Plyšový králíček

Kdo má nejhebčí kožíšek? No přeci králíček! Podívej se na heboučké plyšové králíky a zajíce, s kterými se můžeš pomazlit, aniž bys musel řešit jejich bobky.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Plyšový králíček je krásný dárek. Můžeš jej darovat tomu, koho miluješ, a nemusíš mít přitom strach z nevhodného dárku, a tím také z teoretické ztráty milovaného. Protože o plyšové ušáky se nemusíš starat. Stačí je občas pomazlit. Což je velice příjemné. A navíc to upevňuje vztah.

Plyšoví zajíčci vynikají svým jemným kožíškem, který je nesmírně příjemný na omak. Doslova vybízí k přitulení. Proto jsou plyšoví králíci a zajíci velmi vyhledávanou hračkou pro děti na spaní. Do každé postýlku jednoho plyšového králíčka na tulení.

A kteří jsou ti nejznámější králíci? No přeci ti z klobouku kouzelníka Pokustóna. A také Bob a Bobek se dají koupit jako plyšáci.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
  • holky
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 67%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 169 do 1199 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 400 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Chrastítko zajíc plyš 14x17cm

Obrázek hračky Chrastítko zajíc plyš 14x17cm

Hračka za 1199 Kč

Interaktivní králíček Bany

Obrázek hračky Interaktivní králíček Bany
11. 03. 2020, aktualizováno 22. 11. 2023
Štítky: