Kuchyňky pro panenky

Co jedí panenky? To, co si uvaří ve své kuchyňce! Vyber si tu nejlepší kuchyň pro svou panenku, přece ji nenecháš trpět hlady!

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Sporák nebo varná deska, skříňka na nádobí, skříňka na talíře, police na hrníčky, skříňka na potraviny, lednice, myčka na nádobí, trouba, nejlépe trouba s grilem, mikrovlnná trouba, kuchyňská deska s prkýnkem na krájení, nožem, mixérem a kuchyňským robotem. A vše další, co také patří do kuchyně, v provedení pro panenky.

Kuchyňku pro svou panenku si můžeš koupit v hračkářství nebo si ji můžeš také vyrobit vlastnoručně. Na jeden snadný návod se podívej tady.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • dívky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 319 do 909 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 460 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Nábytek kuchyňský dřez

Obrázek hračky Nábytek kuchyňský dřez

Dětské kuchyňky

Nejenom panenky mají své kychyňky. I samy děti si rády hrají na kuchaře a na vaření. A když se děti učí vařit, potřebují k tomu nádobí a nejlépe také vlastní dětskou kuchyň.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

15. 04. 2020, aktualizováno 07. 05. 2024
Štítky: