Panenky Llorens

Realistická panenka Llorens neboli ručně vyrobená krásná hračka ze Španělska, kterou si vaše holčička zamiluje. Pojďte se na panenky Llorens podívat!

PANENKY LLORENS

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Když si designer hraček dá opravdu záležet, výsledek stojí za to. Nádherným příkladem tohoto moudra mohou být panenky Llorens. Panenky Llorens vypadají opravdově a krásně a nadchnout každým svým detailem. Llorens je výrobce hraček ze Španělska, jehož sérii panenek z rodiny Llorens si zamilovali holčičky přinejmenším po celé Evropě.

Mezi panenkami Llorens najdeme jak panenky holčičky, tak také kluky a malé novorozence. Zastoupeny jsou dokonce také různé rasy: běloši, černoši, asiati atd., zkrátka každé dítě si může vybrat takovou panenku, která přesně splňuje jeho očekávání. Každá panenka má své jméno. Pro zajímavost uvedu, že holčičí „příjmení“ těchto panenek zní Llorona, kdežto klučičí jméno je Lloron.

První věc, která na těchto úžasných panenkách každého zaujme, je jejich neuvěřitelně realistický vzhled. Na panenkách najdete každičký detail: od krásných obličejů, hebkých vlasů, detailně propracovaných prstíků až po poslední záhyb na kůži, faldíky a dokonce i… – dokonce jsou reálně zpracovaná i místa, která vidí jen maminka při přebalování.

Některé panenky od značky Llorens jsou vyrobené z vinylu, jiné mají měkké látkové tělíčko. Kloubové panenky z plastu nabídnou většinou pět pohyblivých kloubů: tedy hýbací ruce, nožičky a hlavička. Můžete si také koupit panenku, která vydává žvatlavé zvuky, mluví, říká např. papa a mama, a pláče. Hezky je vymyšlený způsob, jak plačící děťátko utišit: stačí mu strčit do pusinky dudlík.

Kolik panenky Llorens stojí?

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 219 do 2009 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 920 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Popis panenky Llorens

  • realistický vzhled do posledního detailu
  • ručně šitá panenka / vinylová panenka
  • velikost panenky cca 25 – 45 cm
  • součástí je kvalitně ušité oblečení pro panenku
  • některé panenky vydávají zvuky, např. realisticky pláče jako opravdové miminko
  • některé panenky z této série jsou na baterie
  • dodávané v dárkové kartonové krabici
  • vyrobeno ve Španělsku

Komu koupit panenku Llorens?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 93%

03. 09. 2020, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: