Plyšový medvídek

Tady na tebe čekají plyšoví medvídci: Ten nejroztomilejší méďa, ten největší (medvěd větší než dítě) i ten nejpřítulnější medvídek (dárek pro tvou lásku?). Určitě si vybereš!

PLYŠOVÝ MEDVÍDEK

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Plyšový medvěd, méďa, medvídek. Nejmilovanější hračka, s kterou si dětí nejen hrají, ale také si medvídka berou do postýlky a spí s nim, mazlí se s nim a věří mu, že je ochrání před nočními strašidly a zlými sny.

Plyšový medvěd je hračka, kterou děti dostávají jako jednu z prvních. Mnohdy po boku svého plyšového medvídka tráví celé dětství a není výjimkou, že plyšový méďa má své pevné místo v postýlce holčičky, dívky, slečny, ženy… až do dospělosti.

Pokud nevíš, jaký dárek vymyslet pro svého miláčka, milence, lásku, platonickou lásku nebo dobrého kamaráda / kamarádku, určitě potěší právě plyšový medvěd, případně jiná plyšová hračka. Plyšák je sázka na jistotu. Chlupaté hračky z plyše jsou tak hebké, jemňoučké a přítulné! Darovat plyšáka je jako darovat kus sebe, kus svého srdce, své srdíčko, svou lásku. A pamatuj, že plyšový medvídek je mezi plyšáky králem.

Komu koupit plyšového medvídka?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • miminka
  • jako dárek pro milované osoby
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 93%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 169 do 1399 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 500 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


09. 09. 2020, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: