Plyšový králíček

Kdo má nejhebčí kožíšek? No přeci králíček! Podívej se na heboučké plyšové králíky a zajíce, s kterými se můžeš pomazlit, aniž bys musel řešit jejich bobky.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Plyšový králíček je krásný dárek. Můžeš jej darovat tomu, koho miluješ, a nemusíš mít přitom strach z nevhodného dárku, a tím také z teoretické ztráty milovaného. Protože o plyšové ušáky se nemusíš starat. Stačí je občas pomazlit. Což je velice příjemné. A navíc to upevňuje vztah.

Plyšoví zajíčci vynikají svým jemným kožíškem, který je nesmírně příjemný na omak. Doslova vybízí k přitulení. Proto jsou plyšoví králíci a zajíci velmi vyhledávanou hračkou pro děti na spaní. Do každé postýlku jednoho plyšového králíčka na tulení.

A kteří jsou ti nejznámější králíci? No přeci ti z klobouku kouzelníka Pokustóna. A také Bob a Bobek se dají koupit jako plyšáci.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
  • holky
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 67%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 183 do 1009 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 420 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Hračka za 1009 Kč

Interaktivní králíček Bany

Obrázek hračky Interaktivní králíček Bany
11. 03. 2020, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: