Panenky česací hlavy

Holky si hrají na kadeřnice. Mají hřeben, kartáč, ozdoby. Češou si vlasy a zdobí si hlavy sponkami. Nakonec ještě vplést do vlasů mašličku a panenka (česací hlava) je krásně učesaná: může se na party!

ČESACÍ HLAVY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Starší sestřička česací hlava mořská víla

za 1299 Kč na Hračky 4kids.cz
Něžná tvář mořské víly s dlouhými fialkovými vlásky, čeká na malou kadeřnici, která se bude starat o její nové účesy a také líčení. Holčičky se formou hry mohou zdokonalit v péči také o svoje vlásky a celkový výzor. Kartáčem mohou holčičky sčesávat vlásky do přiložených gumiček a zdobit je ozdobnými skřipci. Starší sestřička má opravdové řasy, které můžeš nalíčit barevně. Skladba a funkčnost: detailně zpracovaná hlava lze otáčet do strany odkládací plocha na doplňky má po stranách držák na upevnění kartáče a sprchové hlavice hlava s ramenní částí má velikost 22 cm, celková výška produktu je 37,5 cm po vyjmutí sprchové hlavice z držáku se spustí voda nestojí-li česací hlava ve vodě, funkce spuštění vody se nezapne díky bezpečnostní pojistce Obsah balení: česací hlava kartáč ve tvaru mořské hvězdice sprchová hlavice ve tvaru mušle podstavec ve tvaru ocasní ploutve s gumovým upevněním Kupte holčičkám česací hlavu Baby Born! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: 4x LR6 AA (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Baby Born
Do obchodu

Česací hlava 27cm

za 1189 Kč na Hračky 4kids.cz
Česací hlava Adélky s příslušenstvím je příhodná pro holčičky, které si rády hrají na kadeřnice a chtějí naučit česat různé účesy. Obsah balení: česací hlava, natáčky, líčidla skřipce, hřebeny samolepky Kupte slečnám česací hlavu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 27 cm Rozměry balení: 37 x 31,5 x 16,5 cm
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Česací hlava s příslušenstvím 24 cm

za 989 Kč na Hračky 4kids.cz
Česací hlava dívky s hnědými vlasy,  je příhodná pro holčičky, které si rády hrají na kadeřnice a chtějí se naučit česat různé účesy. Obsah balení: česací hlava, natáčky, líčidla skřipce, hřebeny, samolepky Kupte slečnám česací hlavu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 24 cm Rozměry balení: 24 x 13,5 x 27 cm
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Česací hlava s doplňky

za 989 Kč na Hračky 4kids.cz
Klein Česací hlava s doplňky Krásná mladá dívka s bohatými dlouhými vlasy čeká na svoji novou kadeřnici, která jí bude vytvářet nové účesy. Přednosti: trénuje zručnost a představivost Obsah balení: česací hlava, kartáč, hřeben skřipce do vlasů, spnky, copánky, korálky Kupte holčičkám parádní česací hlavu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 30 cm
Výrobce (značka): Klein
Do obchodu

L.O.L. Česací hlava OMG - Royal Bee

za 889 Kč na Hračky 4kids.cz
OMG česací hlava panenky L.O.L. Surprise, nabízí holčičkám své kadeře, které mohou česat a vytvářet s nimi nové účesy.Dospělá sestřička má ráda módní trendy, proto holčičky nemusí šetřiti s použitím 20 zajímavých doplňků. S kamarádkami si mohou česací hlavy vyměňovat a vytvořit tak cool účesy. Obsah balení: 30 překvapení v každém balení, jako jsou gumičky, paruky, příčesky, sponky L.O.L. Surprise česací hlava Potěšte holčičky L.O.L. Surprise Styling Head! Vhodné pro děti od 4 let Rozměr balení: 31 x 25,5 x 7,5 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Česací hlava bambolina molly

za 889 Kč na Hračky 4kids.cz
Alltoys Česací hlava Bambolina Molly čeká na holčičky, které jí budou chtít česat a upravovat její krásné husté dlouhé vlasy. Holčičky si tak mohou tříbit svoji kreativitu, zručnost a trpělivost. Obsah balení: česací hlava, zrcátko hřeben, 2 pramínky vlasů korálky s provázky do vlasů Kupte holčičkám parádní česací hlavu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 30 cm Rozměry balení: 15 x 35,5 x 35 cm
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Simba My Girl Česací hlava

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Simba My Girl Česací hlava Česací hlava My Girl , s krásně zpracovaným účesem staženým do copu. K růžové gumičce a části růžovému topu ladí náhrdelník a líčení očí a rtů. Hlava s krásnými blond vlasy nabízí holčičkám od 5 let, zkoušet účesy tak, aby se dokázaly samy pěkně učesat. Obsah sady: česací hlava kartáč, 5 sponek, 3 gumičky, aplikátor, stíny, rtěnka Nechejte holčičky trénovat účesy na česací hlavě Simba! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Výška hlavy: 17 cm Rozměry balení: 24 x 11,5 x 22 cm
Výrobce (značka): Steffi Love
Do obchodu

Česací panenky jsou krásné, ale pokud si děvčátka chtějí vyzkoušet, jaké to je být opravdovou kadeřnicí, potřebuji k tomu opravdovou hlavu, na které si své kadeřnické postupy mohou zkoušet. Ne vždycky se mladší bráška nechá učesat. A také pejska ty věčné mašličky zapletené ve „vlasech“už nebaví. Je čas pořídit dítěti opravdový kadeřnický trenažér v podobě česací hlavy! Protože česací hlava se nehýbe, nepeskuje a trpělivě čeká, až děvčátko dokončí svou kadeřnickou kreaci.

Panenky ve formě česací hlavy se často neomezují pouze na možnost panenku učesat, uplést copánky a ozdobit doplňky. Mnohdy je možné česací hlavu také nalíčit. V každém případě hračka obvykle obsahuje kromě samotné česací hlavy také řadu ozdob a doplňků jako jsou sponky, mašličky, čelenky, příčesky, skřipce do vlasů, copánky na vpletení do vlasů, kartáč, hřeben, ale i náušnice a líčidla apod.

Česací hlavy patří mezi hračky, se kterými holky stráví spousty času. Hraní s touto hračkou je velmi zábavné a navíc přináší spousty pozitivních dopadů: rozvíjí jemnou motoriku dítěte, protože uchopit hřeben a česat jim jemné vlásky nemusí být tak snadné, jak se na první pohled může zdát. A také rozvíjí kreativitu a fantazii, protože vlasy mohou mít nejrůznější účesy a tvary a dají se ozdobit ledasčím. Zkrátka fantazii se meze nekladou, může se ale pomoc jejímu rozvoji, třeba například díky panence na česání nebo česací hlavě.

Komu koupit česací hlavu?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 93%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 399 do 1299 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 970 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Simba My Girl Česací hlava

Obrázek hračky Simba My Girl Česací hlava

08. 11. 2020, aktualizovano 04. 10. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: