Lego: Neobvyklý adventní kalendář pro děti

Kreativní adventní kalendáře pro děti

Advent je odvozen od latinského slova adventus, což znamená příchod. V křesťanské novozákonní tradici je tímto příchodem myšlen dvojí příchod Ježíše Krista: narození a druhý příchod na konci časů. Ovšem období 4 týdnů před příchodem zimního slunovratu je slaveno i v kulturách mnohem starších než je ta naše.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

City 60347 obchod s potravinami

za 1219 Kč na Hračky 4kids.cz
Kupte stavebnici LEGO® City 60329 Školní den spolu s LEGO® City 60347 Obchod s potravinami a získáte LEGO® City 60352 Adventní kalendář LEGO® City ZDARMA! Obchod s potravinami  si děti mohou postavit ze 404 dílků. Tato sada je kompatibilní s dalšími tématickými sadami, například s Dodávkou z farmy, kterou mohou děti přivézt vypěstovanou zeleninu.  Prostřednictvím dílů parkoviště lze model propojit s dalšími stavebnicemi Lego. Přednosti: kvalitní materiál precizně do sebe zapadající dílky stavění rozvíjí u děti představivost i motoriku Obsah balení: celkem 404 dílků 5 minifigurek, včetně pana Zahrádky supermarket, nejrůznější zboží elektromobil, vysokozdvižný vozík a nákupní košík jednoduchý tištěný návod na sestavení Vyberte dětem kvalitní stavebnici LEGO® City! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Počet dílků: 404
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

City 60329 školní den

za 1189 Kč na Hračky 4kids.cz
Kupte stavebnici LEGO® City 60329 Školní den spolu s LEGO® City 60347 Obchod s potravinami a získáte LEGO® City 60352 Adventní kalendář LEGO® City ZDARMA! Školní autobus a školní budovu si mohou děti sestavit ze 433 dílků. Potom si mohou přehrát příběh, kdy budou děti dopravovat do školy, včetně žáka, který je handikepovaný. Mohou využít rampu pro vozíčkáře pro nástup i výstup. Po cestě musí být obezřetní na ostatní příslušníky silničního provozu, jako například na dítě na BMX jedoucí rychle po cyklistické stezce. V areálu školy si mohou užít lezeckou zeď nebo si zaskákat panáka před hodinou estetické výchovy, kde se chystá bubnování. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly bezpečné a jednotlivé dílky do sebe precizně zapadaly. Pro chytré telefony a tablety lze využít interaktivní návod po stažení bezplatné aplikace LEGO, která přináší nástroje pro přibližování a otáčení. Skladba a funkčnost: dílky pro sestavení 2 patrové školní budovy se školním dvorem modelu školního autobusu, zastávky, kola 7 minifigurek, včetně 2 postav z LEGO® City TV, figurka veverky Bunsenův kahan, kostra pro výuku anatomie, lavice, tabule, kytara, bicí souprava, mikrofon 2 učebny, důr s lezeckou stěnou a panákem, školní autobus, kolo křižovatka s přechodem pro chodce, cyklopruh umožňující propojení s ostatními sadami LEGO doplňky pro minifigurky, včetně kamery, helem, batohů, kytary a bicích paliček Kupte dětem jednu ze stavebnic LEGO City! Vhodné pro děti od 6 let   Počet dílků: 433 Rozměry školy: 15 x 27 x 25 cm  
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Super heroes 76231 adventní kalendář strážci galaxie

za 739 Kč na Hračky 4kids.cz
Strážci Galaxie jsou motivem pro drobnůstky ukryté v adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení. Po otevření všech okének si mohou děti přehrát dobrodružné scénky se superhrdiny. Přednosti: vyhovuje přísným normám EU Obsah balení: celkem 268 dílků 6 minifigurek - Star Lord, Rocket, Groot a Mantis dron, blaster, loď Strážců, sněhulák v Thanosově brnění mini modely a doplňky, které děti budou znát z filmů od Marvelu a seriálu Disney+ Vyberte dětem jeden z adventních kalendářů naší nabídky! Vhodné pro děti od 6 let Počet dílků: 268
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Harry potter 76404 adventní kalendář harry potter

za 739 Kč na Hračky 4kids.cz
Kouzelnické prostředí z příběhů o Harrym Potterovi je motivem pro drobnůstky ukryté v adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení. Hned z prvních z nich si mohou vytvořit scénu z prvného filmu a takto pokračovat. Po otevření všech okének si mohou děti zahrát deskovou hru. Přednosti: vyhovuje přísným normám EU Obsah balení: celkem 334 dílků 7 minifigurek - Harry Potter, Sirius Black™, Ufňukaná Uršula, Lord Voldemort™ Horacio Křiklan, Nymfadora Tonksová a Neville Longbottom™ Vyberte dětem jeden z adventních kalendářů naší nabídky! Vhodné pro děti od 7 let Počet dílků: 334
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Star wars 75340 adventní kalendář star wars

za 739 Kč na Hračky 4kids.cz
Postavy Star Wars jsou motivem pro drobnůstky ukryté v adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení. Po otevření všech okének si mohou fanoušci přehrát dobrodružné scénky z filmových příběhů. Přednosti: vyhovuje přísným normám EU Obsah balení: celkem 268 dílků 8 minifigurek: C-3PO a R2-D2 ve vánočních svetrech s jejich portréty, Gonk droid v převleku Santy Darth Vader v letním outfitu z filmu LEGO Star Wars Summer Vacation od Disney+ 16 mini modelů, například stíhačka ARC-170, transportní loď jednotky Vadné várky pozemní spídr V-35 a zachycovač vlhkosti, doplňky z bitvy o planetu Hoth wampí jeskyně pro změnu minifigurky Luka Skywalkera pro zavěšení vzhůru nohama plážová scéna s Darthem Vaderem na dovolené Vyberte dětem jeden z adventních kalendářů naší nabídky! Vhodné pro děti od 6 let Počet dílků: 329
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41706 adventní kalendář friends

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Adventní kalendář Lego Friends, nabízí holčičkám snadný přenos do vánoční atmosféry s exluzivními minifigurkami. Každý den si mohou otevřít jedno ze 24 okének, kde je čeká překvapení v podobě panenky, mikropanenky, mini modelu nebo také nového vánočního stromečku. Poté si mohou přehrát příběh kdy vezmou Olivii s její rodinou na vánoční trhy, ke stavění sněhuláka nebo na karaoke. Také ke stánku s jídlem, s výrobou rakety nebo ke krmení soba. V adventním čase si mohou tak postupně vytvoří minisvět Lego Friends. Vyberte slečnám Adventní kalendář Lego Friends! Vhodné pro děti od 6 let Počet dílků: 312
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

City 60352 adventní kalendář city

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Adventní kalendář Lego City, nabízí dětem snadný přenos do vánoční atmosféry s exluzivními minifigurkami. Každý den si mohou otevřít jedno ze 24 okének, kde je čeká překvapení v podobě třeba minifigurky postavičky, zvířátka nebo také nový vánoční stromek. V adventním čase si mohou tak postupně vytvoří minisvět Lego City. Vyberte dětem Adventní kalendář Lego City! Vhodné pro děti od 5 let Počet dílků: 287
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Klasické adventní kalendáře pro děti obsahují 24 okýnek, ve kterých je ukryta čokoládová kostička nebo nějaká jiná sladkost či nějaká drobnost. Což tak si ale letos pořídit adventní kalendář mnohem originálnější? Láká vás tato představa? Mít pro výjimečné Vánoce připravený neobvyklý adventní kalendář?

Pokud ano, věřte, že na trhu je z čeho vybírat. Přes různé papírové a dřevěné domečky po kolekce čajů a sady košíčků s ukrytými dárečky, většinou sladkými. Pokud chcete něco více trendového, existuje adventní kalendář Barbie nebo dokonce adventní kalendář s motivem "zombie panenek" Monster High. Což nám vzhledem ke skutečnosti, že Vánoce jsou svátky klidu a míru a ne žádný Halloween, přijde už dost za hranou, ale proti gustu...

Nám ale nejvíce padl do oka adventní kalendář poskládaný ze stavebnice Lego. Ideální dárek. Vlastně jde o tři adventní kalendáře. Jeden je určen spíše pro holky, druhý spíše pro kluky. A ten třetí? Pro tatínky, kteří ještě nevyrostli z dětských her.

Adventní kalendář Lego Friends

Ten pro holky je ze série stavebnic. V městečku Heartlake city se Olívie, Christina a psík Coco chystají na Vánoce. Dědi jim mohou pomoci postavit sněhuláka nebo třeba ozdobit vánoční stromeček.

Stavebnice Lego Friends adventní kalendář obsahuje mimo jiné 24 dárků, na každý adventní den jeden dáreček. Hračka je vzhledem k velikosti kostiček určena pro děti od stáři alespoň pěti let. Cena této stavebnice se pohybuje od necelých 400 po cca 500 Kč.

 

Lego City adventní kalendář

Lego City je stavebnice určená spíše klukům. V této edici bude záchranný hasičský sbor zachraňovat Santa Clause, jehož sáně při rozvážení dárku zapadly do sněhu.

Stavebnice obsahuje 248 dílků a opět také 24 dárků jakožto adventní překvapení. Cena této stavebnice začíná v některých e-shopech pod 400 Kč, ale někde se prodává i za více než 700 Kč.

Adventní kalendář Lego Star Wars

Pokud vám nevadí, že Santa bude vypadat jako rudá příšera z vesmíru. Nebo pokud to dokonce vítáte, víte, po které stavebnici s adventním kalendářem sáhnout.

Tato hračka je určena pro trochu starší děti, řekněme od osmi let. Ale jak jsem již uvedl výše, tento adventní kalendář by jistě ocenili někteří tatínci.

Adventní kalendář obsahuje celkem 24 dárků včetně tradičních hvězdných stíhaček, malých figurek a dalšího příslušenství. Tento úžasný kalendář potěší srdce každého fanouška - chlapce, tatínka i dědečka.

Tento Lego adventní kalendář je cenově nejdražší, pravděpodobně jej nepořídíte za cenu pod 550 Kč.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 489 do 1219 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 770 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


red | 19. 11. 2012 Facebook icoE-mail ico
Štítky: