Panenky česací hlavy

Holky si hrají na kadeřnice. Mají hřeben, kartáč, ozdoby. Češou si vlasy a zdobí si hlavy sponkami. Nakonec ještě vplést do vlasů mašličku a panenka (česací hlava) je krásně učesaná: může se na party!

ČESACÍ HLAVY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Česací panenky jsou krásné, ale pokud si děvčátka chtějí vyzkoušet, jaké to je být opravdovou kadeřnicí, potřebuji k tomu opravdovou hlavu, na které si své kadeřnické postupy mohou zkoušet. Ne vždycky se mladší bráška nechá učesat. A také pejska ty věčné mašličky zapletené ve „vlasech“už nebaví. Je čas pořídit dítěti opravdový kadeřnický trenažér v podobě česací hlavy! Protože česací hlava se nehýbe, nepeskuje a trpělivě čeká, až děvčátko dokončí svou kadeřnickou kreaci.

Panenky ve formě česací hlavy se často neomezují pouze na možnost panenku učesat, uplést copánky a ozdobit doplňky. Mnohdy je možné česací hlavu také nalíčit. V každém případě hračka obvykle obsahuje kromě samotné česací hlavy také řadu ozdob a doplňků jako jsou sponky, mašličky, čelenky, příčesky, skřipce do vlasů, copánky na vpletení do vlasů, kartáč, hřeben, ale i náušnice a líčidla apod.

Česací hlavy patří mezi hračky, se kterými holky stráví spousty času. Hraní s touto hračkou je velmi zábavné a navíc přináší spousty pozitivních dopadů: rozvíjí jemnou motoriku dítěte, protože uchopit hřeben a česat jim jemné vlásky nemusí být tak snadné, jak se na první pohled může zdát. A také rozvíjí kreativitu a fantazii, protože vlasy mohou mít nejrůznější účesy a tvary a dají se ozdobit ledasčím. Zkrátka fantazii se meze nekladou, může se ale pomoc jejímu rozvoji, třeba například díky panence na česání nebo česací hlavě.

Komu koupit česací hlavu?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 93%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 399 do 1229 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 740 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Simba My Girl Česací hlava

Obrázek hračky Simba My Girl Česací hlava

08. 11. 2020, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: