Gáraže pro autíčka

Jak vybrat garáž na autíčka? Tento průvodce vám s výběrem garáže pro autíčka pomůže.

Klučičí dětský pokoj. Znáte to: spousta autíček se válí všude možně po zemi – což se zpravidla mamince tuze nelíbí (tátovi se to začne nelíbit až v momentě, když na nějaké to titěrné autíčko s neuvěřitelně ostrými hranami šlápne). Zkrátka potřebujete všechny ty klukovy bouráky a závoďáky někam zaparkovat. Ale autíčka nemají své stálé parkovací místo. A tak se rozhodnete koupit klukovi nebo dětem garáž pro autíčka – jednak, aby autíčka měla kde nocovat čili parkovat, ale také samozřejmě a hlavně na hraní.

Průvodce výběrem garáže pro autíčka

Náš průvodce výběrem garáže pro autíčka se vám v deseti bodech pokusí poradit, na co byste se před koupí dětské garáže měli zaměřit, co zvážit a co se v současné době v hračkářstvích a eshopech s hračkami v tomto sortimentu vůbec prodává, o co je zájem a co je trendy. Pojďme na to.

Na co při koupí garáže pro autíčka myslet:
1. Věk dítěte, pro jak starého kluka vybíráme garáž?
Pro nejmenší chlapce od jednoho roku jsou vhodné garáže a autíčka Tut tut, pro kluky od tří let je nelepší volbou dětská garáž ze série Wader Kid cars a pro ty ještě starší děti je tady Hot Wheels
2. Velikost autíček, pro jak veliká autíčka pořídit garáž? Pro angličáky, nebo větší auta?
Velikost autíček do značné míry souvisí s prvním bodem, čili věkem dítěte. Menší děti potřebuji k hraní větší a robustnější autíčka, která se dají dobře uchopit a která bez újmy přežijí i velmi hrubé zacházení. Čím je kluk starší, tím více se dívá po detailním zpracování modelů aut, což s sebou nese ale i riziko křehčích dílů. Tedy taková autíčka v žádném případě nejsou vhodná do prozatím „neohrabaných“ ručiček malého dítěte.
3. Velikost garáže, jak velikou garáž na autíčka koupit?
Jen garáž, nebo několikapatrovou garáž? Kolik má mít garáž nebo lépe řečeno parkovací dům podlaží? Větší garáž si vyžaduje více místa. A to nejen, když si s garáží kluk hraje a garáž je postavená uprostřed dětského pokoje. Ale v obdobích, kdy kluka auta moc bavit nebudou a garáž bude odpočívat složená v krabici (krabicích) někde na skříni.
4. Garáž s dráhou, nebo bez dráhy, pořídit samostatnou garáž, nebo garáž se sjezdem, rampou a silnicí.
Garáž se sjezdy je zpravidla o něco náročnější na sestavení a zabírá více místa. Na druhé straně různé rampy, sjížděcí plošiny, dráhy s ohraničením a silnice pro autíčka jsou zárukou velké a dlouho nekončící zábavy. Kluci sjíždění autíček prostě milují a dokáží autíčka pouštět z vrchních pater garáže po dráze dolů dlouhé hodiny.
5. Pouze garáž nebo i autoservis, myčku atd.? Garáž, nebo celý herní set pro autíčka?
Chcete klasickou samostatnou garáž nebo rovnou celý parkovací dům s rampou, se sjezdy, výtahem a dalšími herními prvky jako jsou automyčka, autoservis, čerpací stanice…? Čili vybíráte pouze garáž nebo celé auto městečko s veškerým příslušenstvím? Nejčastěji rodiče kupují něco mezi těmito dvěma póly: třeba patrovou garáž se sjezdem, ke které se v budoucnu dají dokoupit další sjezdy a budovy.
6. Z jakého materiálu, plastovou, kovovou nebo dřevěnou garáž pro autíčka?
V obchodech nejčastěji narazíte na garáž pro autíčka z plastu. Aby ne, vždyť plast je nejběžnější materiál, z kterého se vyrábějí hračky. Poměrně velké zastoupení mají ale také dřevěné garáže pro autíčka. Dřevěné hračky včetně těchto garáží bývají často určené pro menší (či nejmenší) děti. Dřevo je pevnější než plast, ale většinou neumožňuje tak velkou variabilitu sestavení jako např. plastové dráhy na autíčka. Třetím materiálem, ze kterého se vyrábějí dětské garáže, je kov, respektive plech. Plechové garáže na autíčka se ale už vyskytují spíše jen jako rarita, pozůstatek z doby, která předcházela době plastové.
7. Licencovaná hračka, koupit garáž s motivy oblíbených postaviček?
Na trhu existuje mnoho licencovaných hraček. Garáže pro autíčka nejsou výjimkou. Pokud váš klučina zbožňuje postavičky z kreslených pohádek jako jsou např. Tlapková patrola (Paw Patrol) nebo Auta (The cars), můžete mu koupit garáž s motivy těchto postaviček. Cena bývá u takových hraček většinou o něco vyšší, ostatně jak už to tak bývá u veškerého značkového zboží.
8. Garáž pro autíčka z kartonu, co zkusit vyrobit garáž svépomocí z krabice od bot.
Na jedné straně stojí značkové garáže s licencovanými motivy, na opačném konci pak vlastnoručně vyrobené garáže z kartonu a různých krabic. Podrobný návod, jak vyrobit garáž pro autíčka z kartonu, zde nerozepíšu, ale v podstatě jde o to, jak staré papírové krabice s výřezy na autíčka k sobě složit, aby vše dobře drželo pohromadě a nerozpadlo se to při prvním trochu rychlejším příjezdu autíčka. Z vlastní zkušenosti vím, že po světě chodí mnoho šikovných tatínků a zručných maminek, kteří takovou garáž dokáží z různých nepotřebných zbytků, co se kde nejdou, vyrobit. Někdy je takové dílko zdařilejší, jindy méně, ale na čem jediném záleží je to, jak moc se garáž líbí dítěti, jak mu poslouží a jak si s takovou garáží dokáže vyhrát. Další velkou výhodou je, že do výroby garáže se může zapojit i samotné dítě. Ovšem je potřeba myslet na to, že pokud vyrobíte garáž z papíru či kartonu, dříve či později při aktivní hře 100procentně podlehne zkáze a rozpadne se.
9. Novou, nebo dětskou garáž z bazaru?
Vzhledem k vyšší pořizovací ceně některých patrových garážových setů není od věci popřemýšlet, zda se nepoohlédnout po nějaké té levnější garáži na autíčka někde v bazaru. Jednou každé dítě každé hračce odroste, a tak je bazar dobrým místem, kam nepoškozenou zánovní garáž pro autíčka „odložit“, aby doma nepřekážela a nějakému jinému klukovi ještě udělala radost. A to je příležitost pro ty, kteří si chtějí pořídit drahou hračku za příznivou cenu.
10. Test, recenze a reálná zkušenost.
Zkušenosti dětí a jejich rodičů jsou většinou více vypovídající než internetové rádoby recenze a „nezávislé“ testy. Pokud máte koho, ptejte se ve svém okolí, s jakou garáží na autíčka mají zkušenost a zda by ji doporučili. Recenze v obchodech jsou bohužel často psané z pohledu toho, kdo zboží chce mermomocí prodat. Čtěte je obezřetně a zvažte, zda kladete stejné nároky na funkčnost a využití hračky jako recenzent. Vaše představy se mohou rozcházet. Není všechno zlato, co se třpytí. Když to zobecníme a zjednodušíme, kvalitní garáže pro autíčka můžete očekávat od kromě už výše zmíněných značek (Tut tut od Vtech, Wader, Hot Wheels od Mattel) např. od výrobce Majorette, Siku, Bburago nebo Klein Bosch.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější garáž pro autíčka se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Garáže Tut tut

Značka Vtech svou sérií autíček a příslušenství Tut tut cílí na nejmenší děti, tedy kluky od jednoho roku. Plastová garáž je součástí dráhy, rampy nebo okruhu. Největší zábavu malá dítka zažijí při popojíždění autíčky po dráze.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější garaz se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Garáže Wader Kid cars

Pro děti od tří let jsou určeny garážové dráhy Kid cars od značky Wader (Kid cars series, Kid cars sport a Kid cars 3D). Není to pouze garáž, ale celá ctavebnice garáže se silnicí a s mnoha dalšími prvky. Součástí jednotlivých sestav bývá kromě samotné garáže či parkovacího domu a dráhy pro autíčka také např. myčka, servisní středisko, autoservis, benzínová pumpa. Autíčka mohou sjíždět samy po dráze. Sestavy od Wader nabízejí dlouhé sjezdy pro autíčka, což přeloženo z řečí malých chlapců znamená hodně zábavy. Díky své multifunkčnosti a variabilitě patří tyto hračky od značky Wader mezi nejprodávanější a nejlepší garáže pro malé děti.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější garaz se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Garáže Hot wheels

Oblíbená značka a asi také nejznámější. To jsou autíčka, bláznivé sjezdy a garáže Hot Wheels. Nepřeberné množství různých sestav, velmi dlouhé dráhy, které se dají různě kombinovat a spojovat.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

City garáž s t-rexem

za 3199 Kč na Hračky 4kids.cz
Garáž T-Rex Hot Wheels je jednou z městských částí, které si mohou děti postupně doplňovat. Autíčka kompatibilní s dráhami Hot Wheels® mají k dispozici pro zaparkování místa ve více patrech. Kluci v nich mohou snadno zaparkovat angličáky v měřítku 1:64 a pak také sjíždět dolů a vyjíždět z garáže. Po naskenování vozidla připojeného na Hot Wheels id™ Race Portal se mohou kluci pustit do závodů a zkoušet uniknout T-Rexovi. Vyberte chlapcům další set Hot Wheels® City! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Rozměry: 76 x 16,5 x 61 cm
Výrobce (značka): Hot Wheels
Do obchodu

City mega garáž herní set

za 1899 Kč na Hračky 4kids.cz
Dvouproudá závodní dráha dává dětem možnost uspořádat nové závody z věže, a to po prudké dráze ve dvou pruzích. Po závodech je možné parkovat autíčka v garáži, kde se jich vejde až 35. Garáž se dá ovládat klikou, kluci ji mohou vyzkoušet hned s přiloženým autíčkem. Garáž s dráhou je kompatibilní s dalšími sety Hot Wheels™ City. Umožnětě chlapcům závody na nové prudké dráze! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast  
Výrobce (značka): Hot Wheels
Do obchodu

City vylepšená mega garáž hfh03

za 1889 Kč na Hračky 4kids.cz
Garáž Hot Wheels je další z částí, kterou si mohou děti doplnit městskou část. Autíčka kompatibilní s dráhami Hot Wheels® mají k dispozici pro zaparkování místa ve čtyřech patrech. Kluci mohou vyjet s angličáky výtahem, poté je snadno zaparkovat a pak také sjíždět dolů a vyjíždět z garáže. Další sety lze připojit pomocí přípojných bodů na spodní straně základny. V garáži lze zaparkovat až 60 aut. Funkčnost: spirálový výtah je ovladatelný klikou Obsah balení: čtyřpatrová garáž 1 autíčko Hot Wheels® v měřítku 1:64 čtyři spojovače k připojení oranžových dílů dráhy Vyberte chlapcům další set Hot Wheels® City! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Hot Wheels
Do obchodu

City motorizovaný set

za 1389 Kč na Hračky 4kids.cz
Motorizovaný set je dalším prvkem napojitelným na závodní dráhu Hot Wheels City. Může zpestřit dosavadní trať a kluci si mohou zkusit trénovat nové prvky s vozidly v měřítku 1:64. Díky optimalizovanému systému lze tento set připojit snadno na oranžodráhu. Skladba: měřič tlaku v pneumatikách urychlovač, otáčející se pneumatika, obchod v přízemí je garáž, možnost doplnit palivo, vyměnit olej Vyberte chlapcům další set Hot Wheels® City! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Baterie: ​​​​​​​4 x D (LR20) (nejsou součástí balení)  
Výrobce (značka): Hot Wheels
Do obchodu

Mattel city přenosná garáž

za 789 Kč na Hračky 4kids.cz
Garáž Hot Wheels je jednou z městských částí, které si mohou děti postupně doplňovat. Autíčka kompatibilní s dráhami Hot Wheels® mají k dispozici pro zaparkování místa ve třech patrech. Kluci mohou snadno zaparkovat angličáky a pak také sjíždět dolů a vyjíždět z garáže. Vyberte chlapcům další set Hot Wheels® City! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Rozměry balení: 36 x 41 x 8 cm
Výrobce (značka): Hot Wheels
Do obchodu

Herní set garáž

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Víceúrovňová garáž nabízí dětem zábavnou hru s autíčky. Konektory v rozích setu umožňují dětem připojit garáž k dalším sadám Matchbox™ Action Drivers™ a Hot Wheels™ City, prodávaných samostatně. Funkčnost: otevíravé brány, aktivní světla, zvuky Obsah balení: garáž, vozidlo Matchbox™ v měřítku 1:64 Kupte dětem garáž Matchbox™! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Matchbox
Do obchodu

City centrum města autoservis

za 419 Kč na Hračky 4kids.cz
Autoservis Hot Wheels™ City si mohou kluci spojit s dalšími nabízenými sadami v dalších samostatných produktecha a zapojit ho přímo do centra města. Autoservis je speciálně vyladěný pro opravu, seřízení a kontrolu autíček Hot Wheels. Funkčnost: auto lze naložit na výtah po zatažení páky lze zkontroloval podvozek Kupte chlapcům autoservis Hot Wheels! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Hot Wheels
Do obchodu

Patrová garáž

Žádné dítě netouží po obyčejné hračce. Chce super hračku. Žádný kluk si nepřeje obyčejné auto. Chce super bourák. A stejně tak je to s garáží. Proč chtít obyčejnou garáž, když jsou obchody plné obrovských super garáží. Patrová (dvou-, tří-, čtyř-, ale i pětipatrová) garáž je snem každého kluka.

Pokud tedy pod vlivem své ratolesti hledáte patrovou nebo dokonce několikapatrovou garáž na autíčka, podívejte se na tyto hračky. Součástí většiny patrových garáží a parkovacích domů je dráha pro autíčka, sjezd nebo rampa a výtah.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

City garáž s t-rexem

za 3199 Kč na Hračky 4kids.cz
Garáž T-Rex Hot Wheels je jednou z městských částí, které si mohou děti postupně doplňovat. Autíčka kompatibilní s dráhami Hot Wheels® mají k dispozici pro zaparkování místa ve více patrech. Kluci v nich mohou snadno zaparkovat angličáky v měřítku 1:64 a pak také sjíždět dolů a vyjíždět z garáže. Po naskenování vozidla připojeného na Hot Wheels id™ Race Portal se mohou kluci pustit do závodů a zkoušet uniknout T-Rexovi. Vyberte chlapcům další set Hot Wheels® City! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Rozměry: 76 x 16,5 x 61 cm
Výrobce (značka): Hot Wheels
Do obchodu

Garáž s autíčky

za 1999 Kč na Hračky 4kids.cz
Velká garáž s výtahem , nabízí řidičům 6 pater pro průjezd i parkování, a to z obou stran. Skladba: 6 patrová garáž, výtah plošina pro přistání vrtulníku parkoviště po obou stranách ve spodní části benzíka malý autoservis se zvedákem na přezutí gum Obsah balení: 10 plastových autíček díly pro sestavení garáže Kupte dětem velkou garáž s autíčky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr garáže: Š 89 x 46 x V 71 cm Rozměry balení: 85,5 x 58 x 14 cm
Výrobce (značka): Lamps
Do obchodu

Garáž s autíčky a heliportem

za 1899 Kč na Hračky 4kids.cz
Velká garáž s výtahem , nabízí řidičům 6 pater pro průjezd i parkování. Skladba: 6 patrová garáž, výtah plošina pro přistání vrtulníku ve spodní části benzíka malý autoservis se zvedákem na přezutí gum Obsah balení: 10 plastových autíček díly pro sestavení garáže Kupte dětem velkou garáž s autíčky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr garáže: Š 92 x 46 x V 71 cm Rozměry balení: 85,5 x 58 x 14 cm
Výrobce (značka): Lamps
Do obchodu

City vylepšená mega garáž hfh03

za 1889 Kč na Hračky 4kids.cz
Garáž Hot Wheels je další z částí, kterou si mohou děti doplnit městskou část. Autíčka kompatibilní s dráhami Hot Wheels® mají k dispozici pro zaparkování místa ve čtyřech patrech. Kluci mohou vyjet s angličáky výtahem, poté je snadno zaparkovat a pak také sjíždět dolů a vyjíždět z garáže. Další sety lze připojit pomocí přípojných bodů na spodní straně základny. V garáži lze zaparkovat až 60 aut. Funkčnost: spirálový výtah je ovladatelný klikou Obsah balení: čtyřpatrová garáž 1 autíčko Hot Wheels® v měřítku 1:64 čtyři spojovače k připojení oranžových dílů dráhy Vyberte chlapcům další set Hot Wheels® City! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Hot Wheels
Do obchodu

Bosch garáž helix

za 1689 Kč na Hračky 4kids.cz
Víceúrovňová garáž vyrobená v licenci Bosh nabízí dětem parádní zábavu. Je vybavená výtahem, otáčející auta do různých úrovní. Mezi patry je dvouproudové propojení, pro výjezd nahoru i dolů k parkovacím místům a zpět. Ovládání výtahu je mechanické. Skladba a funkčnost: světelné a zvukové efekty spínače pro změnu jízdy, rampy 4 čerpací místa, z toho dvě místa pro eletro auta Obsah balení: garáž, 2 auta Kupte dětem garáž Helix! Vhodné pro děti od 3 let Výška garáže: 57 cm Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Klein
Do obchodu

Garáž Bosh 5 podlaží

za 1589 Kč na Hračky 4kids.cz
Garáž o pěti podlažích v modrém provedení je zároveň závodní drahou pro dvě autíčka současně. Kluci si mohou užít jízdu z pátého poschodí a vyzkoušet, které z autíček bude nejrychlejší. Obsah balení: 2 auta, závodní dráha výtah, zábrany, vlajky Potěšte chlapce vysokou garáží! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr garáže: 55 x 85 cm Rozměr balení: 65,5 x 40 x 12 cm
Výrobce (značka): Klein
Do obchodu

World 55050118 garáž se 2 auty

za 1589 Kč na Hračky 4kids.cz
Set víceúrovňové garáže s vozidly, v limitované edici Siku World, čeká na kluky od 3 let. Kvalitní propracování modelu je zajištěno renomovaným německým výrobcem Siku. Přednosti: modely vyrobené z velmi kvalitních materiálů splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti Skladba a funkčnost: 3 patrová garáž se sjezdovými cestami a parkovacími očíslovanými místy výtah pro přesun autíčka na střechu garáže jízda dolů velmi rychlá, vozidlo jede z horního patra dolů do výstupní brány bez zastavení jednoduché a robustní konektory umožňují kdykoliv rychlou montáž a demontáž nová třída E značky Mercedes-Benz má oblé tvary kovového těla, široké pneumatiky, modrá barva mřížka chladiče se znakem Mercedes spojuje světlomety široké a otevíratelné dveře usnadňují vstup a výstup z auta kabriolet verze Lamborghini Murcielago supersport má ultra-široké pneumatiky sportovní ráfky, kovové tělo, světlomet přední a zadní plastový Obsah balení: 3 patrová garáž 5505 Mercedes Benz E350 CDI 1501 Lamborghini Murciélago Roadster 1318 Seznamte děti s precizními modely značky Siku! Vhodné pro děti od 3 let Rozměr: 8,5 x 3,6 x 2,5 cm Rozměr garáže: 44,4 x 70,6 x 50,4 cm Rozměr balení: 28 x 35,5 x 21 cm
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

Dřevěná garáž

Dřevěnou garáž pro autíčka nabízejí značky Woody, Viga nebo Plan Toys. Dřevěné dětské garáže nemívají sjezdy nebo jsou jen velmi krátké. Na druhé straně jsou snadnější na poskládání a často si s nimi mohou hrát i nejmenší děti od jednoho roku.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Plantoys Parkovací garáž

za 2989 Kč na Hračky 4kids.cz
Tříposchoďová garáž nabízí malým řidičům a řidičkám parkovací stání. Taky možnost pro přistávání vrtulníku. Přednosti: rozvíjí koordinaci a představivost trénuje jemnou motoriku Obsah balení: 3 patra s vyznačenými parkovacími místy pracovní výtahová věž, přistávací plocha pro vrtulník 2 autíčka a elektrická nabíjecí stanice Kupte dětem parkovací garáž! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, plast Rozměr balení: 38 x 56 x 9 cm
Výrobce (značka): Plan Toys
Do obchodu

Garáž le grand

za 2289 Kč na Hračky 4kids.cz
Třípatrová dřevěná garáž nabízí dětem hru s autíčky Le Toy Van, které jsou v nabídce samostatných produktů. Děti je mohou vyvézt výtahem a spouštět po z ramp po spirálové dráze až do přízemí pro dočerpání paliva na čerpací stanici. Tato garáž byla s oceněním The Good Toy Guide Experts 2016. Britská firma Le Toy Van byla založena před více než 25 lety. Jejími prvními produkty byly domečky pro panenky, které byly postupně rozšířeny o nápadité vybavení a postavičky, které je mohou obývat. Dnes již patří tyto dřevěné hračky mezi tradiční a kvalitní produkty celosvětové úrovně. Firma dbá na výrobu z obnovitelných zdrojů. Přednosti: rozvíjí představivost dětí oceňované hračky se prodávají ve více než 50 zemích světa splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM malováno netoxickými barvami Kupte dětem dřevěnou garáž! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo
Výrobce (značka): Le Toy Van
Do obchodu

Parkoviště aiden dřevěné

za 2189 Kč na Hračky 4kids.cz
Dřevěné parkoviště stylového designu ze série Aiden, je připraveno pro děti od 3 let. Děti si s ním mohou hrát hru na parkování sautíček a na přistávání vrtulníku na heliportu střechy. Parkoviště je výborné pro kombinaci s dalšími hracími sadami Kids Concept obsahujícími silnice, benzínovou pumpu nebo třeba autoservis. Obsah balení: parkoviště, helikoptéra, 3 autíčka Kupte dětem dřevěné parkoviště! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry: 31 x 52 x 45 cm
Výrobce (značka): Kids Concept
Do obchodu

Garáž vícepatrová s auty a helikoptérou

za 1589 Kč na Hračky 4kids.cz
Hape Garáž vícepatrová s auty a helikoptérou Víceúrovňová garáž, určená pro malé řidiče od 3 let, kteří zde mohou nejen parkovat, ale i přistávat vrtulníkem. Pro přesun autíček do vyššího patra slouží výtah. Přednosti: rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje obratnost a koordinaci rukou Kupte dětem zábavnou garáž Hape! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Počet dílů: 4 ks Rozměry po sestavení: 122 x 76 x 95 cm Rozměry balení: 11 x 42 x 50 cm
Výrobce (značka): Hape
Do obchodu

Autoservis aiden dřevěný

za 1490 Kč na Hračky 4kids.cz
Dřevěný autoservis stylového designu, pro autíčka ze série Aiden, je připraven pro děti od 3 let. Děti si s ním mohou hrát na obsluhu autíček, doplnění jejich paliva u stojanu, mytí autíčka v myčce nebo na jejich servis. Autoservis je výborný pro kombinaci s dalšími hracími sadami Kids Concept obsahujícími silnice, garáže nebo třeba parkoviště. Skladba: servis má 3 nástroje pro opravu myčka je opatřena rotačními kartáči benzínová stanice má tankovací pistoli tankovací pistole pasuje do otvorů aut ze série Aiden Kupte dětem autoservis! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry: 28,5 x 43,5 x 20 cm
Výrobce (značka): Kids Concept
Do obchodu

Patrové parkovací garáže s výtahem

za 1489 Kč na Hračky 4kids.cz
Brio Patrové parkovací garáže s výtahem Červené, modré a žluté autíčko mají možnost malí řidiči parkovat ve dvoupatrové garáži. Výtahem se mohou dostat do vyšší úrovně, dolů mohou sjíždět. Auta mohou nejen v garáži parkovat, ale i dočerpávat palivo. Značka Brio zaštiťuje švédskou firmu vyrábějící hračky déle než 130 let. Tato firma byla světově první, která začala vyrábět dřevěné vlačkodráhy a postupně navázala produkcí dalších dřevěných hraček. Tyto jsou vyráběny z tvrdého bukového dřeva těženého v trvale udržitelných lesích. Hračky jsou jednoduchého designu z vysoce kvalitním zpracováním. Přednosti: trénuje jemnou motoriku rozvíjí představivost Kupte dětem kvalitní dřevěnou hračku Brio! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: dřevo, plast Rozměry: 39 x 18,5 x 34 cm
Výrobce (značka): Brio
Do obchodu

Najdi parkovací místo + 2 magnetická pera

za 1349 Kč na Hračky 4kids.cz
Parkoviště pro auta v podobě dřevěné podložky, která je zakrytá plexisklem. Pro luštitele jsou připravena magnetická pera, pomocí kterých se děti zkouší dostat barevná autíčka na místo určení. Kulička je vedena po trase, kterou určuje karta s úkolem. Hra je vhodná jak pro děti, tak pro seniory, a to k edukativním i terapeutickým účelům. Vhodná je například pro osoby postižené cévní mozkovou příhodou, demencí či Alzheimerovou chorobou. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání a barvocit podporuje jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka Obsah balení: dřevěná podložka, 2 magnetická pera karta s úkoly Zajistěte pro své blízké zábavné parkoviště! Vhodné pro děti od 3 let Hmotnost: 1,4 kg Rozměry: 36,2 x 33,7 x 2,4 cm
Výrobce (značka): Child Friend
Do obchodu

Garáž Cars

Garáže a sjezdy s motivy z kreslené série The Cars. Jsou to licencované hračky, takže si můžete být jistí určitou kvalitou, bez níž by licenci na motivy z této pohádky výrobce nezískal. Na ostatní hračky s motivy z Cars se podívejte tady.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější garaz se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

22. 09. 2019, aktualizovano 15. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: