Kovové stavebnice Metal Earth

Detailní kovový model letadla, lodě ze Star Wars, Eiffelové věže nebo třeba figurku Iron Man. To vše si můžete sestavit díky stavebnicím Metal Earth.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Metal Earth je americká značka, která vyrábí stavebnice úchvatných kovových modelů. Na první pohled vypadají jako věrné repliky; jsou opravdu velmi detailně zpracované.

Mezi modely si vybere snad každý, protože ze stavebnic Metal Earth si můžete postavit např. nejrůznější dopravní prostředky (auta, lodě, letadla, hvězdné lodě), známé současné i historické budovy nebo třeba postavy z oblíbených filmů a seriálů (Hra o trůny, Avangers), které nemohou chybět v žádné domácnosti fanouška.

Díky kovu je na modely úžasný pohled. Zaujmou hned na první pohled. Postavený model si zaslouží vystavit na čestné místo.

A v neposlední řadě vás nejspíše nemine opravdu velká radost při skládání stavebnice. Ten pocit, když vám pod rukama vzniká něco nového a krásného. Vyzkoušeno, ověřeno.

Stavebnice Metal Earth v bodech:

  • jednotlivé díly stavebnice jsou vyrobené z kovy
  • velmi detailní zpracování modelů
  • mnoho modelů na výběr, velká škála a různorodost
  • díly jsou velice přesné, jsou vyřezané laserem
  • spojování dílů bez lepidla pomocí ohýbání a zacvakávání
  • možnost dokoupit speciální sadu nářadí na sestavování stavebnic Metal Earth

Díky kovu vypadají sestavené modely velmi realisticky a nevšedně. Na první pohled jde o něco jiného než o pouhou hračku pro děti. Metal Earth vyrábí modely pro fanoušky dopodrobna vyvedených modelů a nadšence, kteří relaxují při modelářské rukodělné práci, ale zároveň nemají čas nebo netouží po práci příliš náročné, kterou vyžadují složité např. plastové modely, které se musí lepit. Modely Metal Earth se totiž sestavují bez lepidla.

Jde tak o stavebnice nejen pro šikovné děti, ale také pro lidi dospělé. Proto jsou tyto stavebnice velmi vhodné např. jako dárek pro zručného chlapíka, který se např. živí hlavou a u drobné manuální práce si odpočine.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
  • holky
  • šikovné dospěláky
Věk dítěte:
  • od 8 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 67%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 203 do 899 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 410 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Tower of pisa

Obrázek hračky Tower of pisa

Hračka za 899 Kč

Star wars big darth vader

Obrázek hračky Star wars big darth vader
09. 03. 2020, aktualizováno 06. 02. 2024
Štítky: