Plyšový králíček

Kdo má nejhebčí kožíšek? No přeci králíček! Podívej se na heboučké plyšové králíky a zajíce, s kterými se můžeš pomazlit, aniž bys musel řešit jejich bobky.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Plyš zajíček 100 cm

za 889 Kč na Hračky 4kids.cz
Zajíc světle hnědé barvy , patří do skupiny hebkých plyšáků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city. Může se stát každodenním velkým mazlíkem a kamarádem. Vedle tohoto zvířátka můžete vybrat dětem i z jiných plyšáků, připravených v dalších samostatných produktech. Kupte svým dětem mazlíka domů i na cesty! Vhodné pro děti od narození Rozměr sedícího zajíce: 80 x 38 x 29 cm Rozměr zajíce s ušima: 100 x 38 x 29 cm
Výrobce (značka): Lamps
Do obchodu

Bing a Sula plyš zajíček Bing

za 499 Kč na Hračky 4kids.cz
Králíček Bing je pohádkovou postavičkou z britského animovaného seriálu. Králíček má typická dlouhá ouška a ve tmavé srsti mu vynikají velké oči. Je oblečen do zeleného trika a károvaných kalhot s laclíkem, na kterém je přišit žlutý knoflík. Přednosti: měkká plyšová hračka umožňuje dítěti bezpečnou hru hračka má šustivé ouška. Kupte dětem pohádkovou postavičku! Vhodné pro děti od narození Materiál: vysoce kvalitní plyš Výška postaviček: 19 cm Cena: uvedena za 1 ks  
Výrobce (značka): Golden Bear
Do obchodu

Hřejivá plyšová zvířátka zajíček růžový

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Zajíček růžový je jedním z plyšových zvířátek, která umí krásně zahřát. Kromě nahřátí provoní okolní prostředí jemnou levandulovou vůní. Harmony Collection nabízí různá zvířátka, jako je medvídek, ovečka, slon, panda, opička, sova, aligátor nebo třeba tuleň. Holčičky a kluci se mohou bez obav ke zvířátku přitulit a získat tak věrného společníka pro každodenní usínání.  Skladba a funkčnost: 100% přírodní náplň lněná semínka, semínka z prosa, levandule po 2 minutách nahřátí v mikrovlnce hřeje až 2 další hodiny Kupte dětem hřejivé plyšové zvířátko! Vhodné pro děti od 3 let Materiál povrchu: 100% polyester Ohřev: výkon 600 - 100W max. 2 min. Rozměry: cca 30 x 22 cm
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

MÚ Brno Zajíc 39cm

za 469 Kč na Hračky 4kids.cz
Krtečkův kamarád Zajíc, české výroby. Tentokrát jako plyšová hračka ušitá dle předlohy režiséra a výtvarníka pana Milera. Postavička ze známého animovaného seriálu, nakresleného již před šedesáti lety, provází po boku hlavního představitele Krtka, již několikátou generaci dětí a zároveň dospělých. Jak na filmových plátnech, tak jako hračka pro pomazlení v rukou dětí. Zajíce a další Krtkovy kamarády si můžete vybrat v naší nabídce v různém provedení. Vyberte dětem tradiční pohádkovou postavičku! Vhodné pro děti od 3 let Rozměry: 20 x 22 x 39 cm Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Země původu: ČR
Výrobce (značka): Moravská Ústředna
Do obchodu

Králík hra na schovávanou

za 459 Kč na Hračky 4kids.cz
Světle hnědý králíček s dlouhýma ouškama se těší, až si s ním děti budou hrát. Funkčnost: mluví česky, zpívá, mává ušima a rád si hraju na schovávanou. aktivace hry na schovávanou pomocí stisku pravé tlapky aktivace písničky stiskem levé tlapky říká \"Najdi mě!\" \"Tady jsem!\" Kupte dětem plyšového králíčka! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 27 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Plyšový králík ležící 33 cm

za 459 Kč na Hračky 4kids.cz
Králík patří do skupiny hebkých plyšáků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city a postupně i pudy k mateřství a otcovství. Vedle tohoto zvířátka můžete vybrat dětem i z jiných plyšáků, připravených v dalších samostatných produktech. Kupte dětem mazlíka domů i na cesty! Vhodné pro děti od narození Materiál: jemný plyš Délka: 33 cm
Výrobce (značka): Rappa
Do obchodu

Chodící králíček

za 399 Kč na Pompo.cz
Tento roztomilý chodící králíček udělá dětem velkou radost a bude jim dobrým kamarádem. Děti s ním zažijí spoustu zábavy.Hopsá jako opravdový zajíček, hýbe ušim a píská. Je vyroben z jemné plyše. Tento heboučký plyšák je vhodný pro holky i kluky a je na baterie.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Plyšový králíček je krásný dárek. Můžeš jej darovat tomu, koho miluješ, a nemusíš mít přitom strach z nevhodného dárku, a tím také z teoretické ztráty milovaného. Protože o plyšové ušáky se nemusíš starat. Stačí je občas pomazlit. Což je velice příjemné. A navíc to upevňuje vztah.

Plyšoví zajíčci vynikají svým jemným kožíškem, který je nesmírně příjemný na omak. Doslova vybízí k přitulení. Proto jsou plyšoví králíci a zajíci velmi vyhledávanou hračkou pro děti na spaní. Do každé postýlku jednoho plyšového králíčka na tulení.

A kteří jsou ti nejznámější králíci? No přeci ti z klobouku kouzelníka Pokustóna. A také Bob a Bobek se dají koupit jako plyšáci.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
  • holky
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 67%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 149 do 889 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 330 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Hračka za 889 Kč

Plyš zajíček 100 cm

Obrázek hračky Plyš zajíček 100 cm
11. 03. 2020, aktualizovano 15. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: