem nepůsobí příliš vábně (jedno oko, upírské zuby apod.), ale na druhý pohled si na ně člověk zvykne a připadají mu celkem roztomilé. Další jejich znakem je to, že jsou buď celé hladké, nebo jsou z jedné strany ozdobené semišovou hmotou, která je příjemná na dotek.

Výrobce

Výrobcem Monster Beads je firma EP Line.

K čemu slouží série příšerek Monster Beads

Cílem dívek je nasbírat celou sérii gumových příšerek. A protože jsem své holčičce koupila pouze 4 takové figurky, jsem zvědavá, kdy mě do hračkářství zatáhne příště :-)

17. 03. 2014, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: