Plyšový medvídek

Tady na tebe čekají plyšoví medvídci: Ten nejroztomilejší méďa, ten největší (medvěd větší než dítě) i ten nejpřítulnější medvídek (dárek pro tvou lásku?). Určitě si vybereš!

PLYŠOVÝ MEDVÍDEK

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Velký medvěd béžový

za 2399 Kč na Pompo.cz
Jemňoučký velký plyšový medvídek, se kterým je radost se pomazlit. Děti mají medvídky rády. Když jde ale o velkého huňatého medvěda jsou ještě radši. Plyšák má výšku 135 cm a je vyroben z kvalitního a příjemného plyše.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Velký medvěd čokoládově hnědý

za 2289 Kč na Pompo.cz
Jemňoučký velký plyšový medvídek, se kterým je radost se pomazlit. Děti mají medvídky rády. Když jde ale o velkého huňatého medvěda jsou ještě radši. Plyšák má výšku 135 cm a je vyroben z kvalitního a příjemného plyše.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Velký plyšový medvěd max s visačkou 150 cm

za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Usměvavý hnědý medvěd patří do skupiny velkých, přesto hebkých plyšáků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city a postupně i pudy k mateřství a otcovství. Vedle tohoto zvířátka můžete vybrat dětem i z jiných plyšáků, připravených v dalších samostatných produktech. Na visačku ve tvaru srdíčka lze napsat věnování. Kupte svým dětem pořádného mazlíka! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Celková výška: 150 cm
Výrobce (značka): Rappa
Do obchodu

Velký kamarád medvěd

za 1239 Kč na Hračky 4kids.cz
Bavlněný kamarád v podobě medvěda je určen dětem od narození. Děťátka v něm mohou získat svého věrného společníka, pro hraní ve dne a pro přitulení v noci. Skandinávská značka Fabelab nabízí designově stylové a kvalitní hračky, u kterých se dbá na vysoce kvalitní zpracování. Některé produkty jsou vyrobeny z organické bavlny od indické partnerské společnosti s certifikátem Gots. Přednosti: hrou se zvířátkem si dítě stimuluje hmat  příjemný materiál na dotek a pro uklidnění Kupte dětem kamaráda zajíčka! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: 100% organická bavlna Výplň: kukuřičná vlákna Rozměr: 54 cm  
Výrobce (značka): Fabelab
Do obchodu

Velký plyšový medvěd bruno 120 cm

za 1199 Kč na Hračky 4kids.cz
Usměvavý šedý medvěd patří do skupiny velkých, přesto hebkých plyšáků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city. Vedle tohoto zvířátka můžete vybrat dětem i z jiných plyšáků, připravených v dalších samostatných produktech. Na visačku ve tvaru srdíčka lze napsat věnování. Kupte svým dětem pořádného mazlíka! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Výška: 120 cm
Výrobce (značka): Rappa
Do obchodu

Plyšový medvěd luďa 120 cm béžový

za 1189 Kč na Hračky 4kids.cz
Usměvavý béžový medvěd patří do skupiny velkých, přesto hebkých plyšáků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city. Vedle tohoto zvířátka můžete vybrat dětem i z jiných plyšáků, připravených v dalších samostatných produktech. Na visačku ve tvaru srdíčka lze napsat věnování. Kupte svým dětem pořádného mazlíka! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Výška: 120 cm
Výrobce (značka): Rappa
Do obchodu

Lezoucí medvídek cz

za 1149 Kč na Hračky 4kids.cz
Vtech Lezoucí medvídek CZ Hnědý šikovný medvídek , který umí lézt, učit děti barvy, tvary, písničky a nové fráze. Po stisknutí malé berušky na zádech medvídka, se rozsvítí světélko a medvídek začne lézt. Po stisknutí dalšího tlačítka začne medvídek ukazovat dětem, co dalšího umí. Přednosti: rozvíjíj motoriku plyšový potah poskytuje hmatovou stimulaci extrémně vysoká odolnost proti mechanickému poškození otáčecí a blikající ptáček láká děti ke hře a rozvíjí smyslové vnímání blikající světélka a zvuky poutají pozornost dítěte a vybízí ho k aktivní hře po aktivaci čtyř tlačítek učí poznávat barvy, tvary, čísla a učí děti první slova Funkčnost: Dává pokyny „Polez za mnou“! Dává otázky „Jak rychle umíš lézt“? 50 roztomilých frází, 10 melodií, 5  písniček. Kupte dětem pohyblivého medvídka Vtech! Vhodné pro děti od 9 měsíců Materiál: plast Jazyk: čeština Délka medvídka: 23 cm Baterie: 3x AA (součástí balení) Rozměr balení: 33 x 32 x 15 cm
Výrobce (značka): Vtech
Do obchodu

Plyšový medvěd, méďa, medvídek. Nejmilovanější hračka, s kterou si dětí nejen hrají, ale také si medvídka berou do postýlky a spí s nim, mazlí se s nim a věří mu, že je ochrání před nočními strašidly a zlými sny.

Plyšový medvěd je hračka, kterou děti dostávají jako jednu z prvních. Mnohdy po boku svého plyšového medvídka tráví celé dětství a není výjimkou, že plyšový méďa má své pevné místo v postýlce holčičky, dívky, slečny, ženy… až do dospělosti.

Pokud nevíš, jaký dárek vymyslet pro svého miláčka, milence, lásku, platonickou lásku nebo dobrého kamaráda / kamarádku, určitě potěší právě plyšový medvěd, případně jiná plyšová hračka. Plyšák je sázka na jistotu. Chlupaté hračky z plyše jsou tak hebké, jemňoučké a přítulné! Darovat plyšáka je jako darovat kus sebe, kus svého srdce, své srdíčko, svou lásku. A pamatuj, že plyšový medvídek je mezi plyšáky králem.

Komu koupit plyšového medvídka?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • miminka
  • jako dárek pro milované osoby
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 93%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 149 do 2399 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 530 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Hračka za 2399 Kč

Velký medvěd béžový

Obrázek hračky Velký medvěd béžový
09. 09. 2020, aktualizovano 04. 10. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: