Kovové stavebnice Metal Earth

Detailní kovový model letadla, lodě ze Star Wars, Eiffelové věže nebo třeba figurku Iron Man. To vše si můžete sestavit díky stavebnicím Metal Earth.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Star wars big imperial star destroyer

za 889 Kč na Hračky 4kids.cz
Imperial Star Destroyer je jedním z precizně vyrobených 3D modelů vyřezaných pomocí laseru. Stavitelé si ho mohou sestavit z destiček Metal Earth, bez použití lepidla. Stavění zvyšuje fyzikálně mechanické vnímání a působí na zlepšení frustrační tolerance dětí. Přednosti: rozvíjí trpělivost a soustředění trénuje koordinaci očí a rukou Návod k sestavení: vyjmutí jednotlivých dílků z kovových plátků, s případným použitím malých štípacích nůžek ohnutí úchytů pomocí malých tenkých kleští a postupné spojení dílků pomocí zámků tvořených úchytem a otvorem Obsah balení: 3 ocelové plátky s dílky a návod na složení Upozornění: nářadí není součástí balení Kupte dětem perfektní kovový model Metal Earth! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: kov Rozměr složeného puzzle: 17,1 x 9,7 x 7,4 cm
Výrobce (značka): Metal Earth
Do obchodu

Star wars big darth vader

za 889 Kč na Hračky 4kids.cz
Big Darth Vader je jedním z precizně vyrobených 3D modelů vyřezaných pomocí laseru. Stavitelé si ho mohou sestavit z destiček Metal Earth, bez použití lepidla. Stavění zvyšuje fyzikálně mechanické vnímání a působí na zlepšení frustrační tolerance dětí. Přednosti: rozvíjí trpělivost a soustředění trénuje koordinaci očí a rukou Návod k sestavení: vyjmutí jednotlivých dílků z kovových plátků, s případným použitím malých štípacích nůžek ohnutí úchytů pomocí malých tenkých kleští a postupné spojení dílků pomocí zámků tvořených úchytem a otvorem Obsah balení: 3 ocelové plátky s dílky a návod na složení Upozornění: nářadí není součástí balení Kupte dětem perfektní kovový model Metal Earth! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: kov Rozměr složeného puzzle: 7,9 x 12,7 x 18 cm
Výrobce (značka): Metal Earth
Do obchodu

Big londos millennium falcon

za 789 Kč na Hračky 4kids.cz
Millennium Falcon podle námětu filmu Star Wars , je jedním z precizně vyrobených 3D modelů vyřezaných pomocí laseru. Stavitelé si ho mohou sestavit z destiček Metal Earth, bez použití lepidla. Stavění zvyšuje fyzikálně mechanické vnímání a působí na zlepšení frustrační tolerance dětí. Přednosti: rozvíjí trpělivost a soustředění trénuje koordinaci očí a rukou Kupte dětem perfektní kovový model Metal Earth! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: kov
Výrobce (značka): Metal Earth
Do obchodu

Hra o trůny hora

za 749 Kč na Hračky 4kids.cz
Hora podle námětu seriálu Hra o trůny , je jedním z precizně vyrobených 3D modelů vyřezaných pomocí laseru. Stavitelé si ho mohou sestavit z destiček Metal Earth, bez použití lepidla. Stavění zvyšuje fyzikálně mechanické vnímání a působí na zlepšení frustrační tolerance dětí. Přednosti: rozvíjí trpělivost a soustředění trénuje koordinaci očí a rukou Obsah balení: 2 desky, návod Kupte dětem perfektní kovový model Metal Earth! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: kov Rozměr balení: 12 x 17 cm
Výrobce (značka): Metal Earth
Do obchodu

Hra o trůny drak

za 739 Kč na Hračky 4kids.cz
Drak podle námětu seriálu Hra o trůny , je jedním z precizně vyrobených 3D modelů vyřezaných pomocí laseru. Stavitelé si ho mohou sestavit z destiček Metal Earth, bez použití lepidla. Stavění zvyšuje fyzikálně mechanické vnímání a působí na zlepšení frustrační tolerance dětí. Přednosti: rozvíjí trpělivost a soustředění trénuje koordinaci očí a rukou Obsah balení: 2 desky, návod Kupte dětem perfektní kovový model Metal Earth! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: kov Rozměr balení: 12 x 17 cm
Výrobce (značka): Metal Earth
Do obchodu

Marvel deadpool

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Deadpool je jedním z precizně vyrobených 3D modelů vyřezaných pomocí laseru. Stavitelé si ho mohou sestavit z destiček Metal Earth, bez použití lepidla. Stavění zvyšuje fyzikálně mechanické vnímání a působí na zlepšení frustrační tolerance dětí. Přednosti: rozvíjí trpělivost a soustředění trénuje koordinaci očí a rukou Návod k sestavení: vyjmutí jednotlivých dílků z kovových plátků, s případným použitím malých štípacích nůžek ohnutí úchytů pomocí malých tenkých kleští a postupné spojení dílků pomocí zámků tvořených úchytem a otvorem Obsah balení: 3 ocelové plátky s dílky a návod na složení Upozornění: nářadí není součástí balení Kupte dětem perfektní kovový model Metal Earth! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: kov Rozměr složeného puzzle cca 7,62 x 4,06 x 14,99 cm
Výrobce (značka): Metal Earth
Do obchodu

Big millennium falcon

za 639 Kč na Hračky 4kids.cz
Millennium Falcon podle námětu filmu Star Wars , je jedním z precizně vyrobených 3D modelů vyřezaných pomocí laseru. Stavitelé si ho mohou sestavit z destiček Metal Earth, bez použití lepidla. Stavění zvyšuje fyzikálně mechanické vnímání a působí na zlepšení frustrační tolerance dětí. Přednosti: rozvíjí trpělivost a soustředění trénuje koordinaci očí a rukou Obsah balení: 2 desky, návod Kupte dětem perfektní kovový model Metal Earth! Vhodné pro děti od 14 let Materiál: kov Rozměr balení: 13,5 x 24 x 1,5 cm
Výrobce (značka): Metal Earth
Do obchodu

Metal Earth je americká značka, která vyrábí stavebnice úchvatných kovových modelů. Na první pohled vypadají jako věrné repliky; jsou opravdu velmi detailně zpracované.

Mezi modely si vybere snad každý, protože ze stavebnic Metal Earth si můžete postavit např. nejrůznější dopravní prostředky (auta, lodě, letadla, hvězdné lodě), známé současné i historické budovy nebo třeba postavy z oblíbených filmů a seriálů (Hra o trůny, Avangers), které nemohou chybět v žádné domácnosti fanouška.

Díky kovu je na modely úžasný pohled. Zaujmou hned na první pohled. Postavený model si zaslouží vystavit na čestné místo.

A v neposlední řadě vás nejspíše nemine opravdu velká radost při skládání stavebnice. Ten pocit, když vám pod rukama vzniká něco nového a krásného. Vyzkoušeno, ověřeno.

Stavebnice Metal Earth v bodech:

Díky kovu vypadají sestavené modely velmi realisticky a nevšedně. Na první pohled jde o něco jiného než o pouhou hračku pro děti. Metal Earth vyrábí modely pro fanoušky dopodrobna vyvedených modelů a nadšence, kteří relaxují při modelářské rukodělné práci, ale zároveň nemají čas nebo netouží po práci příliš náročné, kterou vyžadují složité např. plastové modely, které se musí lepit. Modely Metal Earth se totiž sestavují bez lepidla.

Jde tak o stavebnice nejen pro šikovné děti, ale také pro lidi dospělé. Proto jsou tyto stavebnice velmi vhodné např. jako dárek pro zručného chlapíka, který se např. živí hlavou a u drobné manuální práce si odpočine.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
  • holky
  • šikovné dospěláky
Věk dítěte:
  • od 8 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 67%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 229 do 889 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 380 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Empire state building

Obrázek hračky Empire state building

09. 03. 2020, aktualizovano 15. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: