K čemu je dobrá hrazdička pro miminko

Vybíráme hrací hrazdičku pro miminka.

Jednou z prvních hraček, které dítě dostane, bývá roztomilý plyšáček nebo usínáček do postýky na spinkání. Rodiče si ale velmi rychle uvědomí, že plyšáci jsou sice krásní a roztomilí a moc fajn, ale že jim přeci jen něco chybí. Něco „navíc“. Něco, co by cíleně působilo na zdravý rozvoj jejich dítěte. Schází jim zkrátka výraznější schopnost interakce.

Hrací hrazdička pro miminko

A tak v rodinách s „čerstvě vylíhnutým děťátkem“ bývá obvyklé, že hned poté, co se nabaží nakupování všech těch plyšových medvídků (které ano, jsou moc krásné!), přichází na řadu koupě první opravdu sofistikované hračky pro dítě. První hračky, jejichž úkolem je dítě cíleně učit. Hračky, která slouží ke hraní. Hračky, která ale zároveň také přizpívá k pozitivní stimulaci a rozvoji dítěte. Do života dítěte vstupuje hrací hrazdička pro miminko.

K čemu je dobrá hrazdička pro miminko?

To nejdůležitější na dětské hrazdičce je to, že se na ni dá něco zavěsit. Hrazdičky se s visícími hračkami už zpravidla prodávají, ale klidně na ni můžete umístit další vhodné předměty, o kterých si myslíte, že by mohly být pro dítě dobrými podněty.

Na hrazdičkách jsou zavěšené nejčastěji různá roztomilá zvířátka, mačkací míčky, měkké kostky nebo postavičky. Materiál bývá také různorodý: plyš, plast, různé tkaniny, textil a přírodní materiály, ale třeba i zrcátko.

Hrazdička stojí díky vlastním nohám či podstavcům nebo díky tomu, že se na něco připne. Dítě leží pod hrazdičkou s hračkami tak, aby na věcičky na hrazdě dobře vidělo a chtělo si na ně sáhnout. Starší miminka mohou u hrací hrazdičky i sedět. Předměty, které na hrazdičce visí lákají dítě ke hrám. Miminko se na předměty natahuje, hmatá po nich, omakává je a v podstatě vždycky se je snaží strčit do pusy a ochutnat je. Reflexy jsou reflexy. Všechny tyto činnosti jsou pro dítě přirozené a hrají důležitou roli v jeho vývoji. A my, jakožto zodpovědní rodiče, jsem tady od toho, abychom takové podnětné prostřední našim miminkům vytvářeli.

Hrací hrazdička obvykle dítěti slouží takřka od narození. A to je moc dobře, protože má velmi pozitivní vliv na rozvoj miminka.

Hlavní výhody dětské hrazdičky shrnuje těchto několik bodů.

1. Hrazdička stimuluje pohyb dítěte.
Dítě se natahuje po věcech, které jsou na hrazdičce zavěšné. Pokouší se na ně dosáhnout, a proto se snaží zvedat ručičky, kopat nožičkami a různě se hýbat.
2. Hrazdička učí dítě objevovat nové věci.
Díky hrazdičce se naplno může projevit, jak je dítě zvídavé. Různé hračky a předměty zavěšené na hrazdě lákají dítě k objevování nových věcí. Dítě touží zjistit, cože se to nad ním na té hrazdičce houpe.
3. Hrazdička působí na motorický rozvoj dítěte.
Děťátko se učí uchopovat předměty na hrazdičce, a tím si zlepšuje jemnou motoriku.
4. Hrazdíčka miminko zabaví.
S hrazdičkou si dítě užije spousty zábavy. Dokáže ho zabavit na dlouhý čas, z čehož plyne výhoda také pro rodiče, kterým tak hrazdička vlastně pomáhá při hlídání dítěte.
5. Hrazda s hračkami přispívá ke smyslovému rozvoji dětí.
Díky předmětům zavěšeným na hrazdičce se děti seznamují s různými tvary, materiály, zvuky, zkrátka se vším, s čím hrazdička disponuje.

Jakou hrazdičku pro miminko vybrat

Dětské hrazdičky se velmi často prodávají i s hrací dekou. Máto svou velkou výhodu, protože zároveň s hrazdou si pořídíte i vhodnou podložku, na které dítě při hraní leží. Hrazdičky se dají koupit i samostatně bez deky na hraní, a ty bývají levnější.

Některé hrazdičky stojí na vlastních nohách, jiné se připínají na autosedačku nebo kočárek. Výjimkou ovšem nejsou ani kombinace, kdy hrazdičce můžete nožičky odejmout a pak ji přidělat třeba na postýlku.

Pro ještě větší stimulaci rozvoje dítěte můžete prckovi pořídit hudební hrazdičku, tzn. takovou, která po určitém úkonu zahraje melodii nebo přehraje zvuk.

Velmi oblíbené jsou dlouhodobě také dřevěné hrazdičky. Lákavý je především jejich vzhled, který vyvolává dojem retro hračky.

Hrací deka s hrazdičkou

Nejčastějši rodiče pořizují svému miminku hrazdičku spolu s dekou na hraní. Hrací deka s hrazdou slouží jako pohodlná podložka pro miminko a zároveň jako regulérní místečko na hraní. Některé hrací deky se mohou použít dokonce místo dětské ohrádky na hraní.

Deka na hraní dobře poslouží i bez hrazdičky. Využití může najít jako stylová cestovní podložka pod dítě nebo v nouzi i jako přebalovací pultík.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hrací deka s hrazdou a hudebním mráčkem

za 2689 Kč na Hračky 4kids.cz
Mráček s duhou je motivem pro hrací dečku pastelových barev. Dečka je měkce polstrovaná, se zvýšenými okraji, zajišťuje příjemné ležení děťátka. Hrazdička obsahuje zavěšené hračky , které se dají i s hrazdičkou odejmout , může tak být použita jen dečka. Při zkoumání mráčku v poloze na bříšku, posilují děti zádové a krční svalíky, které jsou důležité pro správné držení těla. Dečka svým stylovým designem zdobí zároveň příjemným způsobem dětský pokojík. Mráček svítí a hraje 3 melodie , je příjemným společníkem v postýlce. Kupte dětem podložku Mamas & Papas! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš Baterie: 3 x AA 1,5V (nejsou součástí) Rozměry: 90 x 85 cm
Výrobce (značka): Mamas & Papas
Do obchodu

Hrací deka s hrazdou slon ellery

za 2399 Kč na Hračky 4kids.cz
Slon je motivem pro hrací dečku světlých odstínů. Dečka je měkce polstrovaná, zajišťuje příjemný poleh děťátka. Hrazdička obsahuje zavěšené hračky , které se dají i s hrazdičkou odejmout , může tak být použita jen dečka a hračka přichyceny na poutka. Vyvýšená část je příhodná pro podepření dítka či pro motivaci k ležení na bříšku. Při zkoumání opičky v poloze na bříšku posilují děti zádové a krční svalíky, které jsou důležité pro správné držení těla. Dečka svým stylovým designem zdobí zároveň příjemným způsobem dětský pokojík. Kupte dětem podložku Mamas & Papas! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš Rozměry: 70 x 94 cm
Výrobce (značka): Mamas & Papas
Do obchodu

Kamarádi ze stromu deka s hrazdičkou

za 2199 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrací deka kruhového půdorysu je určená dětem jako místo pro odpočinek a hraní již od narození. Novorozená miminka mohou na měkkých obloucích hrazdičky pozorovat zavěšenou veverku s oříškem, sovu s šustícími křidélky, chrastícího ptáčka či jablíčko se zrcátkem, které má natahovací stopku. Až budou větší, mohou v poloze na bříšku prozkoumávat aktivity na povrchu deky. Mohou najít ohýbací lístky, odnímatelné zrcátko v kmeni stromu nebo pískací kytičky. Pokud děti odrostou hraní na dece i v sedě, může se podložka změnit v dekoraci na zeď. Čištění a údržba: před praním je vhodné vyjmout z deky zrcátko po praní v pračce ve studené vodě na mírný program nebo po omytí hadříkem je vhodné nechat deku důkladně vyschnout zvířátka je vhodné čistit vlhkým hadříkem není vhodné bělení Kupte dětem hrací deku Skip Hop! Vhodné pro děti od narození Materiál: polyester, bavlna, polyesterové vlákno, plast.fólie, polyethylenová pěna Rozměry: 91,5 x 48,25 cm
Výrobce (značka): Skip Hop
Do obchodu

Hrací deka s hrazdou tučňák

za 2049 Kč na Hračky 4kids.cz
Tučňák je motivem pro hrací dečku světlých odstínů. Dečka je měkce polstrovaná, zajišťuje příjemné ležení děťátka. Hrazdička obsahuje zavěšené hračky , které se dají i s hrazdičkou odejmout , může tak být použita jen dečka. Při zkoumání tučňáka v poloze na bříšku, posilují děti zádové a krční svalíky, které jsou důležité pro správné držení těla. Dečka svým stylovým designem zdobí zároveň příjemným způsobem dětský pokojík. Tučňák svítí , je příjemným společníkem v postýlce. Kupte dětem podložku Mamas & Papas! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš Baterie: 2 x AA 1,5V (nejsou součástí) Rozměry: 106 x 82 cm
Výrobce (značka): Mamas & Papas
Do obchodu

Hrací deka s hrazdou savana

za 1990 Kč na Hračky 4kids.cz
Barevná podložka s hrazdičkou je určená pro děti od narození. Hrazdička vypínající se nad podložkou má na sobě zavěšeny odnímatelné hračky, včetně hudebního boxíku, které upoutávají pozornost dítěte. Jako chrastítko slouží včelka, lev Harry s kousátkem, želva s bezpečným zrcátkem, dále děti mohou prozkoumávat dvě oboustranné karty s obrázky. Hrazdička s hračkami také motivuje děťátko ke zvedání. Součástá je panel, který nabízí z jedné strany černobílý obrázek pro děti do 3 měsíců, potom také barevený obrázek pro děti od 3 měsíců. Hudební boxík se světýlkem nabízí 20 minut hraní 4 melodií a přírodních zvuků. Dítě si je dokáže samo aktivovat zatáhnutím za kroužek, který slouží i jako kousátko. Hudební box je možné snadno připevnit i k postýlce. Pro hmatový vývoj je určena samotná plocha podložky s obrázkem lva a listů, pomáhající dětem při rozvoji hmatu a motoriky. Pořiďte dětem místo pro hraní i odpočinek! Vhodné pro děti od narození Baterie: 2 x AAA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Taf Toys
Do obchodu

Hrací deka s hrazdou magical tales

za 1899 Kč na Hračky 4kids.cz
Dětská hrací deka s hrazdičkami a závěsnými hračkami, s odnímatelným hracím boxem v podobě ježka. Později je možné používat deku bez hrazdiček, hraček i boxu. Přednosti: lze prát v pračce na 30°C rozvíjí smyslové vnímání dítěte černobílé prvky jsou určeny nejmenším dětem Funkčnost a skladba: bezpečné zrcátko textilní knížka možnost připevnění dalších hraček dítě si hudební box aktivuje samo dotykem Kupte dětem hrací dečku s hudebním boxem! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil Rozměr podložky: 86 × 78 cm Baterie: 3 x LR44 AG13 1,5V (jsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
Do obchodu

Hrací deka s hrazdou lev

za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Mamas & Papas Hrací deka s hrazdou Lev je motivem pro hrací dečku tmavších odstínů s pěticí barevných poutek. Dečka je měkce polstrovaná, zajišťuje příjemný poleh děťátka. Hrazdička obsahuje zavěšené hračky, které se dají i s hrazdičkou odejmout, může tak být použita jen dečka a hračky přichyceny na poutka. Vyvýšená část je příhodná pro podepření dítka či pro motivaci k ležení na bříšku. Při zkoumání lva v poloze na bříšku posilují děti zádové a krční svalíky, které jsou důležité pro správné držení těla. Dečka svým stylovým designem zdobí zároveň příjemným způsobem dětský pokojík. Kupte dětem podložku Mamas & Papas! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil Rozměry: 70 x 94 cm
Výrobce (značka): Mamas & Papas
Do obchodu

Hudební hrazdička se zvuky

Melodie, zvuky, hudba – na každý zvuk dítě nějak reaguje. Stimulace sluchu a potažmo celého mozku je velice prospěšná.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hrací deka s hrazdou a hudebním mráčkem

za 2689 Kč na Hračky 4kids.cz
Mráček s duhou je motivem pro hrací dečku pastelových barev. Dečka je měkce polstrovaná, se zvýšenými okraji, zajišťuje příjemné ležení děťátka. Hrazdička obsahuje zavěšené hračky , které se dají i s hrazdičkou odejmout , může tak být použita jen dečka. Při zkoumání mráčku v poloze na bříšku, posilují děti zádové a krční svalíky, které jsou důležité pro správné držení těla. Dečka svým stylovým designem zdobí zároveň příjemným způsobem dětský pokojík. Mráček svítí a hraje 3 melodie , je příjemným společníkem v postýlce. Kupte dětem podložku Mamas & Papas! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš Baterie: 3 x AA 1,5V (nejsou součástí) Rozměry: 90 x 85 cm
Výrobce (značka): Mamas & Papas
Do obchodu

Hrací deka s hrazdou savana

za 1990 Kč na Hračky 4kids.cz
Barevná podložka s hrazdičkou je určená pro děti od narození. Hrazdička vypínající se nad podložkou má na sobě zavěšeny odnímatelné hračky, včetně hudebního boxíku, které upoutávají pozornost dítěte. Jako chrastítko slouží včelka, lev Harry s kousátkem, želva s bezpečným zrcátkem, dále děti mohou prozkoumávat dvě oboustranné karty s obrázky. Hrazdička s hračkami také motivuje děťátko ke zvedání. Součástá je panel, který nabízí z jedné strany černobílý obrázek pro děti do 3 měsíců, potom také barevený obrázek pro děti od 3 měsíců. Hudební boxík se světýlkem nabízí 20 minut hraní 4 melodií a přírodních zvuků. Dítě si je dokáže samo aktivovat zatáhnutím za kroužek, který slouží i jako kousátko. Hudební box je možné snadno připevnit i k postýlce. Pro hmatový vývoj je určena samotná plocha podložky s obrázkem lva a listů, pomáhající dětem při rozvoji hmatu a motoriky. Pořiďte dětem místo pro hraní i odpočinek! Vhodné pro děti od narození Baterie: 2 x AAA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Taf Toys
Do obchodu

Hrací deka s hrazdou magical tales

za 1899 Kč na Hračky 4kids.cz
Dětská hrací deka s hrazdičkami a závěsnými hračkami, s odnímatelným hracím boxem v podobě ježka. Později je možné používat deku bez hrazdiček, hraček i boxu. Přednosti: lze prát v pračce na 30°C rozvíjí smyslové vnímání dítěte černobílé prvky jsou určeny nejmenším dětem Funkčnost a skladba: bezpečné zrcátko textilní knížka možnost připevnění dalších hraček dítě si hudební box aktivuje samo dotykem Kupte dětem hrací dečku s hudebním boxem! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil Rozměr podložky: 86 × 78 cm Baterie: 3 x LR44 AG13 1,5V (jsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
Do obchodu

Hrací deka s hrazdou gymini into the forest

za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini Into the Forest Pohodlná dečka plná barev s hudebním boxíkem ve tvaru ptáčka, hrazdičkou a zavěšenými hračkami je určena pro děti od narození. Přednosti: nabízí měkké ležení se zábavnými prvky rozvíjí motorické dovednosti a smysly dítěte Funkčnost: hrazdička je odnímatelná závěsné hračky jsou odnímatelné pult hraje 20 minut různých melodií po 30 minut Kupte dětem muzikální dečku Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Rozměr: 86 x 78cm Baterie: 3 x AAA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
Do obchodu

Hrací deka s hrazdou měsíček

za 1690 Kč na Hračky 4kids.cz
Barevná podložka s hrazdičkou je určená pro děti od narození. Hrazdička vypínající se nad podložkou má na sobě zavěšeny odnímatelné hračky, včetně hudebního boxíku, které upoutávají pozornost dítěte. Jako chrastítko slouží šusticí mráček se stužkami, dále děti mohou prozkoumávat tři oboustranné karty s různorodými texturami. Hrazdička s hračkami také motivuje děťátko ke zvedání. Hudební boxík nabízí 20 minut hraní melodií doprovázených barevnými světýlky. Dítě si je dokáže samo aktivovat zatáhnutím za kroužek, který slouží i jako kousátko. Pro hmatový vývoj je určena samotná plocha podložky s duhou, pomáhající dětem při rozvoji hmatu a motoriky. Pořiďte dětem místo pro hraní i odpočinek! Vhodné pro děti od narození Materiál: polyester, plast Baterie: 2 x AAA (nejsou součástí) Rozměry: 76 x 85 cm
Výrobce (značka): Taf Toys
Do obchodu

Hrací deka s hrazdou meadow days sunny day

za 1499 Kč na Hračky 4kids.cz
Barevná textilní dečka s možností nasazení či odejmutí hrazdičky se zvířátky, je určena jako příjemné místečko pro ležení a hraní novorozených miminek. Děti ležíc na zádíčkách pozorují barvy, tvary a pohyb hraček. Při pasení koníků na bříšku objevují pestrou podložku pod sebou, včetně bezpečného zrcátka. Hudební box si děti aktivují samy dotykem. Přednosti: odnímatelná hrazdička odnímatelný hudební box se 3 melodiemi zvířátka na hrazdě stimulují smyslové vnímání Vyberte pro miminka hrací deku značky Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Baterie 3 x LR44 AG13 1,5V (součástí) Rozměr bez hrazdy: 85 x 75 cm Rozměr s hrazdou: 85 x 75 x 45 cm
Výrobce (značka): Tiny Love
Do obchodu

Hrací deka s hrazdou 4v1 twist & fold

za 1489 Kč na Hračky 4kids.cz
Pestrobarevná hrací deka s hrazdičkou nabízí dětem prostor na hraní i odpočinek. V poloze na bříšku mohou děti objevovat barvy, vzory a u zobrazených číslic je mohou dospělí dle jejich věku dokumentovat. Zařazení černobílých prvků je užitečné pro nejmenší děti, které zatím nemají vyvinuto barevné vidění. Při polehu na zádíčkách upoutají jejich pozornost zavěšené hračky, zvláště pak lenochod s hudebním boxíkem, který je odpojitelný a použitelný samostatně. Přednosti: podložku je možno prát v pračce snadno skládatelná Vyberte dětem hrací deku Infantino! Vhodné pro děti od narození Rozměr: 75 x 75 x 54 cm
Výrobce (značka): Infantino
Do obchodu

Dřevěná hrazdička pro miminko

Dřevěné hrazdičky pro miminka působí čistým a ekologickým dojmem. A v době všude vládnoucího plastu to může být i stylový doplněk do dětského pokojíčku.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hrací deka s dřevěnou hrazdou starry sky

za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Dětská hrací deka nabízí dětem příjemné poležení s výhledem na zavěšené hračky na samostatné dřevěné hrazdě. Skladba a funkčnost: hvězdička, bezpečné zrcátko ve tvaru mráčku navlečené barevné korálky hračky jsou odnímatelné Údržba: je vhodná pro praní v pračce Kupte dětem hrací dečku B.Toys! Vhodné pro děti od narození Materiál: biobavlna, dřevo Rozměry: 61 x 51 x 52 cm
Výrobce (značka): B.Toys
Do obchodu

PlanToys Hrazdička pro miminka Orchard

za 1599 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrazdička pro miminka je vyrobena z kvalitního dřeva. Děťátka mohou vleže na zádíčkách pozorovat zavěšené hračky. Konstrukce je skrze 4 nohy stabilní. Pozorování barev, tvarů a pohybu hraček, rozvíjí smyslové vnímání miminek. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky mají certifikát FSC, ISO 9001 a 14001 Kupte dětem kvalitní dřevěnou hračku Plan Toys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry hrazdičky: 47,5 x 55,9 x 47,5 cm
Výrobce (značka): Plan Toys
Do obchodu

Hrazdička pro miminka planlifestyle

za 1499 Kč na Hračky 4kids.cz
Dřevěná hrazdička nabízí miminkům pozorování a hru se dvěmi vyměnitelnými hračkami. Konstrukce hrazdičky je pevná a stabilní, je tvořena čtyřmi rozepřenými nohami. Hračky se dají doplnit snadno o další hračky. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky získaly certifikát FSC, ISO 9001 a 14001 Dopřejte dětem kvalitní hrazdičku Plan Toys! Vhodné pro děti od narození Materiál: dřevo, Rozměr hrazdičky: 47,5 x 55,9 x 47,5 cm Rozměr balení: 39 x 28 x 8 cm
Výrobce (značka): Plan Toys
Do obchodu

Hrazdička na kočárek

Na rozvoj smyslů děťátka můžete myslet i při jízdě v kočárku. Dětské hrazdičky se na kočárek dají ukotvit většinou pomocí speciálního klipsu. Dítě se s hrazdičkou zabaví a navíc zaměstná svůj mozeček.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hrazda na kočárek meadow days

za 949 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrazda na kočárek Meadow Days™ Barevné dětské motivy zdobí hrazdičku Tiny Love, která je určená pro děti od narození.  Je umístnitelná na kočárek, autosedačku či lehátko. V poloze na zádíčkách si děti mohou pozorovat barvy a tvary. Později mohou objevovat množství aktivit, např.chrastítko, kousátko, otáčecí květinu nebo bezpečné zrcátko. Upevňuje se pomocí univerzálního plastového klipu. Pořiďte miminku hrazdičku Tiny Love na kočárek! Vhodné pro děti od narození Materál: plast, textil Rozměr balení: 50 x 8 x 31 cm
Výrobce (značka): Tiny Love
Do obchodu

Hrazdička koala

za 799 Kč na Hračky 4kids.cz
Praktická hrazdička se 2 plastovými klipy je určená k připevnění ke kočárku, lehátku či autosedačce. Děťátka mohou ze svého stanoviště pozorovat pohupující se zavěšený koalku, šnečka a duhu. Od cca 5 měsíců věku mohou děti hračky aktivně uchopovat a zkoumat. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání Kupte dětem hrazdičku Taf Toys! Vhodné pro děti od narození Materiál: polyester, plast  
Výrobce (značka): Taf Toys
Do obchodu

Hudební hrazda sova

za 789 Kč na Hračky 4kids.cz
Praktická hrazdička se 2 plastovými klipy je určená k připevnění ke kočárku, lehátku či autosedačce. Děťátka mohou ze svého stanoviště pozorovat pohupující se zavěšený strom, létající balón a sovičku. Ta se umí po doteku rozsvítit a hrát. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání Kupte dětem hudební hrazdičku Taf Toys! Vhodné pro děti od narození Materiál: polyester Baterie: 3 x LR44 Rozměry hrazdy: 35 x 35 cm Rozměry balení: 42 x 8 x 34 cm
Výrobce (značka): Taf Toys
Do obchodu

Hrazdička měsíček

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Praktická hrazdička se 2 plastovými klipy je určená k připevnění ke kočárku, lehátku či autosedačce. Děťátka mohou ze svého stanoviště pozorovat pohupující se zavěšený měsíček, mráček a hvězdičku. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání Kupte dětem hrazdičku Taf Toys! Vhodné pro děti od narození Materiál: polyester, plast
Výrobce (značka): Taf Toys
Do obchodu

Hrazdička univerzální flex'n go

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Barevná hrazdička s klipy a zavěšenými hračkami je vhodná na autosedačku, kočárek či lehátko. Děti si mohou v poloze na zádíčkách pozorovat barvy a tvary, později hraním s touto hračkou rozvíjí svoje smyslové vnímání. Na hrazdičce mohou najít zvířátka a balónek na bezpečných kroužcích. Přednosti: pružný, měkký materiál bez obsahu BPA, PVC, latexu, ftalátů splňuje bezpečnostní požadavky ASTM F-963 a normu ČSN EN 71-1,2,3 Kupte dětem hrazdičku Oball! Vhodné pro děti od narození Rozměr hrazdy: 29 x 28 x 7 cm Rozměr balení: 50 x 8 x 31 cm
Výrobce (značka): Oball
Do obchodu

Hrazdička s chrastítky

za 559 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrazdička s chrastítky Světle modrá hrazdička se zavěšenými hračkami, která nechá děti pozorovat a objevovat barvy, tvary i bezpečné zrcátko. Hračky jsou odpojitelné a použitelné samostatně, třeba i na kočárku či sedačce. Kupte dětem hrazdičku pro jejich zabavení! Vhodné pro děti od 6 měsíců Rozměry hrazdy: 48,5 x 28 x 9 cm Hmotnost: 1,05 kg Materiál: plast
Výrobce (značka): Teddies
Do obchodu

Hrazdička na autosedačku

Hrací hrazdy na autosedačky se zpravidla dají uchytit i na kočárky na postýlky. K uchycení slouží k tomu přizpůsobený klips.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hrazda na kočárek meadow days

za 949 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrazda na kočárek Meadow Days™ Barevné dětské motivy zdobí hrazdičku Tiny Love, která je určená pro děti od narození.  Je umístnitelná na kočárek, autosedačku či lehátko. V poloze na zádíčkách si děti mohou pozorovat barvy a tvary. Později mohou objevovat množství aktivit, např.chrastítko, kousátko, otáčecí květinu nebo bezpečné zrcátko. Upevňuje se pomocí univerzálního plastového klipu. Pořiďte miminku hrazdičku Tiny Love na kočárek! Vhodné pro děti od narození Materál: plast, textil Rozměr balení: 50 x 8 x 31 cm
Výrobce (značka): Tiny Love
Do obchodu

Hrazdička univerzální flex'n go

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Barevná hrazdička s klipy a zavěšenými hračkami je vhodná na autosedačku, kočárek či lehátko. Děti si mohou v poloze na zádíčkách pozorovat barvy a tvary, později hraním s touto hračkou rozvíjí svoje smyslové vnímání. Na hrazdičce mohou najít zvířátka a balónek na bezpečných kroužcích. Přednosti: pružný, měkký materiál bez obsahu BPA, PVC, latexu, ftalátů splňuje bezpečnostní požadavky ASTM F-963 a normu ČSN EN 71-1,2,3 Kupte dětem hrazdičku Oball! Vhodné pro děti od narození Rozměr hrazdy: 29 x 28 x 7 cm Rozměr balení: 50 x 8 x 31 cm
Výrobce (značka): Oball
Do obchodu
30. 09. 2019, aktualizovano 15. 09. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: