Figurky Avengers

Ukázka figurek Avengers a dalších hraček s postavičkami a motivy z komiksu The Avengers.

Nezasvěcení to často neví a pletou to. Avengers není jedna postava. The Avengers je název celého týmu lidí nebo řekněme spíše bytostí: mocných tvorů s nadpřirozenými vlastnostmi, zkrátka superhrdinů. Proto je figurek Avengerů taková spousta.

V tomto článku si o Avengerech něco zajímavého povíme, ukážeme si figurky těch nejznámějších hrdinů i záporáků a pokud vám k hraní nebude stačit akční figurka Avengera nebo jiná hračka s motivem Avengers a chtěli byste se za některého z Avengerů rovnou přestrojit, můžete se podívat na několik avengerských kostýmů a masek.

AVENGERS

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Avengers odin (thor)

za 699 Kč na Hračky 4kids.cz
Král Asgard Odin je ztvárněný jako detailně zpracovaná figurka, vyrobená podle filmové předlohy. Přednosti: figurka je vyrobená se 14 ohebnými body je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Obsah balení: 15 cm figurka, příslušenství  Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška: 15 cm
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

Avengers mech strike figurka deluxe captain america

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Captain America je akční figurkou hrdiny, tentokrát s odnímatelným Mech Strike brněním. Zajisté potěší všechny fanoušky Marvelovak. Skladba a funkčnost: figurka lze vložit do odnímatelného brnění kloubové paže umožňují zaujímat různé bojové pózy se dvousečnou čepelovou zbraní se dá otáčet Kupte dětem figurku Avavengers! Vhodné pro děti od 4 let Výška figurky: 18 cm
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

Goo Jit Zu figurka Marvel Hero Iron Man 12 cm

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Iron Man je jedním z hrdinů, vyrobených podle animovaného seriálu Heroes of Goo Jit Zu, kde vystupují hrdinové jako chytří, odolní a zároveň drsní. Fanoušci mohou vytvořit celou sbírku těchto postav. Funkčnost: speciální náplň a specifická textura dá se natáhnout až do třínásobné velikosti, poté se figurka vrací do původního stavu Kupte dětem figurku hrdiny Goo Jit Zu! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Avengers capitan america

za 179 Kč na Hračky 4kids.cz
Capitan America se svým typickým štítem, je jednou z figurek značky Comansi. Tato značka nabízí možnost, vytvořit si sbírku figurek hlavních představitelů animovaných filmů. Jednotlivé postavičky příhodně doplní stávající sbírku nebo se mohou stát milou pozorností pro kamaráda či kamarádku. Vyberte dětem figurku oblíbeného hrdiny značky Comansi! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry balení: 6,5 x 6 x 8,5 cm
Výrobce (značka): Comansi
Do obchodu

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 179 do 699 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 540 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Avengers capitan america

Obrázek hračky Avengers capitan america

Hračka za 699 Kč

Avengers odin (thor)

Obrázek hračky Avengers odin (thor)

Kdy a jak Avengers vznikli?

Superhdrinové z týmu The Avengers spatřili světlo světa coby komiksoví hrdinové. První příběh The Avengers #1 se na prodejních pultech objevil v Americe v roce 1963. Původními autory komiksu byli Stan Lee a Jack Kirby. Ti vytvořili koncept komiksu Avengers a sepsali celou první sérii, která čítala přes 400 sešitů a vycházela ve vydavatelství Marvel Comics mezi léty 1963 až 1996. Na práci těchto autorů později navázala celá řada dalších komiksových tvůrců, scénáristů a kreslířů. Do dnešních dnů vyšlo v Marvelu asi osm komiksových sérií, řada speciálních čísel a knížek. Vedle toho bylo natočeno několik filmů s postavičkami z Avegers, vznikly kreslené seriály pro děti, počítačové hry, hračky nebo i reklamní předměty. Při pohledu na Avengers nelze přehlédnout velkou inspiraci spolkem hrdinů s názvem Justice League, který vzešel z konkurenčního vydavatelství DC Comics. Sami tvůrci tuto inspiraci přiznávají, vlastně to byl tak trochu ukradený nápad. O těchto pozoruhodných okolnostech vzniku série Avengers se můžete podrobně dočíst v knížce Marvel: Co jste neměli vědět o komiksovém zázraku.

Kdo patří mezi Avengers?

Dokážete vyjmenovat všechny postavičky, které k Avengerům patří? Já rozhodně ne, protože se jich za ta léta, co komiks The Avengers vycházel, „urodilo“ strašlivě moc. Znáte tedy alespoň některé z nich? Určitě ano. Možná jen netušíte, že zrovna ta konkrétní postava také patří mezi Avengers.

Přiznám se, že já sám všechny ty hrdiny, kteří se mihli komiksem Avengers, vyjmenovat nedokážu. Z hlavy si vybavím jen některé. Snad si vzpomenu na ty původní, zakládající členy. Nejznámější hrdinové z Avengers jsou Iron man, Hulk, Kapitán Amerika, Wasp nebo Thor. Dále mi také naskočí třeba War Machine, Ant-Man čili Mravenčí muž, Sandman čili písečný muž nebo záporňák Venom. Ale těch postav existuje mnohem více. Proto jsem poprosil své děti, které v tom fantastickém světě superhrdinů doslova žijí, aby mi se sepsáním všech těch figur či charakterů z Avengers pomohli. Ať už půjde o zakládající nebo stále členy Avengers, ale také ty, kteří se ke skupině Avengers připojili třeba jen na chvíli, epizodně, nebo naopak představovali zlo, proti kterému Avegers bojovali. Vždyť Avengers jsou přeci všichni ti nejmocnější hrdinové a úžasné hrdinky, kteří se spojili proti společnému nepříteli. Osmiletá usedla ke klávesnici a čtyřletý odborník na superhrdiny a velký fanoušek Hulka se jal radit. A vznikl tento seznam. Pravděpodobně také není zdaleka kompletní, proto budu rád, když dopíšete do komentářů pod článek další jména hrdinů z Avengers, na které si vzpomenete, a postupně budu tento seznam aktualizovat.

Kladní hrdinové z Avengers

 • Iron man
 • Hulk
 • Capitan America
 • Black Widow (Černá vdova)
 • Hulk She (She-Hulk)
 • War Machine
 • Ant man (Ant-man)
 • Wasp
 • Thor
 • Justice
 • Firestar
 • Vision
 • Scarlet Witch
 • Wonder Man
 • Black panther
 • Groot a Mýval

Záporné postavy z Avengers

 • Dr. Octopus
 • Venom
 • Carnage
 • Electro
 • Sandman
 • Loki
 • Green gooblin
 • Hobgooblin
 • Lizard
 • Thanos

Kdo mezi Avengers nepatří?

Často se to plete, ale mezi Avengers někteří superhrdinové nepatří, i když se třeba po jejich boku někdy objevili. Jejich příběhy se mohly s Avengery protnout, ale nejsou opravdovými členy týmu Avengers. K častému omylu dochází hlavně v případě postav Spiderman, Batman a Superman.

Figurky Avengers

Komiksoví superhrdinové a postavičky z dětských filmů a seriálů dělají dětem radost nejen svými dobrodružnými příběhy, ale také coby hračky. V případě komiksové a filmové série The Avengers jsou nejoblíbenější akční figurky.

Různé postavičky Avengers slouží dětem v prvé řadě jako panáčci na hraní. Existují ale také filmové figurky ze sběratelské edice a různých limitovaných edic, které sběratelé zavírají do vitrínek – a nedovolí nikomu, natož dětem, na ně vůbec sahat. Při vší úctě ke sběratelům však musím upozornit, že hračky, se kterými si kluci a holky nehrají, v noci pláčou nebo tropí hlouposti. Takže pozor, aby Carnage, Venom nebo znuděný Kapitán Amerika či Hulk, který ze samého lelkování ve vitríně neví, do čeho píchnout, v noci nezpůsobili nějaký malér…

Podívejme se na nejoblíbenější figurky Avengers, po kterých děti nejčastěji touží, tj. ty, které se nejvíce prodávají. Nejde v pravém slova smyslu o recenze figurek Avengers, ale jen o krátké představení hlavních členů týmu Avengers s reálnými ukázkami figurek, které se dají koupit v různých eshopech na internetu nebo v kamenných hračkářstvích. Tento krátký přehled můžete brát i jako základní inspiraci a tipy na dárky pro děti, především pro kluky, ale i holky. Do výběru jsou zařazené klasické plastové nebo gumové figurky, které jsou určené na hraní. Nejefektněji vypadají velké figurky, cca 30centimetrové, ty děti vždycky zaručeně ohromí, poněvadž vyvolávají tzv. wow efekt. Ale prcci si stejně tak rádi hrají i s malými figurkami, pro něž se navíc snáze dá postavit například městečko z dřevěných kostiček apod., takže si s nimi dítě většinou vydrží hrát déle (a o to nám rodičům přeci jde, no ne?!).

Figurka Iron man

Úspěšný, inteligentní a krásný muž, který se jmenuje Tony Stark, plus technologicky vyspělý super oblek, to je ve zkratce Iron Man. Iron Man je tedy docela obyčejný člověk, který díky kovové masce či obleku, má nadlidské schopnosti. Např. umí létat, protože má na botách trysky, a z dlaní vystřeluje smrtonosné paprsky. Zajímavostí je, že Ironmanův oblek měl v prvních dílech komiksu jinou barvu, např. šedou nebo žlutou (zlatou) a až později se barva jeho obleku ustálila na tradiční červenožluté.

IRON MAN

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Goo Jit Zu figurka Marvel Hero Iron Man 12 cm

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Iron Man je jedním z hrdinů, vyrobených podle animovaného seriálu Heroes of Goo Jit Zu, kde vystupují hrdinové jako chytří, odolní a zároveň drsní. Fanoušci mohou vytvořit celou sbírku těchto postav. Funkčnost: speciální náplň a specifická textura dá se natáhnout až do třínásobné velikosti, poté se figurka vrací do původního stavu Kupte dětem figurku hrdiny Goo Jit Zu! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Avengers figurka bend and flex 15 cm marvels mysterio

za 299 Kč na Hračky 4kids.cz
Marvels Mysterio je další z postav vyrobených podle animovaného filmu. Figurka je výborná skrze svoji flexibilitu, dá se nastavit do různých poloh. Děti si s ní tak mohou snadno přehrát akční situace. První vlna nabízí figurky Captain America, Hulk, Black Panther a Iron Man. Druhá vlna nabízí figurky Captain Marvel a Thanos. Vyberte dětem jejich oblíbené Marvelovské figurky! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška: 15 cm Rozměr balení: 16,5 x 22,8 x 5 cm
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

Postavička Hulk

Obrovská hrouda zelených svalů, to je Hulk. Dobrák s ukrutnou silou. Hulk své schopnosti nemá díky nějakému převleku, ale získal je genetickou mutací. Hulk byl takto stvořen, je to vlastně monstrum a s nadsázkou by se dalo říci, že Hulk je „blízký příbuzný našeho Golema“.

HULK

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Goo Jit Zu figurka Marvel Supagoo Hulk 20 cm

za 989 Kč na Hračky 4kids.cz
Hulk je jedním z hrdinů, vyrobených podle animovaného seriálu Heroes of Goo Jit Zu, kde vystupují hrdinové jako chytří, odolní a zároveň drsní. Fanoušci mohou získat až 7 hrdinů s vodním útokem Goo Jit Zu. Funkčnost: figurka se dá natáhnout až do třínásobné velikosti poté se figurka vrací do původního stavu Kupte dětem figurku hrdiny Goo Jit Zu! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Avengers figurka bend and flex 15 cm marvels mysterio

za 299 Kč na Hračky 4kids.cz
Marvels Mysterio je další z postav vyrobených podle animovaného filmu. Figurka je výborná skrze svoji flexibilitu, dá se nastavit do různých poloh. Děti si s ní tak mohou snadno přehrát akční situace. První vlna nabízí figurky Captain America, Hulk, Black Panther a Iron Man. Druhá vlna nabízí figurky Captain Marvel a Thanos. Vyberte dětem jejich oblíbené Marvelovské figurky! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška: 15 cm Rozměr balení: 16,5 x 22,8 x 5 cm
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

Figurka Kapitán Amerika

Kapitán Amerika se v anglickém originále jmenuje Captain America. A i když Kapitán Amerika nepatří mezi zakládající členy týmu Avengers, přidal se k němu velmi záhy, už ve čtvrtém pokračování. Typickým vybavením Kapitána Ameriky je ochranný štít v barvách vlajky USA.

CAPTAIN AMERICA

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Avengers captain america (2008)

za 789 Kč na Hračky 4kids.cz
Captain America je jednou z bojovných postav filmu Avengers Endgame. Další stejně velké figurky této řady si můžete vybrat z naší nabídky. Tyto figurky jsou dodávány s kompatibilními doplňky a jsou plně pohyblivé. Děti si tak mohou vytvořit sbírku hrdinů ze skupiny Marvel Infinity Saga. Kupte dětem některé z filmových hrdinů! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška: 17 cm
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

Avengers mech strike figurka deluxe captain america

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Captain America je akční figurkou hrdiny, tentokrát s odnímatelným Mech Strike brněním. Zajisté potěší všechny fanoušky Marvelovak. Skladba a funkčnost: figurka lze vložit do odnímatelného brnění kloubové paže umožňují zaujímat různé bojové pózy se dvousečnou čepelovou zbraní se dá otáčet Kupte dětem figurku Avavengers! Vhodné pro děti od 4 let Výška figurky: 18 cm
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

Avengers titan hero figurka captain america

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Captain America ve sběratelském provedení z Titan Hero Series, vyrobený v designu inspirovaném filmem. Skladba a funkčnost: figurka má pět bodů artikulace pohyblivé části těla umožňují nastavení do různých akčních pozic Kupte dětem figurku Avavengers! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška 30 cm
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

WOW! Pods Marvel Captain America

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Captain America je jednou ze sběratelských postaviček Wow Pods, které si mohou děti sestavovat do různých vzorů. Hrany 3D hexagon bloků na sebe hladce navazují. Holky a kluci tak mohou sestavit nejen různé vzory, ale celé stěny. Po aktivaci infra senzoru, se sepnou světélka uvnitř rámu bloku a osvítí hrdinu s jeho specifickým výrazem. Jeden blok s daným hrdinou nebo také sbírka sběratelských postaviček Wow pods, jsou základem pro odhalení rozšířené reality. Po naskenování hrdiny a propojení telefonem či tabletem se oživí jeho jedinečný charakter. Funkčnost: spínání světla přiblížením ruky možnost mechanického vypnutí a zapnutí ve tmě má fosforující efekty Kupte dětem super postavičky Wow Pods! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3 x AAA 1,5V (jsou součástí balení) Rozměr balení: 15,5 x 13,5 x 6,5 cm
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Avengers figurka bend and flex 15 cm marvels mysterio

za 299 Kč na Hračky 4kids.cz
Marvels Mysterio je další z postav vyrobených podle animovaného filmu. Figurka je výborná skrze svoji flexibilitu, dá se nastavit do různých poloh. Děti si s ní tak mohou snadno přehrát akční situace. První vlna nabízí figurky Captain America, Hulk, Black Panther a Iron Man. Druhá vlna nabízí figurky Captain Marvel a Thanos. Vyberte dětem jejich oblíbené Marvelovské figurky! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška: 15 cm Rozměr balení: 16,5 x 22,8 x 5 cm
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

Postavička Černá vdova

Black Widow čili Černá vdova, oblíbená postavička hlavně u dívek. Spolu s figurkou Wasp. Poznávacími znameními Černé vdovy jsou černý oblek a žluté pistolky na zápěstích.

BLACK WIDOW

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

WOW! Pods Marvel Black Widow

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Black Widow je jednou ze sběratelských postaviček Wow Pods, které si mohou děti sestavovat do různých vzorů. Hrany 3D hexagon bloků na sebe hladce navazují. Holky a kluci tak mohou sestavit nejen různé vzory, ale celé stěny. Po aktivaci infra senzoru, se sepnou světélka uvnitř rámu bloku a osvítí hrdinu s jeho specifickým výrazem. Jeden blok s daným hrdinou nebo také sbírka sběratelských postaviček Wow pods, jsou základem pro odhalení rozšířené reality. Po naskenování hrdiny a propojení telefonem či tabletem se oživí jeho jedinečný charakter. Funkčnost: spínání světla přiblížením ruky možnost mechanického vypnutí a zapnutí ve tmě má fosforující efekty Kupte dětem super postavičky Wow Pods! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3 x AAA 1,5V (jsou součástí balení) Rozměr balení: 15,5 x 13,5 x 6,5 cm
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Thor je bájný hrdina, jehož předobraz pochází ze severské mytologie. Thor je bůh. Thorova síla spočívá hlavně v jeho kladivu. Thorovo kladivo uzvedne jedině Thor.

Figurka Thor

THOR

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Avengers odin (thor)

za 699 Kč na Hračky 4kids.cz
Král Asgard Odin je ztvárněný jako detailně zpracovaná figurka, vyrobená podle filmové předlohy. Přednosti: figurka je vyrobená se 14 ohebnými body je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Obsah balení: 15 cm figurka, příslušenství  Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška: 15 cm
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

WOW! Pods Marvel Thor

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Thor je jednou ze sběratelských postaviček Wow Pods, které si mohou děti sestavovat do různých vzorů. Hrany 3D hexagon bloků na sebe hladce navazují. Holky a kluci tak mohou sestavit nejen různé vzory, ale celé stěny. Po aktivaci infra senzoru, se sepnou světélka uvnitř rámu bloku a osvítí hrdinu s jeho specifickým výrazem. Jeden blok s daným hrdinou nebo také sbírka sběratelských postaviček Wow pods, jsou základem pro odhalení rozšířené reality. Po naskenování hrdiny a propojení telefonem či tabletem se oživí jeho jedinečný charakter. Funkčnost: spínání světla přiblížením ruky možnost mechanického vypnutí a zapnutí ve tmě má fosforující efekty Kupte dětem super postavičky Wow Pods! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3 x AAA 1,5V (jsou součástí balení) Rozměr balení: 15,5 x 13,5 x 6,5 cm
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Avengers thor

za 179 Kč na Hračky 4kids.cz
Thor je jednou z figurek značky Comansi. Tato značka nabízí možnost, vytvořit si sbírku figurek hlavních představitelů animovaných filmů. Jednotlivé postavičky příhodně doplní stávající sbírku nebo se mohou stát milou pozorností pro kamaráda či kamarádku. Obsah balení: figurka, podstavec, karta Vyberte dětem figurky Comansi z oblíbených filmů! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 10 cm
Výrobce (značka): Comansi
Do obchodu

Kdo vyrábí figury Avengers?

Mezi výrobci figurek Avengers najdeme několik známých jmen z hračkářského průmyslu, např. značky jako Comansi, Hasbro nebo Ostatní.

Stavebnice a figurky Lego Avengers

Lego vydalo několik stavebnic s lego figurkami Avengers a dalšími superhrdiny. Vedle toho existují také stavebnice Lego ze sběratelské edice BRICKHEADZ!, kde si můžete postavit mimo jiné postavy z příběhů o Avengerech. Stavebnice s motivy Avengers se vyrábějí také ve verzi pro nejmenší děti, tedy jako Lego Duplo.

LEGO AVENGERS

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Super heroes 76218 sanctum sanctorum

za 4699 Kč na Hračky 4kids.cz
Dům Doktora Strangea Sanctum Sanctorum , \"oslavu Mistra mýtických umění\", si dospělí fanoušci mohou sestavit z 2708 dílků. Stavěním této repliky si mohou oživit klasické scény z filmů Avengers: Infinity War a Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství od studia Marvel. K dispozic ibudou mít v přízemí mnoho povědomých prvků, ve střední části knihovnu a v horním patře mýtické sbírky. Přednosti: stavění podporuje zručnost a trpělivost rozvíjí jemnou motoriku a představivost Obsah balení: celkem 2708 dílků 9 ikonických minifigurek - Doctor Strange, Wong, Iron Man Spider-Man, Ebony Maw, Mistr Mordo, Mistr Mordo Zlověstný Strange, Mrtvý Strange a Scarlet Witch autentické doplňky, několik přizpůsobitelných prvků Vyberte si kvalitní stavebnici LEGO® Super Heroes! Vhodné pro stavitele od 18 let Materiál: plast Počet dílků: 2708
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Marvel avengers 76193 loď strážců

za 3199 Kč na Hračky 4kids.cz
Loď Strážců si mohou děti sestavit z 1901 dílků. Poté si mohou přehrát dobrodružný příběh napínavého souboje zúčastněných bojovníků. Zajisté potěší fanoušky filmů Strážci galaxie a Marvel Avengers. Obsah balení: celkem 1901 dílků minifigurky Star-Lorda, Groota, Rocketa, Mantis Thora a válečníka Chitauri, zbraně, doplňky otočný podstavec pro model Kupte chlapcům stavebnici LEGO Marvel ! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: plast Počet dílků: 1901 Rozměr lodě: 25 x 36 x 59 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Marvel avengers 76192 avengers: endgame – poslední bitva

za 1899 Kč na Hračky 4kids.cz
Základnu pro ikonockou poslední bitvu , jedné z akčních scén z filmu od Marvelu, si mohou děti sestavit z 527 dílků. Poté si mohou přehrát tuto scénu se superhrdinovy, parádními funkcemi a skvělými doplňky. Zúčastnění mohou prozkoumat společenskou místnost, vězeňskou celu a parádní vůz, který ukrývá stroj času. Obsah balení: celkem 527 dílků minifigurky Thora, Captaina Americy, Black Panthera Iron Mana, Scarlet Witch a válečníka Centauri figurka Thanose a mikrofigurka Ant-Mana obrovský kanón, který se otáčí, nahýbá a střílí velký šíp s gumovou špičkou otočný radar na střeše základny občerstvení pro hrdiny, stojan se zbraněmi Thanosův oboustranný meč přestavitelný na 2 jednoruční meče Kupte chlapcům stavebnici LEGO Marvel ! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Počet dílků: 527 Rozměr modelu: 16 x 37 x 12 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Marvel avengers 76191 rukavice nekonečna

za 1599 Kč na Hračky 4kids.cz
Rukavici nekonečna si mohou stavitelé sestavit z 590 dílků. Po sestavení si mohou vystavit jednu z nejznámějších a nejmocnějších zbraní komiksového světa ve své sbírce. Zajisté potěší fanoušky filmů Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame studia Marvel. Obsah balení: celkem 590 dílků barevné Kameny nekonečna robustní podstavec se štítkem srozumitelné pokyny Kupte chlapcům stavebnici LEGO Marvel ! Vhodné pro děti od 18 let Materiál: plast Počet dílků: 590 Rozměr modelu: 31 x 13 x 11 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Marvel avengers 76190 iron man: běsnění iron mongera

za 889 Kč na Hračky 4kids.cz
Běsněnícího Iron Mongera , s pohyblivými končetinami a funkčními tlumiči, si mohou děti sestavit z 479 dílků. Poté si mohou přehrát dobrodružný příběh napínavého souboje zúčastněných bojovníků, kdy usadí minifigurku Obadiaha Stanea do robota Iron Monger a zahájí boj proti Iron Manovi a Pepper Pottsové. Zajisté potěší fanoušky filmů Marvel Avengers. Obsah balení: celkem 479 dílků minifigurky Iron Mana, Obadiaha Stanea a Pepper Potsové robot má šestiranný vystřelovač na pravé ruce, tříranný vystřelovač na levé ruce hruď s reaktorem, který svítí ve tmě Kupte chlapcům stavebnici LEGO Marvel ! Vhodné pro děti od 9 let Materiál: plast Počet dílků: 479 Výška robota: 18 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Marvel avengers 76186 black panther a dračí letoun

za 439 Kč na Hračky 4kids.cz
Dračí letoun Black Panthera si mohou děti sestavit z 202 dílků. Poté si mohou přehrát dobrodružný příběh napínavého souboje zúčastněných bojovníků. Zajisté potěší fanoušky filmů Strážci galaxie a Marvel Avengers. V boji mohou využít 4 pohyblivá křídla letounu s možností míření dopředu, dozadu, nahoru nebo dolů. Obsah balení: celkem 202 dílků minifigurka Black Panthera, jeho sestru Shuri zlý válečník Chitauri vyzbrojeného puškou dračí letoun je vybaven dvěma vystřelovači Kupte chlapcům stavebnici LEGO Marvel ! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Počet dílků: 202 Rozměr letounu: 4 x 22 x 28 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Marvel avengers 76189 captain america vs. hydra

za 219 Kč na Hračky 4kids.cz
Výkonnou motorku Captaina Americy si mohou děti sestavit z 49 dílků. Poté si mohou přehrát dobrodružný příběh napínavého souboje zúčastněných bojovníků, kdy se Captain America vydá do boje proti zlému agentovi organizace Hydra. Zajisté potěší fanoušky filmu Marvel Avengers Age of Ultron. Obsah balení: celkem 49 dílků jednoduchý obrázkový návod začátečnická kostka, která pomůže zahájit snadno stavění minifigurky Captaina Americy a agenta organizace Hydra sestavitelná motorka a vystřelovač disků s odnímatelnou puškou Kupte chlapcům stavebnici LEGO Marvel ! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Počet dílků: 49 Rozměr motorky: 4 x 11 x 4 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Kostýmy a masky Avengers

Snem každého kluka je být super hrdinou, třeba Avengerem. Každý by jim někdy chtěl být. A když už by to nešlo stát se jim napořád, což takhle se v něj proměnit alespoň na chvíli. Třeba na karnevalu ve školce nebo ve škole. Na dětské party. A nebo při každodenních hrách s kamarády. Obléknout kostým, nasadit masku, vzít do ruky štít nebo kladivo, a stát se jedním ze superhrdinů ze skupiny The Avengers.

Různě na internetu, v hračkářstvích a v obchodech se zábavnými předměty se dá pořídit řada kostýmů s motivy Avengers. Pokud chcete svým dětem dopřát ten nejlepší převlek, který se dá koupit, to znamená kvalitní, propracovaný, komplexní, ale také pohodlný kostým, co splňuje směrnice EU (mají na to razítko), aby jej děti mohly bez obav o zdraví (vyrážka atd.) nosit, pravděpodobně narazíte na kostýmy značky Rubie's. Tento světový výrobce z USA nabízí řadu licencovaných kostýmů různých hrdinů a protagonistů z mnoha oblíbených filmů, komiksů a seriálů pro děti. V jeho portfóliu nechybí ani licencované kostýmy postaviček Avengers. Na kostýmy Hulka, Ironmana, Kapitána Ameriky, Thora a dalších se podívejte do boxíku níže.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější kostým avengers se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Kostýmy od Rubie's jsou krásné a propracované do posledního detailu. Pokud ale váháte a nejste si jistí, jestli kostým některého Avengera pro svého kluka (nebo holku) koupit, přeci jen to něco stojí, můžete se uvedenými obrázky dětských kostýmů přinejmenším inspirovat a nějaký vlastnoručně spolu s dítětem vyrobit. Možná váš rukodělný výrobek nebude vypadat úplně profesionálně a dokonale, ale o to větší radost budete mít z toho, že jste kostým Avengers zvládli ušít svépomocí. Navíc i při samotné výrobě masky můžete zažít spousty legrace, hlavně když do výrobního procesu zapojíte i svého prcka. Dítě v masce na karnevalu nakonec bude zářit stejně, ať už má na sobě kostým originální, nebo podomácku ušitý. A to mi věřte, mluvím z vlastní zkušenosti. Takže pokud máte čas a najdete v sobě trochu toho umu, směle do toho.

Ostatní hračky s motivy Avengers

Hraček a různých sběratelských předmětů s motivy hrdinů ze skupiny Avengers existují tisíce. Namátkou jsem vybral tyto oblíbené věci:

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Avengers sekera stormbreaker

za 2999 Kč na Hračky 4kids.cz
Thorova sekera je patřičným nářadím pro zlepšení bojových schopností v akční situaci, kterou mohou kluci přehrát dle inspirace filmem Avengers : Infinity War. S replikou sekery Stormbreaker se bojovníci snadno přenesou do souboje s Thanosem. Prémiová sekera je vyrobena v rámci výročí 80 let Super Heroes. Funkčnost: zvuky bouřky a hromů se aktivují tlačítkem na rukojeti Kupte chlapcům Thorovu sekeru! Vhodné pro děti od 18 let Materiál: plast Délka sekyry: cca 110 cm Hlava sekery: cca 53 cm Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

Avengers štít captain america

za 2769 Kč na Hračky 4kids.cz
Štít Captain America je patřičným nářadím pro zlepšení bojových schopností v akční situaci, kterou mohou kluci přehrát dle inspirace filmem Avengers : Infinity War. S replikou štítu se bojovníci snadno přenesou do souboje boje dobra se zlem. Prémiový štít je vyroben v rámci výročí 80 let Super Heroes , je navržený podle symbolu ochranné známky First Avenger. Funkčnost: štít má 2 nastavitelná ramínka Kupte chlapcům štít Captain America! Vhodné pro děti od 18 let Materiál: plast Průměr štítu: cca 61 cm Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

Autodráha go 62192 avengers

za 1099 Kč na Hračky 4kids.cz
Autodráha Carrera GO Avengers, včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:43 a je určená pro nejmenší děti. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo, Avengers nebo Paw Patro. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktní kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: 1x auto Captain America 1x auto Iron Man rovinky, zatáčky, napájecí díl 2 ovladače rychlosti, podpěry, mantinely, návod Závoďte s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast, kov, magnet Délka trati: 2,4 m Měřítko dráhy: 1:43 Měřítko aut: 1:43 Rozměry po sestavení: 95 x 47 cm Rozměry balení: 50 x 30 x 7 cm Baterie (4x D nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Carrera
Do obchodu

Marvel iron man

za 559 Kč na Hračky 4kids.cz
Postava Iron Man z kolekce Marvel Avengers je jedním z precizně vyrobených 3D modelů vyřezaných pomocí laseru. Stavitelé si ho mohou sestavit z destiček Metal Earth, bez použití lepidla. Stavění zvyšuje fyzikálně mechanické vnímání a působí na zlepšení frustrační tolerance dětí. Přednosti: rozvíjí trpělivost a soustředění trénuje koordinaci očí a rukou Obsah balení: 2 desky, návod Kupte dětem perfektní kovový model Metal Earth! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: kov Rozměr balení: 12 x 17 cm
Výrobce (značka): Metal Earth
Do obchodu

Marvel war machine

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
War Machine z kolekce Marvel Avengers , je jedním z precizně vyrobených 3D modelů vyřezaných pomocí laseru. Stavitelé si ho mohou sestavit z destiček Metal Earth, bez použití lepidla. Stavění zvyšuje fyzikálně mechanické vnímání a působí na zlepšení frustrační tolerance dětí. Přednosti: rozvíjí trpělivost a soustředění trénuje koordinaci očí a rukou Obsah balení: 2 desky, návod Kupte dětem perfektní kovový model Metal Earth! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: kov Rozměr balení: 12 x 17 cm
Výrobce (značka): Metal Earth
Do obchodu

Marvel thorovo kladivo

za 359 Kč na Hračky 4kids.cz
Thorovo kladivo z kolekce Marvel Avengers , je jedním z precizně vyrobených 3D modelů vyřezaných pomocí laseru. Stavitelé si ho mohou sestavit z destiček Metal Earth, bez použití lepidla. Stavění zvyšuje fyzikálně mechanické vnímání a působí na zlepšení frustrační tolerance dětí. Přednosti: rozvíjí trpělivost a soustředění trénuje koordinaci očí a rukou Obsah balení: 2 desky, návod Kupte dětem perfektní kovový model Metal Earth! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: kov Rozměr balení: 12 x 17 cm  
Výrobce (značka): Metal Earth
Do obchodu

Marvel captain america shield

za 349 Kč na Hračky 4kids.cz
Štít Kapitána Ameriky z kolekce Marvel Avengers je jedním z precizně vyrobených 3D modelů vyřezaných pomocí laseru. Stavitelé si ho mohou sestavit z destiček Metal Earth, bez použití lepidla. Stavění zvyšuje fyzikálně mechanické vnímání a působí na zlepšení frustrační tolerance dětí. Přednosti: rozvíjí trpělivost a soustředění trénuje koordinaci očí a rukou Obsah balení: 2 desky, návod Kupte dětem perfektní kovový model Metal Earth! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: kov Rozměr balení: 12 x 17 cm
Výrobce (značka): Metal Earth
Do obchodu
26. 02. 2019, aktualizovano 15. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: