Shnooks

Plyšová figurka skřítka s dlouhými rozcuchanými vlasy

Shnook je jednoduše řečeno střapatá plyšová figurka roztomilého skřítka, ovšem skřítka ženského rodu. A protože nejde pouze o jednu figurku, mluví se o této hračce jako o Shnooks (tedy množné číslo; počeštěně Šnukové či Šnuci, chcete-li). Jedná se o šest různých postaviček s odlišnými vlastnostmi, které ale spolu kamarádí a každá z nich bude navíc nejlepší kamarádkou vaší holčičky.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější shnooks se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Shnooks
Shnooks

Plyšová rozcuchaná hračka Shnooks se prodává už nějakou dobu. Postupně byly prozatím uvedeny čtyři série těchto plyšových postaviček. Aktuálně jde koupit plyšové kamarádky tedy z řady Shnooks 4.

V poslední vydané řadě kamarádek Shnooks se děti mohou těšit z šesti plyšáčků. „Nové kamarádky Mandee, Dionidoo, Ayllee, Bellaaja, Sasheeja a Stelliki jsou velmi akční a moderní. Každá ovládá nějaké umění a společně tvoří báječnou partu.“

Do edice postaviček Shnooks 2 patří tyto charaktery:

Oogadoo je vodní skřítek, který se rád baví a stará se o zábavu svých kamarádů. Pečuje o vše, co souvisí s vodou (říčky, potůčky, jezera, oceány) a snaží se, aby se všem vodním organismům dobře dařilo.

Blizz je víla, která umí měnit počasí. Když je kamarádům velká zima, vykouzlí teplo, když se chce v létě skřítkům bruslit, zmrazí rybník. Kamarádi jsou jí nadevše a udělá pro ně první poslední.

Kookajoo je veselý smíšek, který vždy krásně voní. Její kouzelný zelený prstík dokáže všude vypěstovat krásné rostliny a květiny, ze kterých Kookajoo umí vyrábět ty nejúžasnější voňavky.

Teeki je lesní víla, která ovládá řeč stromů a zvířat a chrání vše živé.

Zazee je sluneční víla, kterou stejně jako slunce obklopuje hřejivé teplo. Zazee dokáže všechny potěšit a povzbudit, když je to třeba.

Wawikki miluje pohyb, nikdy se nezastaví a neustále vymýšlí nové aktivity. Dokáže ovládat vítr a cuchá vlásky svým kamarádkám. Miluje písničky a hudbu.

Vaše malá holčička může postavičkám Shnooks česat vlásky, zdobit jim vlásky sponkami, vázat jim šátečky do vlasů apod. Když s nimi zatřepe, vlasy nabudou na objemu a hra na česání může začít nanovo.

11. 11. 2012, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: