Malí pejsci Chi Chi Love pro malé sběratelky

Miniaturní figurky pejsků pro malé sběratele.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Moje malá dcera si ráda hraje s všemožnými titěrnými drobnými zvířátky, věcmi, postavičkami, figurkami apod. A ještě raději je sbírá. Oblíbila si i malé pejsky Chi Chi Love and Friends 2, které na trh přináší německá značka hraček Simba Toys.

Jedná se o malý sáček ve tvaru srdíčka, v němž dítě (hračku ocení spíše dívka, neboť každý pejsek má na sobě nějaký ten růžový, fialový či červený hadřík) nalezne 1 figurku pejska, 1 sběratelskou kartičku a seznam všech 32 pejsků, které může potenciální sběratelka nasbírat (nebo vyměnit s kamarádkami). Bonusem jsou 4 pejsci, kteří mají zlatý obojek.

Přínos této hračky vidím nejen v tom, že dítě může být mile překvapeno, jakého pejska v neprůhledném sáčku najde, ale také v tom, že se může naučit rozpoznávat rasy psů.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 309 do 1899 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 740 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

ChiChi Love Čivava štěňátko

Obrázek hračky ChiChi Love Čivava štěňátko

Hračka za 1899 Kč

Kuchyňka Chichi cats

Obrázek hračky Kuchyňka Chichi cats
13. 08. 2013, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: