Domečky pro panenky

Po domečku pro panenky touží každá holčička. A není divu: vypadají nádherně. Podívejte se na ty nejkrásnější, které se dají běžně koupit.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Můj dům, můj hrad, říká se. I panenky to tak říkají.

Každá panenka musí mít kde bydlet. Musí mít svůj domeček pro panenky. Musí mít místo, kde může pořádat party a kam si může zvát své kamarádky. Ať je do prostý malý domeček, prostorný třípatrový apartmán, dům velký jako hrad nebo rovnou zámek.

A jak jsou na tom tvé panenky, už mají postavený dům ve tvém dětském pokoji? Mají svůj domeček, ve kterém se jim skvěle žije? A tobě s panenkami nádherně hraje?

Moc hezky vypadají domečky ze dřeva, které se dají různě přestavovat. Můžeš si v něm posouvat zdi, vnitřní příčky, okna, dveře.

V domečku můžeš podle libosti přestavovat nábytek. Měnit design a vybavení pokojů. Každou místnost můžeš upravit pro jinou činnost: ložnice na spaní, kuchyň na vaření, obývací pokoj s televizí na koukání na seriály, malou tělocvičnu, pracovnu, ve sklepě krytý bazén, na půdě malou hvězdárnu… ale třeba také exotickou místnost s akváriem, rybičkami, želvou, papoušky a domácími mazlíčky. A jak vypadá tvůj vysněný pokoj v domečku pro panenky?

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • dívky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 193 do 10000 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 1040 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Hračka za 10000 Kč

Barbie dům snů

Obrázek hračky Barbie dům snů
10. 03. 2020, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: